Zaplątani

„-Jestem bohaterem własnej historii i żyję tak,żeby niczego nie żałować.

I takie życie polecam każdemu”

Marta - wiecie, że jest śliczna i ma siedmiocyfrową sumkę na koncie? Ma też ukochanego synka Wojtka, który został powołany na świat w dość intrygujący, a nawet całkiem  odjechany sposób.

Adam - oprócz tego, że to mroczny przystojniak, to jednak jest z niego niesamowicie irytująca, mrożąca krew w żyłach, zagadkowa postać.

Laura - atrakcyjna miłośniczka sponsoringu i dużych pieniędzy.

Artur - nocami taksówkarz, w dzień barista. Swoje życie seksualne zaczął dopiero w późnym wieku studenckim.

Paweł - trzy lata temu, w zagadkowy sposób jego życie wywróciło się do góry nogami i w ten sposób, stał się mieszkańcem dworca centralnego.

Ola - zna alfabet morsa, lubi intrygujących facetów i … ma na swoim życiowym koncie przerażającą traumę.

Wydawało się, że ich nic nie łączy, a przez dwie kreski na teście ciążowym i ciąg zaskakujących wydarzeń, zaplątują się w swoje życia, a ich splatające się ze sobą drogi powodują całą lawinę, wydarzeń, uczuć, ale także naprawiania swoich błędów lub totalnego chaosu.

Pomiędzy nimi wszystkim,jest jeszcze parę, łączących, lub wręcz zaplatających postaci, co powoduje, że czytając, ani na moment, nie możemy oderwać się od lektury.

Każda postać intryguje, każda postać robi nam kompletny mętlik w głowie, ale też każda z nich daje nam tyle emocji i zagadek, że chcemy więcej i więcej.

I ja też chcę WIĘCEJ.

Więcej tej zaplątanej historii!

Więcej tych zaplątanych bohaterów!

Więcej tych zaplątanych emocji!

I więcej tego, co tą niesamowitą historią ma nam do przekazania autorka.

A wierzcie mi, po lekturze tej książki, nie jedno z Was pomyśli i przemyśli swoje życie, posunięcia, porażki, występki i to wszystko z przeszłości, co Was dręczy i nie pozwala iść dalej.

Reasumując!!!

Wow z niecierpliwie czekam na kolejny tom!!!

Informacje dodatkowe o Zaplątani:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-09-20
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: romans literatura kobieca; literatura obyczajowa; kryminał sensacja romans erotyk kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Zaplątani

Kup książkę Zaplątani

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...