Recenzja ksi捫ki: Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠, pob這gos豉w

Recenzuje: Danuta Szelejewska

ζska Bo瞠go b這gos豉wie雟twa jest aktualna w dowolnym czasie i miejscu. Mo瞠 dotrze do ka盥ego cz這wieka - bez najmniejszych nawet ogranicze. 圭i郵e zwi您ana jest z umocnieniem tego, który si mu poddaje i z nadziej o nie prosi. Zawsze winna by te pojmowana jako synonim dobrodziejstwa i szcz窷cia. Ksi捫eczka Bo瞠, pob這gos豉w jest jedn z czterech w serii Modlitwy ma造ch r帷zek. Lois Rock w sposób jasny, prosty i przejrzysty zwraca si do najm這dszych czytelników, przedstawiaj帷 im tych wszystkich, którzy zawsze mog liczy na wsparcie, opiek i b這gos豉wie雟two Boga. Wybieraj帷 z wielo軼i zwierz徠, autor da do zrozumienia, 瞠 wszyscy bez wyj徠ku maj zapewnion opiek Bo瞠j Opatrzno軼i.

Bohaterami opowie軼i sk豉daj帷ej si z czterech zaledwie zda s si przedstawiciele ró積ych gatunków zwierz徠, które dziecko zna jedynie z ksi捫ek lub z wizyt w ogrodzie zoologicznym. Tak wi璚 z pewno軼i bardzo ucieszy je wizerunek s這nicy, nale膨cej do grona najwi瘯szych ssaków l康owych. Nie wystraszy si nied德iedzia polarnego, którego grube futro i warstwa t逝szczu chroni przed siarczystym mrozem. Sympati wzbudzi w nim widok pr璕owanej skóry budz帷ego groz tygrysa. Wreszcie wzrok jego spocznie na rozkosznym maluszku, którego szczery u鄉iech i 鄉ieszny loczek na czole mog rozbawi ka盥ego. Z tego jasno wynika, 瞠 ka盥y, kto 篡je, mo瞠 liczy na Bo瞠 b這gos豉wie雟two.

Dodatkowym elementem publikacji s wyjmowane kolorowe obrazki do zabawy, wykonane z grubego kartonu i posiadaj帷e wyczuwalne pod palcami fragmenty wykonane z ró積ych materiaów. Ka盥y z nich dopasowany jest do omawianej tre軼i (u鄉iechni皻y ró穎wy s這 z foliowym brzuszkiem, bia造 nied德ied polarny z futerkowym grzbietem, szeroko u鄉iechni皻y pasiasty tygrys oraz ma造 brzd帷 w ó速ych 酥ioszkach).

Ksi捫eczka Bo瞠, pob這gos豉w zosta豉 opublikowana nak豉dem wydawnictwa 安i皻y Wojciech. Jest to kolejna ju znakomita pozycja skierowana do najm這dszych czytelników. To w豉郾ie ze wzgl璠u na nich ka盥y element ksi捫eczki jest doskonale przystosowany do dzieci璚ego wieku. Zdania s krótkie, a ich tre嗆 - konkretna. Podpisy pod wyjmowanymi obrazkami - czytelne. Grube i laminowane kartki oraz taka ok豉dka utrudniaj zabrudzenie i zniszczenie ksi捫ki. Proste, kolorowe i niezwykle sympatyczne rysunki autorstwa Kaya Widdowsona s du瞠 i wyra幡e, adekwatne do podanych tre軼i. Wszystko to sprawia, 瞠 dziecko ch皻nie i cz瘰to b璠zie si璕a po ksi捫eczk, co z powodzeniem winno by wykorzystane przez rodziców, wychowawców i katechetów, dbaj帷ych o religijne wychowanie dzieci.

Tagi: Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠 pob這gos豉w, Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠 pob這gos豉w recenzja, Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠 pob這gos豉w ksi捫ka, Kay Widdowson Lois Rock Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠 pob這gos豉w, Kay Widdowson Lois Rock recenzja, Kay Widdowson Lois Rock ksi捫ka, Kay Widdowson Lois Rock

Kup ksi捫k Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠, pob這gos豉w

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce Modlitwy ma造ch r帷zek. Bo瞠, pob這gos豉w
Ksi捫ka
Inne ksi捫ki autora
Modlitwy ma造ch r帷zek. Oto ja
Kay Widdowson, Lois Rock0
Ok豉dka ksi您ki - Modlitwy ma造ch r帷zek. Oto ja

Seria ksi捫eczek dla najm這dszych dzieci. Dzi瘯i nim maluchy ucz si pierwszych, najprostszych modlitw, odkrywaj kszta速y i faktury. Twarde karty przystosowane...

Modlitwy ma造ch r帷zek. Dzi瘯i Ci, Bo瞠
Kay Widdowson, Lois Rock0