Baśniobór (#5). Klucze do więzienia demonów. Audiobook

Piąta część przygód Kendry i Setha!

Dzięki Zzyzxowi, więzieniu demonów, w którym zamknięto niezliczone hordy najpotężniejszych istot ciemności, świat od tysiącleci był bezpieczny. Teraz jednak Sfinks, przywódca Stowarzyszenia Gwiazdy Wieczornej, jest o krok od zebrania wszystkich pięciu kluczy-artefaktów. Jeśli więzienie zostanie otwarte, cała ziemia pogrąży się w chaosie. Kendra, Seth oraz Rycerze Świtu podejmują ostatnią, desperacką próbę pokrzyżowania planów wroga. Tym razem muszą podróżować po całym świecie, by uprzedzić Sfinksa, zdobyć brakujące artefakty i uratować kilkoro Wiecznych, których śmierć to warunek oswobodzenia demonów. Jeśli im się nie powiedzie, pozostanie już tylko rozpaczliwa konfrontacja z uwolnionymi bestiami na Bezbrzeżnej Wyspie. Jakich sprzymierzeńców znajdą Rycerze Świtu w decydującej walce o losy świata?

Informacje dodatkowe o Baśniobór (#5). Klucze do więzienia demonów. Audiobook:

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2016-10-26
ISBN: 9788380820616
Czas trwania:18 godz. 54 min min.
Czyta: Janusz Zadura

Kup książkę Baśniobór (#5). Klucze do więzienia demonów. Audiobook

Baśniobór (#5). Klucze do więzienia demonów. Audiobook - opinie o książce

Misternie utkana fabuła, pełna dramatycznych zdarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji... Walka dobra ze złem, światła z mrokiem... Prawdziwi bohaterowie, którzy dla ratowania świata gotowi dać wszystko. Jesto najlepsza część całej serii, po przekroczeniu progów tego cudownego, baśniowego rezerwatu trudno oderwać się od lektury, która potrafi zauroczyć i wciągnąć w wir niezwykłych wydarzeń.
Ostatnia część Baśnioboru jest równie dobra jak jej poprzedniczki. Młodzi Sorensenowie mają śmiertelnie trudne zadanie do wykonania. Nikt się nie spodziewa,że od tych młodych zależy tak wiele. Książka jest niezwykle wciągająca. Zaczynając trzeba mieć na uwadze, że książkę odkłada się dopiero na ostatniej stronie... Wraz z moim synem połknęliśmy ją na zmianę.
Extra! Wciąga jak każda książka baśnioboru
To mnie już trochę zaczyna przerażać. W jeden dzień czytam książki, które mają po 500 stron. Bardzo dziwne, ale i jak wciągające. Koniec tej serii, niestey przeczytałam już wszystkie książki, a zakończenie jest nioesłychanie zaskakujące. Serdecznie zachęcam wszystkich do przeczytania całej serii.
Ostatnia część tego fajnego zbioru przeczytana. "Klucze do więzienia demonów" to ostatnia część bestsellerowego cyklu. W życiu każdego dziecka przychodzi czas, gdy baśnie i bajki przestają go interesować. Sięga po lektury przybliżone swojemu życiu, gdzie poruszane są problemy mu bliskie. Zdarza się, że starsze dzieci i młodzież pragną powrócić do świata baśni. Takim powrotem jest "Baśniobór". Seth, Kendra oraz Rycerze Świtu wyruszają na poszukiwania piątego artefaktu, który znajduje się w rezerwacie w Australii. Muszą pokonać pułapki, a także uciec członkom Stowarzyszenia, depczącym im po piętach. Sfinks ma już trzy artefakty, jest bardzo bliski otwarcia Zzyxu. Staje się jeszcze bliższy, gdy niespodziewanie akcja ratunkowa zamienia się w pułapkę, a w jego ręce wpada Translocator. Czy dzielnym Rycerzom Świtu uda się ocalić świat? Jaką tajemnicę skrywa Vanessa? W jakie kłopoty wpakuje się Seth?
Avatar użytkownika - ewaki
ewaki
Przeczytane:2024-01-07, Ocena: 6, Przeczytałem,

Uwielbiam całą serię o Baśnioborze, wspaniale wykreowany świat i bohaterowie, niesamowite zwroty akcji, zagadki i magia. Polecam każdemu.

Avatar użytkownika - kalcia1998
Przeczytane:2015-10-02, Ocena: 5, Przeczytałam,
Smocza straż. Gniew Króla Smoków. Tom 2
Brandon Mull0
Okładka ksiązki - Smocza straż. Gniew Króla Smoków. Tom 2

Smocza Straż to ciąg dalszy Baśnioboru - bestsellerowej serii Brandona Mulla. Pasjonująca przygoda pary nastolatków - Kendry i Setha trwa dalej...

Błędny rycerz
Brandon Mull0
Okładka ksiązki - Błędny rycerz

Cole Randolph wcale nie chciał trafić na Obrzeża, ale kiedy w Halloween porwano jego przyjaciół, musiał ich ratować. W podróży towarzyszą mu nowi znajomi:...