Poznaj najczęściej używane niemieckie czasowniki!

Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.

***

Agnieszka Drummer- tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej koncepcji nauki języków obcych oraz bestsellerowych podręczników do niemieckiego: Niemiecki naprawdę dla Ciebie, Pokochaj niemiecki, Niemiecki dla leniwych czy Codziennik niemiecki

Richard Boehnke- lektor języka niemieckiego i jednocześnie biznesmen, pracował m.in. w radzie zakładowej jednej z największych niemieckich firm (Kirch Media). Był także dyrektorem firmy zajmującej się produkcją filmów i handlem prawami autorskimi.

Informacje dodatkowe o 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-11-17
Kategoria: Języki obce

Kup książkę 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego - opinie o książce

Richard Boehnke0
Okładka ksiązki - Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku. Moderne Businesskorrespondenz auf Deutsch

Tematem książek jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu - SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych...

144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego
Richard Boehnke0
Okładka ksiązki - 144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego