144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego

Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.

Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku niemieckim. Zanim nauczy się kolejnych, warto dobrze opanować właśnie TE.

Kto ustalił akurat taką kolejność? Podana w książce kolejność czasowników opiera się na analizie lingwistycznej setek tysięcy niemieckich tekstów i rozmów: po prostu policzono, które słowa występują w niemieckim najczęściej.

Książka jest adresowana do wszystkich uczących się niemieckiego - od podstaw do poziomu B2-C1. O ile początkujący dowiedzą się dzięki niej, które czasowniki są najważniejsze, najpotrzebniejsze i najczęściej używane, o tyle bardziej zaawansowani doszlifują swoje wiadomości i opanują ich używanie także w bardziej złożonych zdaniach

Informacje dodatkowe o 144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-10-03
Kategoria:

Kup książkę 144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego

144 najważniejsze niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego - opinie o książce

Richard Boehnke0
Okładka ksiązki - 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki. Na skróty do znajomości niemieckiego

Poznaj najczęściej używane niemieckie czasowniki! Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków...

Richard Boehnke0
Okładka ksiązki - Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku. Moderne Businesskorrespondenz auf Deutsch

Tematem książek jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu - SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych...