Zlecenie 999 #królowaserc

Tom 3 cyklu Zlecenie 999

Było ich trzech - jedna ona...
Trzy rodziny - jeden interes...
Trzy historie - jeden finał...

Poznaj przeszłość bohaterów serii ,,Zlecenie 999". Czas cofnie się o jedenaście lat i wkroczysz do świata
nieposkromionego pożądania, intryg i walki o względy w mafijnej rodzinie.

,,Pochyliłem się i schowałem twarz w dłoniach, nie mogłem uwierzyć, że jedna kobieta, jedna chwila, jedna śmierć... mogła spowodować tyle zła. Kiedyś bracia i przyjaciele, a dziś najwięksi wrogowie(...),,

Informacje dodatkowe o Zlecenie 999 #królowaserc:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-01-21

Tagi: Zlecenie999

Kup książkę Zlecenie 999 #królowaserc

Zlecenie 999 #królowaserc - opinie o książce

"Kobieta mój przyjacielu, to najniebezpieczniejszą broń tego świata... najpierw zaprowadzi cię do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł."

To ostatnia część wspaniałej serii " Zlecenie 999 ". W tej części cofamy się do życia bohaterów sprzed 11 lat.
Poznajemy piękną Tatianę, którą
Przemek ma chronić.
Kobieta z pozoru delikatna.. A jednak poprzez swoja kokieterię i plan, który miała zrealizować trochę namiesza w życiu tych panów.
Jak bardzo kobieta ich poróżni?
Czy ich męska przyjaźń przetrwa?
Do jakich konsekwencji doprowadzi rywalizacja między mężczyznami?

Dzięki tej historii dowiadujemy się również, dlaczego Eduardo zwrócił uwagę na Klarę..
Książka mimo, że jest krótka to zapewnia nam wiele emocji. Historia toczy sie dynamicznie i to na plus.
Czytając ją spędzisz miło czas.
Dodam od siebie, że z całej serii najbardziej podobała mi się " Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia ".

Zdecydowanie Polecam 💚

Książka "Zlecenie 999" #królowa_serc to trzeci tom serii mafijnej autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej. Jest to opowieść o przyjaźni, zdradzie, miłości i oczywiście o mafii...

Trójka przyjaciół-Przemek, Eduardo i Daniel zabiegają o względy jednej kobiety, córki rosyjskiego bossa mafii, z którym aktualnie ich ojców łączą interesy. Tatiana od momentu pojawienia się, namieszała im wszystkim w głowach. Każdy chce mieć ją na własność, a ona się przy tym nieźle bawi. Z początku nikomu nieszkodząca rywalizacja zamienia się w zaciekły pojedynek. Pojedynek o miłość kobiety. Kobiety, która wprowadza zamęt, niszcząc ich przyjaźń. Czy mężczyźni to przetrwają? Kogo w końcu wybierze Tatiana? A może będzie skakać z kwiatka na kwiatek, jeszcze bardziej im szkodząc?

Byłam bardzo ciekawa tego tytułu, pomimo tego, że nie czytałam poprzednich tomów. Z jednej strony tak naprawdę mi to nie przeszkadzało, gdyż relacja bohaterów jest nam powoli przedstawiana i możemy dowiedzieć się co nieco o każdym z osobna. Na samym początku bardzo przeszkadzał mi wulgaryzm, który kłuł mnie w oczy już od pierwszej strony. Jednak komentarze odnośnie jednego z bohaterów całkowicie odwróciły moją uwagę od przekleństw wplatanych pomiędzy strony. Bawiły mnie one do łez, gdyż mój chłopak ma na imię tak, jak jeden z bohaterów. Także początkowe wrażenie zostało wybaczone i zapomniane...

Książkę czytało się szybko i przyjemnie, gdyż ma ona zaledwie 150 stron. Byłam ciekawa, jak potoczą się losy bohaterów, zważywszy na ich sytuację. Powieść pokazała mi jak jedna kobieta, która wchodzi pomiędzy trójkę przyjaciół, potrafi zepsuć wszystko, co ich do tej pory łączyło... Swoimi czynami zerwać tę więź i nasączyć ją wątpliwościami. Zasiać ziarno niezgody i zazdrości, które z każdą chwilą wzrastały...
To było naprawdę wkurzające, czytać jak przyjaźń w mgnieniu oka potrafi zmienić się w nienawiść.

Nie wiem szczerze jak ocenić tę książkę. Była ciekawa, jednak nie na tyle by zaprzątała dłużej moje myśli. Pojawiły się momenty, w których pękałam ze śmiechu i uśmiechałam się pod nosem. Były też takie, gdzie dosłownie się irytowałam i zastanawiałam kiedy to się wreszcie skończy. Nie spodobało mi się podejście bohaterów względem siebie, gdyż moim zdaniem jedna osoba, której się praktycznie nie zna, nie powinna znaczyć więcej, niż przyjaźń, która była pielęgnowana od małego... Jednak powieść nie była zła, co to, to nie. Zaciekawiła mnie i z pewnością kiedyś sięgnę po poprzednie tomy, by móc bliżej poznać bohaterów. Możliwe, że jak poznam ich całą historię, to przychylniej spojrzę na całokształt. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, więc jak najbardziej zachęcam Was do sięgnięcia po serię i przekonania się na własne oczy, czy Was ona porwie.

Dziękuję serdecznie Autorce za zaufanie i podesłanie mi egzemplarza do recenzji!

Przedstawiam wam książkę z cyklu Zlecenie 999, która po mimo niewielkiej objętości, potrafi mocno namieszać czytelnikowi w głowie. Jest w niej zawarta ogromna pasja, intryga, kłamstwa, niszczycielska zazdrość, manipulacja i tak gorący seks, że trzeba uważać by się nie poparzyć.

Zaledwie 150 stron, ale jaką mocną zawierają treść. Od pierwszych kart zatraciłam się w czytaniu i oderwałam się od powieści dopiero po dotarciu do finału.

Dzieje się tu dużo, przenosimy się w czasie jedenaście lat wstecz, gdzie trójka bohaterów znanych nam z wcześniejszych części, świetnie się ze sobą dogaduje i łączy ich długoletnia przyjaźń. Pewnie zastanawiacie się dlaczego to się zmieniło i każdy z tych mężczyzn jest dla siebie wrogiem. Już wyjaśniam. Kością niezgody stała się piękna Rosjanka Tatiana, która owinęła sobie wokół palca nie jednego, a aż ich trzech i zniewoliła w sidłach podstępnej miłości. Dlaczego tak postąpiła już wam nie zdradzę. Tego musicie dowiedzieć się sami sięgając po lekturę.

Zapewniam, że warto, bo książka jest niezwykle ciekawa i wciągająca. Wartka akcja, zaskakujące zwroty i intrygujące wątki, które wywołają prawdziwą burzę mózgu, ale i odpowiedzą na wiele nurtujących nas pytań.

Autorka urzekła mnie swym niezwykle przystępnym i lekkim stylem. Przelała na papier taki wulkan emocji, pasji i uczuć, że jeszcze jestem pod ogromnym wrażeniem, chociaż minęło kilka dni od przeczytania książki.

Kreacja bohaterów jest genialna oraz zasługuje na wielkie brawa. W postaciach jest tyle charyzmy, destrukcyjnej obsesji, targających uczuć, że wydali mi się bardzo realni i mogłam się wczuć w ich relacje.

Jestem zachwycona tą historią, która dogłębnie ukazała nam jak niedojrzali i naiwni byli Przemek, Daniel oraz Eduardo. Przemyślana intryga, która trafiła na podatny grunt zmieniła ich życie w piekło, a piękna przyjaźń obróciła się w nienawiść i chęć zemsty. Szczerość i przede wszystkim rozwaga powinna być na pierwszym miejscu, a nie porywy serca, gdyż konsekwencje jakie niosą za nami chybione decyzje, mogą się ciągnąć przez całe życie.

Jestem pewna, że powieść wpasuje się w wasze gusta i przyjemnie spędzicie z nią czas. Polecam.

Avatar użytkownika - AniaK_ka1
AniaK_ka1
Przeczytane:2022-01-24, Ocena: 3, Przeczytałam,

[ RECENZJA ]

Justyna Nowak - Wysocka
"Zlecenie 999. Królowa serce".
Wyd. Ridero

Jaki był początek zlecenia 999? Czy tak naprawdę chodziło tylko o układ i zmylenie rodziców boskiego Eduardo? Czy jednak to inne pobudki kierowały dziedzicem rodu Mendozów?
Ich trzech, ona jedna.
Od kiedy pojawiła się piękna Tatiana, córka kontrahenta mafijnych biznesów, przyjaźń między Eduardo, Danielem i Przemkiem staje pod znakiem zapytania.
Młoda kobieta podstępem, stopniowo rozkochuje w sobie wszystkich mężczyzn. Uwodzi ich, co powoduje konflikt i wojnę. Na śmierć i życie.
Jedynym sposobem na przywrócenie normalności i zapobiegnięciu rozlewu krwi w mafijnej rodzinie jest "usunięcie" Tatiany.
Do czego posunie się ojciec Eduarda pragnąc z syna zrobić prawdziwego gangstera?
Ile w imię miłości potrafi człowiek znieść? Gdzie tak naprawdę jest granica między prawdziwym uczuciem a zauroczeniem?
Trzecia część "Zlecenia 999" jest jednocześnie jakby pierwszą.
Początek historii burzliwej miłości, uczucia do pięknej Tatiany, którą ma zastąpić później Klara oraz próby przetrwania przyjaźni trzech mężczyzn.
Ostatni tom wydaje się również zdecydowanie pikantniejszy. Więcej brutalności i ostrzejszych aktów cielesnych uniesień. Sceny łóżkowe to nie te same sceny z poprzednich części.
To w sumie dobrze, ponieważ gdyby były we wszystkich, mogłyby czytelnika rozboleć cztery litery od nadmiaru sexu. 🙈😁
Sama książka, tak jak poprzednie, jest bardzo lekka. Czyta się szybko i przyjemnie.
Czy autorka zdecyduje się kontynuować historie bohaterów? Czy będzie ciąg dalszy?
Tego chętnie się dowiem na najbliższym spotkaniu autorskim z pisarką.
A tymczasem zapraszam Was do sięgnięcia po gorącą, choć niebezpieczną trylogię Justyny Nowak-Wysockiej.

Pochopne i nieprzemyślane decyzję mogą pociągnąć za sobą szereg różnych konsekwencji i to często oddalonych od siebie w czasie. Czasem jeden czyn może przekreślić marzenia albo całe, być może szczęśliwe życie. Nigdy nie należy działać pod wpływem emocji, bo to rzadko dobrze się kończy.

Zarys fabuły

W książce spotykamy losy sprzed jedenastu lat znanych nam dobrze bohaterów serii Przemka, Daniela i Eduardo. W ich życiu pojawiła się Tatiana, córka ich klienta od nielegalnego biznesu z bronią. Oficjalnym zadaniem dziewczyny było reprezentowanie interesów jej ojca oraz pośredniczenie im. Tatiana zaczęła kolejno owijać ich sobie wokół palca. Przemek w porę ostudził swe emocje, ale pozostali panowie przepadli, jak kamień w wodę. Po tym jak interesy zaczęły wymykać się spod kontroli Przemek zaczął podejrzewać, że dziewczyna najpierw wykorzystała Daniela, a teraz stosuje swoje sztuczki na Eduardo. Niestety relacje trójki przyjaciół od momentu pojawienia się jej, drastycznie się ochłodziły tworząc wiele konfliktów. Jakie plany ma wobec niej Eduardo? Czego dokona Przemek wraz z ojcem Eduarda? Jakie będą tragiczne konsekwencje źle podjętej decyzji Przemka? Co dalej z przyjaźnią Przemka, Daniela i Eduarda? O tym w książce „Zlecenie 999 # królowa_serc” autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej.

Manipulacja

Autorka świetnie ukazała, jak można manipulować kimś w dowolny sposób, jeśli tylko wie się na co może być podatny przeciwnik. W tym wypadku wystarczyło podstawić piękną i przebiegłą kobietę, która potrafiła wykorzystać swe atuty, by zawrócić bohaterom w głowach. Przedstawione sytuacje ukazują, jak ludzie potrafią być naiwni, a drudzy podstępni, by tylko uzyskać zamierzony cel. Zdecydowanie każdy z nas powinien uważać przy podejmowaniu decyzji, bo często to, co się widzi jest zbyt piękne, by było prawdziwe. Pochopne działanie może doprowadzić do wielkich strat, ale nawet do tragedii, jeśli ktoś ulega emocjom i nie przemyśli swego postępowania na chłodno, to może spodziewać się konsekwencji swych czynów, jak było w przypadku całej trójki bohaterów.

Odczucia

Autorka kolejny raz fenomenalnie wciągnęła mnie w tę pikantną historię, tak że nie byłem w stanie się od niej oderwać. Książka zdecydowanie dla fanek romansów mafijnych, a dodatkowo można ją czytać osobno, dzięki czemu jeśli traficie najpierw na ten tom, to możecie rozsmakować się we wspaniałym stylu pisarskim autorki i zapragnąć kolejnych uniesień sięgając po pozostałe tomy. Pojawiają się w niej pikantne sceny erotyczne, co zadowoli niejedną fankę gatunku. Wątek mafijny jest bardzo dobrze nakreślony, a pojawiające się: manipulacje, uczucia, zemsta i rozpacz nadają dodatkowy charakter całej tej historii.

Podsumowanie

Książkę czytałem bardzo szybko dzięki wspaniałej akcji nacechowanej różnymi uczuciami oraz nagłymi niespodziewanymi wydarzeniami. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia wszystkich trzech bohaterów, dzięki czemu wiemy, jak reagowali na poszczególne sytuacje i jesteśmy pewni, co do szczerości ich poczynań. Okładka pasuje do treści książki, jak i całej serii i zdecydowanie przykuwa wzrok czytelnika (w moim wypadku główną rolę odgrywa piękna dziewczyna, natomiast fanki zapewne zapatrzone będą w mężczyznę na okładce). Gorąco polecam książkę, jak i całą serię wszystkim czytelnikom pragnącym przeżyć gorącą historię ze strzelaniną, nienawiścią i chęcią zemsty w tle.

Za egzemplarz do recenzji patronackiej dziękuję autorce Justynie Nowak-Wysockiej.

💋PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA💋

„Kobieta mój przyjacielu,to najniebezpieczniejszą broń tego świata…najpierw zaprowadzi cię do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł”

Zacznę od tego, że jeżeli nie znacie jeszcze dwóch poprzednich części #zlecenia999, to spokojnie możecie, a może nawet powinniście zacząć od tej części. Jest to swoisty powrót do przeszłości całej trójki Eduardo, Przemka i Daniela - przyjaciół, wspólników a teraz też rywali.
Niesamowite jest jak jedna kobieta, może wpłynąć na trzech różnych mężczyzn. Swoją aurą, swoją osobą oczarować i omamić. Sprawiająca wrażenie kruchej jak porcelana, w rzeczywistości twarda i przebiegła, potrafiąca znakomicie manipulować ludźmi i emocjami.
Tatiana to córka jednego z rosyjskich kontrahentów starego Mendozy i spółki.
Pojawiając się nagle, burzy całkowicie pukładany świat, każdego z trzech zauroczonych nią, młodych mężczyzn.
Walka samców alfa, jeszcze nigdy nie była tak ostra i taka tragiczna w skutkach.
W każdym tego słowa znaczeniu dla każdego z nich i nie tylko…
W sumie, zazdroszczę tym, którzy jeszcze nie znają tej serii i zdecydują się zacząć, właśnie od tego tomu, bowiem czytając później część pierwszą i drugą, będziecie mieli, całkiem inne spojrzenie na całą historię.
Cieszę się bardzo, że autorka zaskoczyła nas trzecim tom w ten sposób.
Powrót do przeszłości i poznanie bliżej każdego z trzech mężczyzn, a przede wszystkim odkrycie przyczyn późniejszego postępowania Eduarda, jest strzałem w dziesiątkę.
Pomimo młodego wieku każdego z nich, korzenie, z których się wywodzą, pozwalają im na całą mafijną otoczkę i postępowanie wbrew prawu, a także korzystanie w pełni z uciech tego świata, dozwolonych i tych trochę mniej.
Ostro i pikantnie, ale też emocjonalnie i wzruszająco.
Polecam serdecznie i jeszcze raz pięknie dziękuję autorce, za możliwość objęcia patronatem medialnym, także 3 części serii Zlecenie 999

Recenzja premierowa

Patronacka

,,- Kobieta, mój przyjacielu, to najniebezpieczniejsza broń tego świata...najpierw zaprowadzi cie do raju, by potem rzucić w otchłanie piekieł"

Intrygująca, wciągająca, z ciekawym zakończeniem.

Oto historia dziejąca się 11 lat wcześniej. Historia o trójce nierozerwalnych przyjaciol od dzieciństwa, wspierających się niczym trzej muszkieterowie, Przemek, Daniel i Eduardo. Zawsze sobie wierni, ufający i silni jednością. Ich przyjaźń była jak mocna skala. Ale czy na pewno? Otóż została wystawiona na ciężką próbę, z której niestety nie wyszła zwycięsko. A to wszystko za sprawa przebiegłej, demonicznej i jednoczenie niewinnej Tatianie. Dziewczynie wysłanej przez ojca aby poznać tajemne plany, aby wynegocjować niższa cenę. I ta właśnie kobieta poróżniła naszych przyjaciół. Zaczęła się walka i zazdrość. A jaki finał miała? Musicie się sami przekonać.

Tą częścią autorka zapoznaje nas z każdym z trzech przyjaciół. Z jego myślami, sposobami działania i tego jak patrzył na pozostała dwójkę. Szczerze przyznam się że nie polubiłam totalnie Daniela. Miałam wrażenie ze jest kąpany w gorącej wodzie. Taki ciagle oskarżający wszystkich dookoła. Natomiast mój Eduardo no cóż. Poniekąd rozumiałam jego motywy. Chciał udowodnić ojcu, że jest od niego lepszy, tylko za jaką cenę. Natomiast Przemo przemówił do mojego serduszka. Zawsze lojalny, rozważny i zdecydowany tylko mierzi mnie jedno. Dlaczego na Boga nie powiedział cp się stało. Dlaczego? Oszczędziłby tym samym serce i myśli Eduarda. Czytałam tą historie z zapartym tchem. Z oddechem bardzo płytkim. Dzięki temu tak naprawdę rozumiem co się podziało w pierwszej części ,,Zlecenia" wszystko ułożyło się w jedna całość i wskoczyło na właściwe tory. Tylko jedno pytanie droga autorko. Ja się pytam gdzie cześć czwarta?

Ta część bardzo mi się podobała. Dzięki temu, że tą samą historię widzimy z perspektywy trzech osób mamy cały pogląd na sytuacje. Wiemy co noszą w swoich sercach, jacy są i dlaczego tak postępują i dlaczego ich wieloletnia przyjaźń pękła. Z ogromna przyjemnością polecam przeczytać. A ja dziękuję autorce za ponowne zaufanie i oddanie mi swego kolejnego dziecka pod me skrzydła.

Jesienna Królowa
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Jesienna Królowa

Alicja Brzozowska jest u szczytu swojej kariery zawodowej, która z każdym dniem przytłacza ją coraz bardziej. Próbując zmienić swoje dotychczasowe życie...

Demony sukcesu
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Demony sukcesu

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje...