Zaplątani

„Coś jej podpowiadało, żeby mu nie ulegała. To coś było jednak bardzo mało przekonujące, bo została u niego na noc, mając świadomość, że ten dzień zaczął się tak, jak każdy inny, ale przed zapadnięciem zmroku wszystko się zmieniło.”

Marta miała wszystko lecz jej kłamstwa doprowadziły do tego że została rozwódką z dzieckiem. Ojcem dziecka był nieznajomy z klubu, którego nigdy więcej miała nie spotkać. Gdy w jej życiu wreszcie pojawia się cień szansy na miłość pojawiają się również kłopoty. Na dodatek przeszłość też nie daje o sobie zapomnieć i uderza w najmniej odpowiednim momencie. Czy Marta zdoła pokonać wszystkie przeszkody i wyjść obronną ręką z całej sytuacji?

Główni bohaterowie w wyniku zaistniałych wydarzeń zaplątują się i już sami nie wiedzą co robić. Z jednej strony mają na uwadze swoje szczęście a z drugiej szczęście swoich bliskich. Czekają ich trudne chwile i decyzję które wpłyną na całe ich życie. Czytając ich przygody sama nie byłam do końca pewna jak potoczą się ich losy.  Pojawia się wielu bohaterów, którzy mają epizody w całej historii lecz w ogólnym rozrachunku odgrywają ważne role. Wszyscy poniekąd mają wpływ na dalsze losy Marty.

Autorka stworzyła fabułę, która jest nieprzewidywalna do samego końca. Mam mieszane uczucia po lekturze z jednej strony mi się podobało z drugiej historia była tak zagmatwana, iż momentami sama się pogubiłam. W jednej książce zawarto wiele sytuacji od próby gwałtu, tortur, egzekwowania długów, bezinteresowną pomoc, walkę o miłość po wybaczanie starych zażyłości. Czasami miałam wrażenie iż za dużo tego wszystkiego. Plusem jest że wszystko jest ze sobą powiązane i łączy się w jedną całość. Chętnie sięgnę po inne książki pisarki, gdyż to było moje pierwsze spotkanie z jej twórczością. Tylko mam nadzieję że zakończenia pozostałych książek nie będą takim zaskoczeniem jak w tej.

Informacje dodatkowe o Zaplątani:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-09-20
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: romans literatura kobieca; literatura obyczajowa; kryminał sensacja romans erotyk kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Zaplątani

Kup książkę Zaplątani

Wolff
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Wolff

Aleksander Wolff. Olek. Kawał drania z dziurą zamiast serca.Amelia Wysocka. Mela. Boryka się z epilepsją, a jej niska samoocena wpływa bardzo niekorzystnie...

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...