Żyj szybko, kochaj głęboko

Kolejna , poruszająca książka , wspaniałej autorki. Poznajemy w niej bohaterów jako 16 latków, następnie już jako studentów, którzy spotykają się po latach od rozstania.
Charli i Jake tworzyli cudowną parę, pierwsza poważna miłość, w którą oboje się zaangażowali. Dlaczego im nie wyszło ? Wszystkiego dowiadujemy się stopniowo ,lawirując pomiędzy czasem obecnym a wspomnieniami . Książka zawiera dużo emocji, oboje przeżywają nadal to co było między nimi. Ze strony na stronę przekonujemy się, że to co było nie do końca zostawili za sobą . Ale ciężko jest ponownie zaufać, ciężko wybaczyć, Charlie ma naprawdę trudne chwile za sobą jak i przed sobą.
Istotni w całej książce są też przyjaciele obojga, najlepsza przyjaciółka Charlie , zapoznaje je z członkami zespołu, gronem charakterystycznych , ciekawych i wesołych osób, dzięki którym absolutnie nudzić się nie można. Zagłębiamy się także w ich życiowe dramaty, które również poruszają i nie dają się nudzić. Bardzo chętnie przeczytałabym tomy dotyczące dalszych losów kilku z nich.
Gdy poznajemy wyjaśnienie Jake , przyczyne tego czemu porzucił Char lata wcześniej , wiele kwestii układa się w logiczną całość i biorąc pod uwagę ich wówczas młody wiek i okoliczności, można chłopaka zrozumieć.
Zakończenie mimo to wydawało mi się dziwne i niezrozumiałe , jednak fakt, że książka jest jedną z dwóch wiele wyjaśnia i szczerze polecam sięgnąć po kolejną .

Informacje dodatkowe o Żyj szybko, kochaj głęboko:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2016-09-14
ISBN: 978-83-8053-138-3
Tytuł oryginału: Into the Deep
Tłumaczenie: Danuta Śmierzchalska
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Żyj szybko, kochaj głęboko

Kup książkę Żyj szybko, kochaj głęboko

(Nie)zwyczajna
Samantha Young0
Okładka ksiązki - (Nie)zwyczajna

Ciepła i piękna powieść bestsellerowej autorki ,,New York Timesa" opowiada o tym, że warto marzyć i trzeba zrozumieć siebie. Nazywam się Comet Caldwell...

Zapomnieć o przeszłości
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Zapomnieć o przeszłości

Dla Alexy ojciec był ideałem mężczyzny. Jej świat się zawalił, gdy odkryła, że nie jest jego jedyną rodziną. Nie mogąc wybaczyć zdrady zrywa z nim wszelkie...