Zapach pożądania

Tom 1 cyklu Nienasyceni

Catherine od zawsze chciała pracować w rodzinnej firmie, perfumerii, którą stworzył jej dziadek. Kształciła się w tym kierunku, odbywała staże, żeby wszystko lepiej poznać. Nadszedł czas, aby mogła spełnić swoje plany, jednak już po paru dniach zaczyna podejrzewać, że coś jej nie tak. Ojciec, który obecnie stoi na jej czele, nie chce dopuścić córki do dokumentów finansowych. Jednak Catherine jest uparta i w końcu dowiaduje się, co było tego przyczyną. Perfumeria nie ma więc dobrze, a wręcz przeciwnie, błędna decyzja sprawiła, że jeśli czegoś nie wymyślą, dojdzie do jej zamknięcia. Kobieta ma zamiar zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić.
Bruno również pracuje w rodzinnej firmie, jednak on zajmuje się skupowaniem tych, co upadają. Catherine spotyka przez przypadek i wpada mu w oko. Pragnie poznać ją bliżej, jednak zanim do tego dochodzi, ona znika. Mężczyzna nie liczy na ponowne spotkanie, jednak do niego dochodzi i do kolejnego również. Wszystkie są czystym przypadkiem, chociaż Catherine zaczyna myśleć zupełnie inaczej. Oboje mocno ciągnie do siebie, jednak ona ma teraz co innego na głównie. Wymyśliła sposób na ratowanie firmy, teraz pozostaje tylko znaleźć inwestora. Dość szybko zjawia się chętny, tylko on chce nie same udziały, ale ma również „chrapkę” na Catherine. Co zrobi młoda kobieta? Ile będzie w stanie poświęcić, aby ratować firmę dziadka? Jak potoczy się jej znajomości z Brunem? Czy da mu szansę? Czy mężczyzna będzie na tyle uparty i zbliży się do Catherine?

Książka jest debiutem pani Moniki Nawar i moim zdaniem całkiem udanym. Historia Catherine i Bruna mi się podobała, a nawet były momenty, w których mnie zaskoczyła. To historia o kobiecie, która dla ratowania rodzinnej firmy, jest w stanie zrobić wiele. To opowieść o mężczyźnie, któremu spodobała się pewna kobieta, czuje do niej ogromny pociąg i robi wiele, aby się zbliżyć (chociaż według niego to tylko pociąg seksualny). Książkę czyta się szybko, wciągnęła mnie praktycznie od pierwszych stron i nie mogłam się oderwać aż do ostatnich, a podczas czytania towarzyszyły mi emocje.

Bohaterowie ciekawi, dość dobrze wykreowani.
Catherine jest młodą kobietą, która wie, czego chce i potrafi o to walczyć. Jest odważna, momentami zdeterminowana, waleczna, jednak to wszystko dotyczy firmy. Jeśli chodzi o życie prywatne, momentami jest zagubiona i nie potrafi określić, czego naprawdę chcę. To bohaterka, którą polubiłam.
Bruno z jednej strony mężczyzna lubiący seks, dobrą zabawę i nie „bawiący się” w związki, z drugiej wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy poznaje Catherine. To mężczyzna, o którym wiele kobiet marzy :)

„Zapach Pożądania” to książka, z którą świetnie się bawiłam, a zakończenie sprawiło, że już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Zapach pożądania:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-06-22
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Tagi: #zapachpożądania #wydawnictwoniezwykłe #romans

Zobacz opinie o książce Zapach pożądania

Kup książkę Zapach pożądania

Gabriel
Monika Nawara0
Okładka ksiązki - Gabriel

Rosalyn Beckers i Gabriel Smith dzięki wspólnym przyjaciołom znają się od dawna. Często mijali się na imprezach, wymieniając jedynie formułki grzecznościowe...

Logan
Monika Nawara0
Okładka ksiązki - Logan

Logan Sullivan i Samira Hudson przyjaźnią się od dawna i tak by pozostało, gdyby nie jedna chwila słabości i pochopnie podjęta decyzja. Pewien wyjątkowy...