Żelazna zbrodnia

Tom 2 cyklu Żelazne serca

Brynn postanawia ten ostatni raz pomóc ojcu, przez którego jej życie nie było nigdy łatwe. Chce się od niego raz na zawsze uwolnić. Wyrusza pod wskazany adres, aby spłacić jego długi...
... i wpada w kłopoty.
Rozpoczyna się polowanie - na nią.
Jednak dzieje się coś jeszcze, bowiem Brynn wpada w oko pewnemu mężczyźnie. Jest nim Mattheo Wilson - sam osławiony Rekin, który stoi na czele jednej z mafijnych rodzin.
Mattheo postanawia odnaleźć Brynn i dowiedzieć się, w jakie bagno wpadła w klubie jego siostry.
Czy Mattheo naprawdę próbuje ochronić Brynn?
A może to tylko zemsta na swojej siostrze?
W jakie kłopoty wpadła młoda kobieta?
"Żelazna zbrodnia" to drugi tom z serii pt. "Żelazne serca".
Poznajemy tu historię Brynn i Mattheo, nowych bohaterów. Jednak nie martwcie się, jeśli Enzo i Malia z poprzedniej części podbili Wasze serca to zdradzę Wam, że tutaj również ich spotkacie.
Autorka kolejny raz zabiera nas w sam środek mafijnych porachunków. Tym razem, zamiast starć pomiędzy poszczególnymi familiami, będziemy świadkami wojny między bratem a siostrą.
Agata Polte dobrze wykreowała swoich bohaterów.
Brynn to silna młoda kobieta, która od zawsze musiała dawać sobie radę sama. Nie miała oparcia w rodzinie.
Mattheo to również twardy gość. Bezwzględny, stanowczy i przede wszystkim władczy. Jak daleko się posunie?
Choć z tą dwójką się nie nudziłam a wręcz bawiłam świetnie, to muszę przyznać, że bohaterowie poprzedniej części zrobili na mnie większe wrażenie. Enzo i Malia są numerem jeden!
W tej książce nie zabraknie skoku adrenaliny, zabawnej wymiany zdań między bohaterami, czy też namiętnych chwil.
Odnoszę wrażenie, że romansów mafijnych pojawia się coraz więcej. Niektóre podobają się bardziej, inne mniej.
Seria "Żelazne serca" Agaty Polte to coś, co z pewnością mogę Wam polecić.
"Żelazna zbrodnia" podobnie jak poprzedni tom "Żelazne zasady", wciągnęła mnie od pierwszych stron. Czyta się ją błyskawicznie i nie sposób odłożyć tej książki, dopóki nie poznamy zakończenia.
Gorąco polecam sięgnąć po tę serię!

Informacje dodatkowe o Żelazna zbrodnia:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-21
Dodał/a opinię: blondeside

Zobacz opinie o książce Żelazna zbrodnia

Kup książkę Żelazna zbrodnia

Śmiertelne oczyszczenie
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Śmiertelne oczyszczenie

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły...

Possessed
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Possessed

Autorka serii ,,Żelazne serca" i ,,Oblicza mroku"!Zawładnęła nim w chwili, kiedy na niego spojrzała. Amber Harris po sześciu latach wróciła do San Diego...