Zawalcz o mnie

Tom 2 cyklu Arrowood Brothers

Chyba każdy zasługuje na drugą szansę, bynajmniej, jeśli widać u tej osoby zmianę, nie warto skreślać kogoś, tylko dlatego, że kiedyś popełnił błąd, bo wtedy był na pewno innym człowiekiem.
W tej części historii o czterech przystojnych braciach poznajemy Sydney i Declana, w sumie to już ich poznaliśmy, a teraz jedynie jest rozwinięty ich wątek. Sydney to bardzo zaradna kobieta prowadzi rodzinną farmę, a do tego pracuje zawodowo, jest bardzo silna i zakochana w miejscu, w którym się urodziła, do szczęścia brakuje jej tylko tego jedynego mężczyzny. Declan to mężczyzna, który nie umie określić, czego chce od życia, wie, że nie jest w stanie żyć bez ukochanej, a z drugiej strony robi wszystko, żeby tylko z nią nie być, bo uważa, że może ją skrzywdzić kolejny raz.
Cała historia to taka zabawa w kotka i myszkę, kobieta ciągle daje sygnały, że jest gotowa wybaczyć, ale mężczyzna, pomimo że przy spotkaniach jej ulega, to potem ze wszystkiego się wycofuje. Przyznam, że mnie takie coś mocno irytuje, kiedy dwoje dorosłych ludzi nie potrafi usiąść i porozmawiać, wyjawić swoich prawdziwych intencji, czasami szczera rozmowa załatwiłaby temat. Pomimo tego, bardzo chciałam, żeby bohaterom udało się dojść do porozumienia i być razem, bo oboje byli już mocno skrzywdzeni przez życie i zasługiwali na odrobinę szczęścia.
Ta historia to taki lekki romans, wiadomo, że na końcu będzie szczęśliwe zakończenie, często odwleczone przez jakąś tragiczną sytuację, ale tak czy inaczej, finalnie wszystko się wyprostuje, dlatego historie czyta się z wypiekami na twarzy i łzami w oczach, ale jednocześnie ze spokojem, bo jednak wiemy, jak to się skończy. W tej miłosnej historii nie brakuje emocji i często przy czytaniu płyną łzy, raz smutku, a raz szczęścia więc warto mieć przy sobie chusteczki.
Jestem ciekawa następnej części i przygód kolejnego z braci, wątek już został rozpoczęty, ale nadal nie wiadomo co stanie na przeszkodzie kolejnym bohaterom, mam nadzieję, że oni szybciej dostrzegą to, co inni widzieli już dawno.

Informacje dodatkowe o Zawalcz o mnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-07
Tytuł oryginału: Fight for Me
Tłumaczenie: Dorota Stadnik
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Zawalcz o mnie

Kup książkę Zawalcz o mnie

Ta noc jest nasza
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Ta noc jest nasza

Chcę ciebie. Chcę tego. Chcę nas. Nie jestem typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jestem kobietą, która upiłaby się na koncercie...

Windą do nieba
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Windą do nieba

Zabawna i wzruszająca opowieść Corinne Michaels, autorki bestsellerowej serii o braciach Arrowoodach Święta, Gwiazdka, choinka, kolędy i ogień w...