Zima w Przytulnej

„Zima w Przytulnej” to już czwarta i ostatnia część Sagi Przytulna @katarzynamichalak_pisarka .
Ostatnia i dla mnie najbardziej wzruszająca. Bardzo zżyłam się z rodziną Gawroszów.

W tej części znalazłam po raz kolejny wiele trudnych tematów i tajemnic. Były łzy radości i wzruszenia a także łzy smutku. Pewne tajemnice się rozwiązały… a są takie, które pozostały w ukryciu na zawsze.
Przede wszystkim problemy rodziny Gawroszów były bardzo prawdziwe, umożliwiały w ten sposób czytelnikowi identyfikację z bohaterami.

Katarzyna Michalak „Zimą w Przytulnej” położyła przysłowiową wisienkę na torcie. I bardzo żałuję, że to już ostatnia część… Autorka doskonale połączyła atmosferę tajemniczych wątków z klimatem Przytulnej tworząc harmonijną całość.

„Zima w Przytulnej Serii” może stanowić idealne czytelnicze doświadczenie dla miłośników obyczajówek, którzy cenią sobie zarówno ciepło relacji międzyludzkich, jak i fascynację tajemnicami. Ta kombinacja sprawia, że seria jest godna uwagi i może dostarczyć czytelnikom zarówno chwil relaksu, jak i emocjonujących przeżyć.

Informacje dodatkowe o Zima w Przytulnej:

Kup książkę Zima w Przytulnej

Mistrz
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Mistrz

Bestsellerowa polska pisarka, Katarzyna Michalak, znana z delikatnych powieści dla kobiet jak m.in. Poczekajka, Rok w Poziomce, Nadzieja, oraz Sklepik...

Wiosna w Przytulnej
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Wiosna w Przytulnej

KAŻDA RODZINA MOŻE BYĆ NIEZWYKŁA. TA JEST NIEZWYKŁA AŻ ZA BARDZO! Rodzina Gawroszów: dziadkowie Apolonia i Antoni, rodzice Alicja i Andrzej oraz ich...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;