ABC Excel 2013 PL

Poznaj interfejs i narzędzia oferowane przez najnowszą wersję Excela Naucz się wykorzystywać funkcje programu w codziennej pracy Dowiedz się, jak tworzyć atrakcyjne wykresy, tabele i zestawienia

Excel nigdy wcześniej nie był tak łatwy! W dobie zaawansowanych technologii informatycznych i wszechstronnego zastosowania systemów cyfrowych już mało kto pamięta o tym, że komputery powstały po to, by pomagać ludziom w wykonywaniu skomplikowanych obliczeń matematycznych i analizowaniu dużych zbiorów danych. W tym samym celu zostały opracowane pierwsze programy komputerowe. Tak właśnie doszło do powstania jednego z najpopularniejszych rozwiązań tego typu — programu Excel, który szybko stał się standardowym narzędziem w wielu instytucjach na całym świecie. Jego najnowsza edycja — 2013 — oferuje dostęp do wielu ciekawych szablonów, znacznie ułatwiających i przyspieszających tworzenie różnych arkuszy, wprowadza szereg nowych funkcji obliczeniowych, zapewnia przenośność i wysoki poziom kompresji danych oraz pozwala użytkownikom zapisywać pliki w chmurze, co zwiększa ich bezpieczeństwo i upraszcza zdalny dostęp do informacji.

Książka ABC Excel 2013 PL lekko i przyjemnie wprowadzi Cię w świat obliczeń i analiz danych pochodzących z różnych źródeł i opisujących najrozmaitsze aspekty życia. Niezależnie od tego, czy się uczysz, studiujesz, prowadzisz badania naukowe, czy też jesteś odpowiedzialny za rozliczenia podatkowe, Excel pomoże Ci w codziennej pracy i uchroni przed popełnieniem wielu typowych błędów, a książka ta pozwoli Ci właściwie i dogłębnie poznać możliwości oferowane przez ten program. To najlepszy przewodnik na rynku!

Interfejs programu Excel i poruszanie się po arkuszu kalkulacyjnym Wprowadzanie, edycja, filtrowanie, sortowanie, wyszukiwanie i usuwanie danych Korzystanie z różnych typów funkcji w formułach arkusza kalkulacyjnego Formatowanie komórek danych i arkuszy kalkulacyjnych Tworzenie, edycja i formatowanie wykresów oraz drukowanie danych

Chcesz się nauczyć Excela? Oto odpowiedni podręcznik!

Informacje dodatkowe o ABC Excel 2013 PL:

ABC Excel 2013 PL - opinie o książce

Elektronika z Excelem
Witold Wrotek0
Okładka ksiązki - Elektronika z Excelem

Poznaj podstawy elektroniki na konkretnych przykładach Naucz się wyznaczać charakterystyki układów za pomocą Excela Dowiedz się, jak przy użyciu arkusza...

Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla szkół ponadgimnazjalnych
Witold Wrotek0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla szkół ponadgimnazjalnych

"Informatyka Europejczyka" to zestaw edukacyjny przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych. Zawiera on w sobie doświadczenie...