Blood Man

Blood Man to kryjący się pod tym pseudonimem Jarema Krewski, płatny zabójca. Od kilku lat toczący nieugiętą walkę z samym sobą. Jego instynkt zabójcy bywa silniejszy, niż racjonalne myślenie. Otrzymuje kolejne zlecenie, które znacznie różni się od poprzednich. Kolejną jego ofiarą jest piękna, ciemno włosa Polka o imieniu Klaudia.
Nieposkromione pożądanie, niegrzeczne gierki i walka o życie. To tylko ułamek tego, co zafunduję Jaremie piękna nieznajoma.

Informacje dodatkowe o Blood Man:

Blood Man - opinie o książce

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-04-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

" Nasza relacja była nie tylko niebezpieczna i zakazana, ale także pełna gorącego, wzajemnego pożądania. "

Jarema Krewski - Blood Man to płatny zabójca.
Od swojego mentora - Admirała dostaje kolejne zlecenie. Okazuje się nią być kobieta, z którą już miał przypadkowe spotkanie. Dzięki temu porwaniu Blood dowiaduje się dużo na temat swojej przeszłości związanej z jego rodziną.

Między Jaremem a Klaudia rodzi się narastające uczucie, do którego tak naprawdę oficjalnie się nie przyznają. W momencie, kiedy kobieta zostaje ranna i traci dziecko Blood zdaje sobie sprawę, że ja kocha.

Akcja w książce dzieje się szybko. Z czasem dowiadujemy się, że to jednak Jarema stał się celem całej akcji.
Jaki udział w tej całej historii ma Klaudia?
Czy Jarema przeżyje?
Czy uda mu się pomścić śmierć rodziców i najbliższego przyjaciela?

Przekonajcie się sami sięgając po książkę. .💚

Avatar użytkownika - jaczytam
jaczytam
Przeczytane:2021-04-22, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Jestem tu z nią trzeci dzień, a już pierwszego złamałem swoje żelazne zasady"

Jarema Krajewskiego to płatny zabójca, który kryje się pod pseudonimem "Blood man". Zapomniał co to uczucia, miłość i litość. W swoim życiu akceptuję i kocha dwie rzeczy-motor i swój pistolet. Ciągle zmaga się z demonami przeszłości, które nie dadzą o sobie zapomnieć i pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie życia Jarema. Prawda, która odkryje będzie bardzo szokująca...
Pewnego dnia, mężczyzna otrzyma zlecenie. Ma porwać, a ostateczności zabić Klaudię. Czy Jarema odkryje kim jest Klaudia? Dlaczego to zlecenie różni się od pozostałych, które zawsze wykonywał? Czy tę dwójkę połączy uczucie? Czy Jarema doprowadzi swoje zlecenie do końca?

Świetna książka! Romans z nutą erotyki, a do tego wplecione wątki kryminalne i science fiction.
Niesamowite, jak ciekawie Justyna rozwinęła fabułę książkę, która wciągnęła mnie od pierwszych stron. Tempo akcji jest szybkie. Kartki przelewają się między palcami i nim się obejrzy, już jest koniec książki.
Nie brakuje nagłych zwrotów akcji, które powodują, że zapiera dech w piersi. Podczas czytania w głowie rodzi się mnóstwo pytań i chce się poznać tajemnice, które dotyczą Jarema. Do samego końca nie wiadomo komu ufać? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem?
Nie polubiłam Klaudii. Od razu wyczułam, że jest fałszywa i kręci od samego początku. Do końca nie mogłam jej rozszyfrować, kiedy była szczera, a kiedy kłamała. Jarema zaś, od samego początku skradł moje serce. Do tego kocha motocykle, które ja również bardzo lubię. Wydawał się być oddanym przyjacielem i współpracownikiem. Zadziwiający był fakt, że dał się tak łatwo omotać Klaudii... No, ale jak facet myśli rozporkiem, a nie głową to, czego tu się spodziewać? 😝 Ich zbliżania były bardzo namiętne i dzikie. Nie znajdziecie w nich ckliwych gestów, czułych słówek i delikatnych pocałunków... Jarema jest bardzo pewnym siebie kochaniem, który rozpalił moje zmysły do czerwoności...🤭 Było szybko, ostro, ale i też gorąco. 🔥
"Blood Man" to książka pełna namiętności, nagłych zwrotów akcji, walki oraz tajemnic, które dodają uroku książce. Jestem nią zachwycona!
Dziękuję, że mogłam objąć ją patronatem ❤️

"Blood Man"
@j.nowakwysocka_strona_autorska

Blood jest płatnym zabójcą, a ona miała być jego kolejnym zleceniem. Nie spodziewał się jednak, że ta kobieta będzie jego wrogiem jak i zgubą. A ich historia przybiera niespodziewany odwrót, gdy na jaw wychodzą informacje które zmienia życie zabójcy..

"Blood Man" to kolejna książka autorki i śmiem twierdzić, że jest to jej najlepsza książka. I pod względem stylistycznym jak i fabularnym. Czytałam każda wydana książkę przez autorkę więc myślę że autorka podszkolila warsztat. Książka nie jest może grubaskiem bo ma niecałe 200 str, ale akcja w książce dzieje się dynamicznie i zaskakująco. Nie zawiera zbędnych opisów, przeważa ilość dialogów, dzięki czemu czyta się szybko ale z pełnym zainteresowaniem.

Bardzo mi się to podoba, bo historia jest spójna i ciekawa. Sceny erotyczne, których nie brakowało były pikantne i rozbudzały zmysły. Autorka, pokazała nam historię pełna intryg i zwrotów akcji, których się nie spodziewałam. No i ten ulubiony napój Jerema he też go uwielbiam ?

Świetna historia, nietuzinkowa i oryginalna, pełna emocji oraz humoru. No i zakończenie, który pozostawia nadzieję, że kontynuacja jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Polecam ?

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-04-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

Jak ja kocham książki tej autorki! Kurcze, tu tak dużo się dzieje, aż sama nie wiem od czego zacząć. Uwielbiam jej aurę tworzenia postaci, które czasem zadziwiają same siebie. Nigdy nie wiem jak się skończy książka i to jest w tym wszystkim najlepsze. Bohaterzy są uwodzicielscy, jednak posiadają wewnętrzną tajemnicę, której nigdy do końca nam nie zdradzają. Zawsze się na końcu zastanawiamy, czy będzie coś jeszcze, bo bardzo byśmy tego chcieli.
Podoba mi się ta opowieść, bo potrafi wnieść w nasze życie energię i pewnego rodzaju oczekiwanie. Ja za każdym razem czytam je z przejęciem nie pozwalając sobie nawet na najmniejszą przerwę. Tutaj ewidentnie chodzi o akcję, która brnie do przodu niczym huragan. Nigdy nie wiemy kogo sprzątnie i co dalej w z tego wyniknie. W powieści Blood Man jest silnym typem, wręcz stworzonym do zabijania, jednak nie spodziewał się, że nawet najsilniejszy głaz może być kimś zauroczony. To pokazuje jedynie prawdę życiową, że nie ma leku na miłość. Ona albo się pojawia wraz z pierwszym promieniem słońca, albo niknie niczym przysłonięte chmurką. Jednak tak do końca zawsze gdzieś tam ukryte pozostaje.
W tej pozycji mamy kilka scen zbliżenia, ale one nikogo nie gorszą. Pojawiają się niczym rosa o poranku i nikt nie wie skąd, ani kiedy zanikają. Gdzieś tam zamglone pojawiają się w głowach bohaterów pokazując ich pierwotne instynkty. Tak naprawdę nigdy nie poznamy wnętrza bohaterów, gdyż każdy z nich żyje wyłącznie w kręgu tajemnic. My nie mamy bohaterów podziwiać, czy też ich nienawidzić, gdyż każdy z nich jest i dobry i zły jednocześnie. Mają pewne wartości, którymi się kierują i kiedy się je zaburzy, stają się bezbronni.
Książka jest krótka, ale bardzo intensywna. Po jej przeczytaniu pozostaje nam pewien niedosyt, który sprawia, że z większą niecierpliwością oczekujemy kolejnych powieści. Są jak lody latem, które ukoją nasze pragnienie, ale zawsze pozostawią pewien niedosyt, który sprawi, że będziemy do nich powracać. Dla mnie wciąż top dziesięć i nieprędko się to zmieni:-)

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-04-16, Ocena: 6, Przeczytałam,

Blood Man to płatny zabójca. Wychowany w sierocinsu. Nie ma nikogo na kim mu zależy. Więc zabija z zimna krwią. Nie raz jego instynkt zabójcy jest silniejszy niż myślenie.

Na początku książki dostaje kolejne zadanie. Wynagrodzenie jest o wiele wyższe więc wie że to będzie coś trudniejszego. Ale gdy się dowiaduje co ma zrobić wie że to nie jest zwykle zlecenie. Jego zadanie to Klaudia. Nie wie o niej nic.
Ale od momentu uwięzienia dziewczyny nie spodziewał się że walka zaczyna toczyć się o jego życie, nie jej.

Książkę czyta się szybko. Idealna lektora na dobranoc. Pełna napięcia seksualnego i namiętności.
Piękna kobieta i przystojny morderca którzy przy kazdym spotkaniu trzymają za spust. Oj zdecydowanie jest niebezpiecznie. Czytając książkę czułam nadpobudzenie i chciałam więcej i więcej. Sceny erotyczna były idealnie opisane ??
Rozlew krwi pojawiał się często. A Blood Man nie powstrzymywał się od niczego. Fabuła i pomysł na książkę mi się podoba. Jedynie czego mi zabrakło to perspektywy bohaterki Klaudii. Gdyby ona znalazła się w książkę to byśmy mieli większy obraz na historie i jej odczucia. Ponieważ dzieje się u niej wiele a te sprawy są nam niewiadome jak i jej perspektywa w tym wszystkim. No i gdyby ona się znalazła to książka była by wiele grubsza i dawałoby mi to więcej czasu przyjemnego czytania ?. Ale pomimo to jestem zakochana w głównym bohaterze i również chce takiego swojego Blood Mana ???
@j.nowakwysocka_strona_autorska stwórz mi takiego osobistego ?

3 życia, 3 próby
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - 3 życia, 3 próby

Opowieść o Kobiecie, która pamięta swoje poprzednie dwa wcielenia i w każdym z nich zakochuje się w tym samym mężczyźnie. Dzieje się tak dzięki...

Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Kontynuacja serii pt. „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym...