Zbiór miłości niechcianych

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-10-30
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Ola Sołtys

Oliwia to specyficzna kobieta, której niewiele brakuje do szczęścia, ale czy aby na pewno? Poza urodą, statusem oraz kwestie finansowe to cechy jakie pragnie każda kobieta, ale okazuje się, że to wszystko to tylko rzeczy, które tak naprawdę nie dadzą nam szczęścia.

Główna bohaterka, wydaje się mieć idealne życie, ale niestety tak nie jest. Po nieudanym małżeństwie zaczyna próbować sobie ułożyć życie na nowo, odreagowując przelotnymi znajomościami, z których przecież nie może wyjść nic dobrego. Nie brakuje u niej również scen łóżkowych, o których autorka daje nam znać w subtelny sposób. Może z wyjątkiem jednej, ale nie zgarsza nas w żaden sposób.

Książka myślę, że daje do myślenia, szczególnie, że widzę w związkach bohaterki również i swoje błędne wybory, dlatego wiem co musiała przeżywać, szczególnie po rozczarowaniu jakie dał jej były mąż. Czytało się ją również dość szybko, bo już wciąga od pierwszych stron. Myślę, że wrócę do niej jeszcze kiedyś. Za możliwość przeczytania dziękuję portalowi Czytam Pierwszy.

Kup książkę Zbiór miłości niechcianych

Zobacz opinie o książce Zbiór miłości niechcianych
Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty

Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki...

Wizna
Jacek Komuda