Zaufaj swoim marzeniom

Tom 6 cyklu cykl zakopiański

Cudowna, ciepła, dojrzała, dająca nadzieję w chwilach zwątpienia. Taka jest tegoroczna świąteczna książka Natalii Sońskiej. A właściwie nie tyle świąteczna, co zimowa – i to jeszcze jak! ☃️

Paulina jest młodym architektem z pasją. Ma ogromny talent, ale jej nazwisko nie jest jeszcze znane w branży. To ma się zmienić po zrealizowanym z sukcesem zleceniu zaprojektowania kompleksowego hotelu w Zakopanem. Szef Pauliny i jednocześnie jej partner życiowy, obiecuje uczynić ją współautorką projektu, co pomoże dziewczynie otworzyć drzwi do kariery. Projekt wiąże się z wyjazdem do Zakopanego i współpracą z tamtejszym biurem. Paulina jest pełna nadziei na ten wyjazd, nie tylko ze względów zawodowych, lecz także prywatnych, gdyż jej związek z Robertem ostatnio przechodzi kryzys.  Nie wszystko jednak idzie tak, jak to sobie zaplanowała. Kiedy na miejscu jej rola zostaje sprowadzona do asystentki, kobieta musi zdecydować czy chce już zawsze żyć w cieniu partnera, czy jednak znajdzie w sobie siłę by spełnić własne marzenia.

Jako mieszkanka Wrocławia zakochana w Tatrach i Zakopanem, doskonale odnalazłam się w tej historii. Razem z bohaterami przemierzałam tatrzańskie szlaki, wraz z nimi zwiedzałam Krupówki i równie intensywnie odczuwałam niesamowity klimat podczas wizyty na wrocławskim jarmarku bożonarodzeniowym. 🎄

Z główną bohaterką poczułam chemię już na samym początku. Paulina bowiem wzbudziła we mnie ogromną sympatię i sprawiła, że na każdym kroku gorąco jej kibicowałam. Podziwiam jej siłę, determinację i odwagę do działania. Trochę też zazdroszczę jej pewności siebie i opanowania w trudnych sytuacjach.

Jakie było moje zaskoczenie, gdy na samym końcu uzmysłowiłam sobie, że ta wyjątkowa historia to już szósta część serii zakopiańskiej! Bez chwili zawahania pobrałam na czytnik wcześniejsze części - mam nadzieję, że niewłaściwa kolejność nie zepsuje mi przyjemności z czytania. Jestem ogromnie ciekawa historii Mai i Wojtka i już nie mogę się doczekać aż poznam bliżej ich losy. ❤️

Informacje dodatkowe o Zaufaj swoim marzeniom:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-10-27
Dodał/a opinię: alliwantisbooks

Tagi: gory zakopane obyczajowa swiateczna

Zobacz opinie o książce Zaufaj swoim marzeniom

Kup książkę Zaufaj swoim marzeniom

Mniej złości, więcej miłości
Natalia Sońska0
Okładka ksiązki - Mniej złości, więcej miłości

Kinga pracuje w redakcji pisma modowego „Pearl”. Jej życie jest idealnie poukładane i pozbawione problemów. Fajna praca i zakochany w dziewczynie...

Paragraf na miłość
Natalia Sońska0
Okładka ksiązki - Paragraf na miłość

Judyta jest wziętą prawniczką, niezależną i bezkompromisową. Jej cięty język pozwolił jej wygrać niejedną sprawę, ale równie często wpędzał ją w kłopoty...