reklama

Recenzja książki: Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

Recenzuje: Danuta Szelejewska

Cieszyć się doskonałym samopoczuciem oraz obfitością sił witalnych chciałby każdy. Gdyby jeszcze dodać do tego wysoki poziom zdrowia, szczęścia i pomyślności, osiągnęlibyśmy niemalże pełnię szczęścia. Ponieważ rzeczywistość okazuje się zupełnie inna, koniecznym staje się wprowadzenie zmian, o czym przekonuje poradnik Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele. Dla tych, którzy zmian potrzebują, to odpowiednia propozycja.

Trenerka rozwoju osobistego oraz terapeutka holistyczna Dagmara Gmitrzak, posiłkując się wierzeniami rdzennych kultur Majów i Azteków, przychodzi czytelnikowi z pomocą. Dostrzegając w Jaguarze symbol mocy, wolności, determinacji, prawości i nieskazitelności w postępowaniu, fachowo uzasadnia potrzebę upodobnienia się do niego. Ogólna charakterystyka Jaguara (król dżungli, wolny, niezależny, silny, potężny, odważny) ma na celu wskazanie cech przydatnych w procesie własnego rozwoju. To właśnie – jak wynika z lektury – dzięki Jaguarowi człowiek jest w stanie poznać samego siebie, przetrwać trudne życiowe sytuacje oraz rozprawić się z wewnętrznymi lękami.

Publikacja zawiera treść konkretną oraz inspirującą. Autorka motywuje w niej czytelnika do zatrzymania się w pędzie codzienności oraz akceptacji siebie. Pomaga odkryć w samym sobie moc fizyczną, siłę woli i otwartość serca. wyczula na konieczność zmierzenia się z tym, co trudne oraz stworzenia jasnej wizji życia poprzez określenie celów. Uczy, jak stać się osobą szanującą oraz akceptującą siebie i innych. Zadaje transformujące pytania (odpowiedzi czytelnik udzielić musi sobie sam) podsuwa transformujące ćwiczenia, a także wylicza sposoby wzmacniania pewności siebie. Zachęca do odważnego działania, przybliżającego czytelników do realizacji ich celów. Dzieli się inspiracjami dotyczącymi nauk Jaguara w odniesieniu do kobiet i mężczyzn.

Trening Jaguara to poradnik bogaty w treść. Każdy rozdział wzbogacono inspirującymi myślami, pouczającymi sentencjami, mądrością przysłów. W tekście znalazły się dokładnie opisane techniki pobudzające półkule mózgu, specjalistyczne ćwiczenia, konkretne przykłady, pytania, polecenia, propozycje zadań. Jest mnóstwo wyliczeń, wypunktowań, podkreśleń i ramek. Są wskazówki, ponumerowane zasady, pouczające spostrzeżenia. Wszystkie propozycje są godne uwagi. Treść jest przejrzysta, język przekazu – całkowicie zrozumiały. Dwuczęściowy układ publikacji (teoria uzupełniona praktyką) stanowi gwarancję sukcesu.

Książka Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele to poradnik dla każdego. Któż bowiem nie potrzebuje pomocnych rad w dochodzeniu do perfekcji? Żeby móc cieszyć się efektami, trzeba stanąć oko w oko z Jaguarem i poznać jego osiem mądrości, które nadadzą prawidłowy kierunek naszemu życiu.

Tagi:

Kup książkę Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

<
Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele
Inne książki autora
Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji. Samo Sedno
Dagmara Gmitrzak 0
Okładka ksiązki - Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji. Samo Sedno

Rzeczowe i rzetelne ujęcie tematyki stresu. Mnóstwo propozycji technik pracy z własną kondycją emocjonalną, ciałem, percepcją i ogólnym stanem energetycznym...

Obudź swoją kreatywność
Dagmara Gmitrzak 0
Okładka ksiązki - Obudź swoją kreatywność

hcesz być bardziej kreatywny? Pragniesz tworzyć, ale nie wierzysz w swoje możliwości? Czujesz się wypalony i marzysz o pracy, która przyniesie Ci satysfakcję...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy