Baśniobór (IV). Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu. Audiobook

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2016-09-28
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788380820494
Czas trwania:17 godz. min.
Czyta: Janusz Zadura

Czwarta część bestsellerowego cyklu!

Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest klucz do skarbca, w którym ukryto jeden z nich. Aby go zdobyć, Rycerze Świtu muszą narazić się na śmiertelne niebezpieczeństwo - przekroczyć próg smoczej świątyni. Misja się nie powiedzie, jeśli nikt nie zdobędzie się na kradzież świętego przedmiotu, zazdrośnie strzeżonego przez centaury. Chwileczkę, ale czy ktoś widział Setha?

Kup książkę Baśniobór (IV). Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu. Audiobook

Opinie o książce - Baśniobór (IV). Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu. Audiobook

Walka światła i mroku trwa... Przed Kendrą i Sethem los stawia nowe i zarazem trudne wyzwania... Zagęszczająca się akcja nabiera coraz większego tempa, a bohaterom grunt pali się pod nogami. Przygoda goni przygodę, tajemnica tajemnicę, a na każdym kroku czyhają na nich niebezpieczeństwa i już nie wiadomo, komu tak naprawdę można zaufać...
polecam. Wciąga i to bardzo. Od razu wcielam się w bohatera i przy czytaniu przeżywam te przygody tak jak on :)
Kendra zostaje porwana i uznana za zmarłą. W tym czasie prawdziwa Kendra zostaje uwięziona. Dzięki pomocy niewiadomego pochodzenie ucieka i trafia do Baśnioboru. Zostaje powierzona jej ważna misja. Wraz z rycerzami świtu musi odnaleźć artefakt, którego pilnują smoki. Wciąga bez reszty.
Wow... Czwarta część a ja czytam w tak okropnie szybkim tępie. Nie wiem czy potem będę miała co czytać i martwię się tym.
Czwarta część podobała mi się chyba najbardziej - pewnie dlatego, że już ogromnie zżyłam się z bohaterami, akcja goni tu akcję, wiele tajemnic ciekawie się rozwiązuje a smoki są przedstawione w naprawdę sympatyczny sposób. Kendra rozpoczęła nowy rok szkolny. Mimo natłoku zajęć postanowiła uczęszczać także na wolontariat. Pomiędzy nią a Sethem stosunki były takie, jak zwykle. Chłopak nie przyznałby Siudo tego, jak bardzo zależało mu na siostrze. Podczas pobytu na wolontariacie dziewczynę ukłuła jedna roślina, jak wówczas podejrzewała. Niebawem doszło do tragedii. Na szali stało życie Kendry.
Avatar użytkownika - centka3
centka3
Przeczytane:2022-05-14, Ocena: 3, Przeczytałam,

Czytam Baśniobór od I tomu. Ten moim zdaniem jest najgorszy. Nie wciągnął mnie tak, jak poprzednie. Momentami zapominałam o czym czytam. Mimo to będę czytać kolejne tomy.

Avatar użytkownika - Queen111
Queen111
Przeczytane:2021-07-12, Ocena: 6, Przeczytałem,

Wspaniała! Świetnie się bawiłam. Dotychczas to najlepsza część. Mam nadzieję, że finał utrzyma poziom.

Avatar użytkownika - Karou22
Przeczytane:2014-10-15, Ocena: 5, Przeczytałam,
Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów. Audiobook
Brandon Mull0
Okładka ksiązki - Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów. Audiobook

Jason Walker często marzy, żeby życie stało się odrobinę mniej przewidywalne - aż do dnia, kiedy codzienne obowiązki w zoo sprawiają, że Jason przenosi...

Pan Widmowej Wyspy
Brandon Mull0
Okładka ksiązki - Pan Widmowej Wyspy

Seth Sorenson został pozbawiony wszelkich wspomnień. Nie wie, kim jest i komu może zaufać. Zmanipulowany doprowadza do zniszczenia tego, co przysiągł chronić...