Black Nights. Tom 1. Część 2

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-08-18
Kategoria: Romans

Po maratonie koncertów i imprez, pełnych alkoholu oraz innych używek, Aurora Black postanawia się zmienić. Porzuca dotychczasowy styl życia i wydaje się, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Korzysta z terapii, ma ogromne wsparcie przyjaciół, a jej związek z Vale'em kwitnie. Nadchodzący czas burzy jednak jej kruchy spokój. Dziewczyna obawia się trasy i wszystkiego, co się z nią wiąże. Czy zdoła się oprzeć dawnym przyzwyczajeniom, czy ulegnie i wróci do imprezowania?

Kup książkę Black Nights. Tom 1. Część 2

Opinie o książce - Black Nights. Tom 1. Część 2

Aurora z jednej strony zrozumiała, że jest z nią bardzo źle i walczy o to, aby poradzić sobie z nałogami. Z drugiej nie jest jej łatwo i mimo dużego wsparcia ze strony obu zespołów, a także wspaniałego terapeuty, czasem ma chwilę słabości. Na dodatek nie tylko zbliża się termin trasy koncertowej, ale również nieplanowo musi wystąpić w koncercie, na co nie jest za bardzo gotowa. Kobieta ma problem ze śpiewaniem, czuje blokadę i bardzo się boi, że nie będzie umieć wydobyć z siebie głosu na scenie. Na szczęście jej związek z Vale jak na razie idzie w dobrą stronę, a ona może na niego liczyć. Czy uda jej się pokonać nałogi? Jak potoczy się jej związek z Vale? Jak uda się trasa koncertowa? Czy Aurora będzie, dała radę śpiewać bez żadnych wspomagaczy?

Pierwsza część na początku nie do końca mi się podobała, jednak im dalej czytała, tym robiło się ciekawiej. Jak wypadła druga część? Moim zdaniem jest lepsza od pierwszej. Mamy tu więcej zaskakujących zwrotów, a podczas czytania towarzyszyły mi większe emocje. Muszę jeszcze wspomnieć o zakończeniu, które sprawiło, że nie wiem, jak ja wytrzymam czas oczekiwania na kontynuację.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani. Nadal główną bohaterką jest Aurora, jednak zaszły w niej ogromne zmiany. Przede wszystkim zaczęła widzieć problem i pragnie zmiany. Bardzo mocno jej kibicowałam, choć nie będę ukrywać, były momenty, kiedy nie do końca podobało mi się jej zachowanie.

„Black nights. Tom 1. Część 2” to książka, z którą spędziłam miło czas i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Kolejna pozycja a zarazem dalsza część serii, dotycząca zespołów rockowych. Poznajemy tutaj dalsze losy bohaterów, dowiadujemy się, z czym muszą się zmagać i jak sobie radzą w danej sytuacji.

Główna bohaterka - Aurora Black, jest wokalistką zespołu Black Nights. Po powtarzających się cyklicznie mocno zakrapianych imprezach, postanawia wprowadzić wiele zmian w swoim w życiu. W tym celu rezygnuje z picia alkoholu oraz zażywania narkotyków. I choć jest to dla niej niebywale trudne, powoli odnajduje się w nowej sytuacji. Ma świetnego terapeutę, przyjaciół, którzy zawsze ją wspierają i ukochanego mężczyznę. - Vale'a. Wszystko świetnie się układa, jednak dziewczyna jest pełna obaw. Zbliża się trasa koncertowa, podczas której Aurora zostanie wystawiona na nie lada próbę. Boi się tego, czy uda się utrzymać w dalszym ciągu to, co z takim trudem zbudowała do tej pory. Czy pokona swoje słabości ? Czy wytrwa w postawionych sobie celach ? Na kogo będzie mogła liczyć w trudnych sytuacjach ? Czy zakrapiane imprezy na nowo pojawią się w życiu Aurory ? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi podczas czytania tej części.

Lubię pozycje, w których dużo się dzieje i szybko się czyta. Dzięki temu stale jestem ciekawa, co będzie dalej i nawet nie wiem kiedy przerzucam kolejne strony. Ciekawa historia, która ma wiele wątków i ciągle coś do odkrycia. Autorka przedstawia nam nieco bliżej życie muzyków oraz to z jakimi problemami muszą się mierzyć. Dzięki temu, możemy lepiej poznać świat show biznesu. Pisarka ma lekki i przyjemny styl. Potrafi zachęcić czytelnika do tego, by sięgnął po kolejne części serii. Oprócz ciekawej historii rockowej, znajdziemy też sceny erotyczne. Są one napisane ze smakiem i nie wpływają negatywnie na odbiór powieści. Muszę też przyznać, że Autorka bardzo mnie zaskoczyła i zaintrygowała zakończeniem. Nie spodziewałam się tego. Końcówka wywarła na mnie ogromny smutek i niedowierzanie. Dlaczego ? O tym musicie przekonać się sami. Ze swojej strony, mogę jedynie powiedzieć, że teraz jestem jeszcze bardziej ciekawa kolejnej części, bo zastanawiam się, co będzie dalej. Jestem poruszona i jednocześnie bardzo zadowolona z tej lektury. Pozycja idealna na wieczór, zarówno przy lampce wina czy kubku z  gorącym kakao. Dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji. Zachęcam Was do lektury i przyznaję 9 ?????????/10 punktów.

Avatar użytkownika - Jeanette
Jeanette
Przeczytane:2022-08-28, Ocena: 5, Przeczytałam,
Black nights
E. J. Arosh0
Okładka ksiązki - Black nights

Aurora Black jest gwiazdą rocka. Prawdopodobnie powinna być szczęśliwa i wdzięczna, bo nie każdemu udaje się utrzymać na wyboistej drodze do wiecznej sławy...

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała