Black Knight


Tom 4 cyklu Royal Elite
Ocena: 5 (1 głosów)

W ich przypadku miłość jest niemożliwa. Nienawiść wciąż rozpościera skrzydła.

Kimberly Reed dobrze pamięta, co łączyło ją z Xanderem Knightem. Był jej najlepszym przyjacielem, nadzieją, że wszystko się ułoży. Jednak ją zawiódł i to w najważniejszym momencie. Zostawił ją nad przepaścią, a miał ją ocalić.

Chłopak niegdyś będący dla niej wszystkim, teraz stał się jej największym wrogiem.

Xander rządzi szkołą razem z resztą wilków. Jest tak przystojny, że patrzenie na niego sprawia fizyczny ból. Jest też niesamowicie popularny i jednocześnie… okrutny.

Najgorsze, że Knight to nie jedyna osoba, która zmienia życie Kimberly w prawdziwe piekło. Tych ludzi jest tak wiele, że wydają się nieskończonym tłumem. A na domiar złego najlepsza przyjaciółka Kimberly uległa wypadkowi, przez co nie chodzi teraz do szkoły.

Kimberly została naprawdę sama.

Informacje dodatkowe o Black Knight:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-04
Kategoria: Romans
ISBN: 9788383621555
Liczba stron: 345
Tytuł oryginału: Black Knight
Język oryginału: angielski

więcej

Kup książkę Black Knight

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Black Knight - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe


   Jak siebie można radzić w sytuacji bez wyjścia? Na różne sposoby. Mniej lub bardziej drastyczne. Niestety ten drugi rodzaj spotkał dwójkę głównych bohaterów Tiny Kent. 
   Xander i Kimberly byli przed laty przyjaciółki. Może nawet był zalążek czegoś poważniejszego. Niestety wystarczył jeden moment, by przyjaźń zmieniła się w nienawiść. Oboje muszą się mijać na szkolnych korytarzach a na dodatek mieszkać w bliskim sąsiedztwie. To nie pomaga. Ale coś stopniowo zaczyna się sypać a brutalna prawda wypływać na powierzchnię.
   Uwielbiam styl autorki. Tę lekkość przekazu mimo ogromnej dawki różnorakich emocji. Wyobraźnia ożywa a opisana historia porusza wszystkie struny w moim sercu.
   W tej części zostajemy zaproszeni do świata demonów bohaterów. Tego, jak sobie radzą z jakże niesprawiedliwym losem i traumatyczną rzeczywistością. W związku z tym to nie jest lektura dla każdego. Znajdziemy tutaj kilka poruszonych motywów, które mogą wywołać smutek i niepokój. 
   Elementy zaskoczenia były z półki wow. Zwroty akcji dosłownie wbijały w fotel. Drobiazgowość opisów robiła swoje. A gorące, odważne i gorące sceny uniesień rozpalały do czerwoności. 
   Kolejna bardzo dobrze napisana historia. Moim zdaniem zdecydowanie wciągająca, pasjonujące i przejmująca. Spędziłam z nią mile czas i z dumą stawiam ją w mojej prywatnej biblioteczce. 


Polecam 

Link do opinii
Inne książki autora
Steel Princess
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Steel Princess

Aiden obiecał Elsie, że ją zniszczy, i to zrobił. Dziewczyna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Teraz już wie, że on jest potworem. Jednak nikt w szkole...

Obietnica kłamstwa
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Obietnica kłamstwa

Mój mąż. Mój potwór. Finałowy tom mrocznej zagranicznej trylogii! Stan Lii jest krytyczny. Próbowała uciec od męża, który zamienił jej życie w piekło...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy