Black Knight

Tom 4 cyklu Royal Elite

W ich przypadku miłość jest niemożliwa. Nienawiść wciąż rozpościera skrzydła.

Kimberly Reed dobrze pamięta, co łączyło ją z Xanderem Knightem. Był jej najlepszym przyjacielem, nadzieją, że wszystko się ułoży. Jednak ją zawiódł i to w najważniejszym momencie. Zostawił ją nad przepaścią, a miał ją ocalić.

Chłopak niegdyś będący dla niej wszystkim, teraz stał się jej największym wrogiem.

Xander rządzi szkołą razem z resztą wilków. Jest tak przystojny, że patrzenie na niego sprawia fizyczny ból. Jest też niesamowicie popularny i jednocześnie… okrutny.

Najgorsze, że Knight to nie jedyna osoba, która zmienia życie Kimberly w prawdziwe piekło. Tych ludzi jest tak wiele, że wydają się nieskończonym tłumem. A na domiar złego najlepsza przyjaciółka Kimberly uległa wypadkowi, przez co nie chodzi teraz do szkoły.

Kimberly została naprawdę sama.

Informacje dodatkowe o Black Knight:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-04
Tytuł oryginału: Black Knight

Kup książkę Black Knight

Black Knight - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Jak siebie można radzić w sytuacji bez wyjścia? Na różne sposoby. Mniej lub bardziej drastyczne. Niestety ten drugi rodzaj spotkał dwójkę głównych bohaterów Tiny Kent.
   Xander i Kimberly byli przed laty przyjaciółki. Może nawet był zalążek czegoś poważniejszego. Niestety wystarczył jeden moment, by przyjaźń zmieniła się w nienawiść. Oboje muszą się mijać na szkolnych korytarzach a na dodatek mieszkać w bliskim sąsiedztwie. To nie pomaga. Ale coś stopniowo zaczyna się sypać a brutalna prawda wypływać na powierzchnię.
   Uwielbiam styl autorki. Tę lekkość przekazu mimo ogromnej dawki różnorakich emocji. Wyobraźnia ożywa a opisana historia porusza wszystkie struny w moim sercu.
   W tej części zostajemy zaproszeni do świata demonów bohaterów. Tego, jak sobie radzą z jakże niesprawiedliwym losem i traumatyczną rzeczywistością. W związku z tym to nie jest lektura dla każdego. Znajdziemy tutaj kilka poruszonych motywów, które mogą wywołać smutek i niepokój.
   Elementy zaskoczenia były z półki wow. Zwroty akcji dosłownie wbijały w fotel. Drobiazgowość opisów robiła swoje. A gorące, odważne i gorące sceny uniesień rozpalały do czerwoności.
   Kolejna bardzo dobrze napisana historia. Moim zdaniem zdecydowanie wciągająca, pasjonujące i przejmująca. Spędziłam z nią mile czas i z dumą stawiam ją w mojej prywatnej biblioteczce.

Polecam

Kuszenie kłamstwem
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Kuszenie kłamstwem

Drugi tom serii „Deception Trilogy” sławnej Riny Kent! Winter Cavanaugh nie jest już tą samą dziewczyną co wcześniej. Nawet nie ma już tak...

Przysięga kłamstwa
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Przysięga kłamstwa

Winter Cavanaugh, oprócz wspomnień, nie ma praktycznie nic. Ani dachu nad głową, ani godności. Kiedy może stracić również wolność, z pomocą przychodzi...