Zaplątani

Czytając książkę miałam wiele sprzecznych myśli. Po co tyle wątków? Po co tak wszystko plątać?
Jednak zakończenie... Niee.. To się nie dzieje naprawdę 😳. Wgniotło mnie w fotel, dosłownie...
Nie spodziewałam się takiego rozwoju wydarzeń.. Tak bardzo liczę na tom drugi!!!!
Marta, żyjąc dosłownie jak pączek w maśle, mając bogactwo, zajebistego męża i istną sielankę, nie potrzebowała obowiązków. Nie chciała dziecka.
Jednak jej mąż miał o tym inne zdanie i kobieta, stojąc przed wyborem rozwód lub ciąża, wybrała.. Ciążę! Na dodatek z przypadkowym gościem w klubie, co finalnie poskutkowało rozwodem, a ona została sama. No nie dosłownie, bo teraz miała na głowie także Wojtusia, oraz przyjaciółkę, która wymyśliła ten genialny plan.
Kiedy Marta poznaje Artura i spędza z nim kilka godzin na zwierzeniach ze swojego pełnego zawirowań życia, nie zdaje sobie sprawy, że rozpęta istną lawinę.
Artur zwierza się swojemu bratu, Adamowi, który.. Okazuje się być ojcem małego Wojtusia.
Niedługo później rozwódka poznaje także Justynę Banach, którą, jak się okaże, doskonale zna z dziecięcych lat.
Marta Rauzel będąc dzieckiem bardzo skrzywdziła Justynę.
W jej życiu pojawi się też Paweł, którego także skrzywdziła w przeszłości.
Na drodze Adama stanie Ola, którą poderwie w Ikei.

Wszyscy bohaterowie, choć mogło się wydawać inaczej, są mocno zaplątani w dziwną nić znajomości.
Opowieść wydaje się nieprawdopodobna, a przecież właśnie takie historie pisze życie.
Czy ludzie mogą się zmienić na lepsze? Czy warto dawać im szanse?
To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Izy Maciejewskiej i na pewno nie ostatnie. Książka mnie totalnie pochłonęła, choć na początku była mocno niezrozumiała. Cała powieść została bardzo dobrze dopracowana, była spójna i ciekawa. Niespotykana.
Wiem, że jest to jej szósta książka i chętnie przeczytam te wcześniejsze.

Bardzo cieszę się, że sięgnęłam po tę książkę. To była niesamowita przygoda. Czekam na więcej!!

Informacje dodatkowe o Zaplątani:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-09-20
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: romans literatura kobieca; literatura obyczajowa; kryminał sensacja romans erotyk kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Zaplątani

Kup książkę Zaplątani

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...