Zawalcz o mnie

Tom 2 cyklu Arrowood Brothers

Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć, miłość to walka i o miłości nigdy się nie zapomina, ,, Zawalacz o mnie " to historia o miłości i jej bezkresie.

Declan przystojny, czarujący i zdecydowanie chroniący własną piersią ludzi, których kocha. Choć miłość w jego przypadku to ciągła walka, którą toczy sam ze sobą, to jest w nim iskierka nadziei, która tli się w jego sercu tylko dla jednej kobiety, Sydney.

Sydney piękna dziewczyna z małego miasteczka, która została porzucona, odtrącona przez miłość swojego życia. Ze złamanym i poturbowanym sercem idzie naprzód z uniesiona głowa, walcząc z marzeniami.

Sydney i Delan to nie związek, lecz dwie poturbowane przez los dusze, które mają swoje sekrety. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać lata? Czy Declan postawi się losowi i zawalczy o miłość, którą sam sobie odebrał? Zapraszam do książki po odpowiedzi.

Declan to zdecydowanie typ, za którym wszystkie się oglądają, a to za sprawą jego serca, które ma jak na dłoni i bije ono tylko dla jednej osoby. Sydney to postać, w której jest wola walki i lekką nutą niepewności. Ta para to dwa magnesy, które się przyciągają i to właśnie sprawiło, że książkę czytałam na jednym wdechu.

Wow ta książka zaskoczyła mnie, biorąc ja do ręki nie spodziewałam się historii, która wyciśnie łezy. Wiem, że to jest seria przedstawiająca losy braci, ale uwierzcie mi, nie trzeba znać pierwszego tomu, by sięgnąć po nią. Ja jestem tego przykładem. Polecam wszystkim i wiem, że nadrobię zaległości z pierwszym tomem .

Informacje dodatkowe o Zawalcz o mnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-07
Tytuł oryginału: Fight for Me
Tłumaczenie: Dorota Stadnik
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Zawalcz o mnie

Kup książkę Zawalcz o mnie

Chwila dla siebie
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Chwila dla siebie

Kontynuacja bestsellerowej serii romansów, której bohaterami są czterej bracia Parkersonowie i ich siostra Stella Nastoletnia Delia była zakochana bez...

Ta noc jest nasza
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Ta noc jest nasza

Chcę ciebie. Chcę tego. Chcę nas. Nie jestem typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jestem kobietą, która upiłaby się na koncercie...