Black Knight

Tom 4 cyklu Royal Elite

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Jak siebie można radzić w sytuacji bez wyjścia? Na różne sposoby. Mniej lub bardziej drastyczne. Niestety ten drugi rodzaj spotkał dwójkę głównych bohaterów Tiny Kent.
   Xander i Kimberly byli przed laty przyjaciółki. Może nawet był zalążek czegoś poważniejszego. Niestety wystarczył jeden moment, by przyjaźń zmieniła się w nienawiść. Oboje muszą się mijać na szkolnych korytarzach a na dodatek mieszkać w bliskim sąsiedztwie. To nie pomaga. Ale coś stopniowo zaczyna się sypać a brutalna prawda wypływać na powierzchnię.
   Uwielbiam styl autorki. Tę lekkość przekazu mimo ogromnej dawki różnorakich emocji. Wyobraźnia ożywa a opisana historia porusza wszystkie struny w moim sercu.
   W tej części zostajemy zaproszeni do świata demonów bohaterów. Tego, jak sobie radzą z jakże niesprawiedliwym losem i traumatyczną rzeczywistością. W związku z tym to nie jest lektura dla każdego. Znajdziemy tutaj kilka poruszonych motywów, które mogą wywołać smutek i niepokój.
   Elementy zaskoczenia były z półki wow. Zwroty akcji dosłownie wbijały w fotel. Drobiazgowość opisów robiła swoje. A gorące, odważne i gorące sceny uniesień rozpalały do czerwoności.
   Kolejna bardzo dobrze napisana historia. Moim zdaniem zdecydowanie wciągająca, pasjonujące i przejmująca. Spędziłam z nią mile czas i z dumą stawiam ją w mojej prywatnej biblioteczce.

Polecam

Kup książkę Black Knight

Deviant King
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Deviant King

Pierwszy tom trylogii New Adult z motywem hate-love bestsellerowej zagranicznej autorki. Elsa Quinn właśnie wkroczyła na korytarze Royal Elite School...

Kuszenie kłamstwem
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Kuszenie kłamstwem

Drugi tom serii „Deception Trilogy” sławnej Riny Kent! Winter Cavanaugh nie jest już tą samą dziewczyną co wcześniej. Nawet nie ma już tak...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska