Życie jest słodkie

Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Nasza Księgarnia za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Książka ta opowiada o sile rodzinnych więzów oraz determinacji w walce o spełnienie marzeń... Dwie siostry Frances i Ginger po nagłej śmierci ojca, aby pomóc sobie w pogodzeniu się z tą ogromną dla nich stratą postanawiają wykorzystać otrzymany spadek i z miłości do zmarłego rodziciela oraz do czekolady otworzyć sklep ze słodyczami o wdzięcznie brzmiącej nazwie - Czekolada! Czekolada! Początkowo wiele spraw delikatnie rzecz ujmując nie układa się po ich myśli i idzie jak po grudzie, jednakże mimo wszystko dziewczęta nie tracą hartu ducha i z biegiem czasu wszystko zaczyna przybierać lepszy obrót... Na swojej drodze spotykają różnych ludzi, tych życzliwych, z których wielu ze zwyczajnych klientów z czasem stają się przyjaciółmi oraz tych nieżyczliwych, którzy niestety je oszukują... Oprócz ciągłego rozwijania i udoskonalania swojej czekoladowej pasji siostry odkrywają w sobie talent pisarski, który owocuje kilkoma publikacjami... Jeśli macie ochotę wraz z Frances i Ginger zanurzyć się w niesamowity świat czekolady poznając przy tym autentyczną historię o rodzinnej miłości oraz sile przyjaźni i marzeń zapraszam Was do lektury.

Informacje dodatkowe o Życie jest słodkie:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-09-18
Tytuł oryginału: Chocolate Chocolate: The True Story of Two Sisters, Tons of Treats and The Little Shop That Could
Tłumaczenie: Anna Nowak
Ilustracje:dreamstime.com
Dodał/a opinię: ksiazkowo_czyta

Zobacz opinie o książce Życie jest słodkie

Kup książkę Życie jest słodkie