Zlecenie 999 #królowaserc

Tom 3 cyklu Zlecenie 999

Przedstawiam wam książkę z cyklu Zlecenie 999, która po mimo niewielkiej objętości, potrafi mocno namieszać czytelnikowi w głowie. Jest w niej zawarta ogromna pasja, intryga, kłamstwa, niszczycielska zazdrość, manipulacja i tak gorący seks, że trzeba uważać by się nie poparzyć.

Zaledwie 150 stron, ale jaką mocną zawierają treść. Od pierwszych kart zatraciłam się w czytaniu i oderwałam się od powieści dopiero po dotarciu do finału.

Dzieje się tu dużo, przenosimy się w czasie jedenaście lat wstecz, gdzie trójka bohaterów znanych nam z wcześniejszych części, świetnie się ze sobą dogaduje i łączy ich długoletnia przyjaźń. Pewnie zastanawiacie się dlaczego to się zmieniło i każdy z tych mężczyzn jest dla siebie wrogiem. Już wyjaśniam. Kością niezgody stała się piękna Rosjanka Tatiana, która owinęła sobie wokół palca nie jednego, a aż ich trzech i zniewoliła w sidłach podstępnej miłości. Dlaczego tak postąpiła już wam nie zdradzę. Tego musicie dowiedzieć się sami sięgając po lekturę.

Zapewniam, że warto, bo książka jest niezwykle ciekawa i wciągająca. Wartka akcja, zaskakujące zwroty i intrygujące wątki, które wywołają prawdziwą burzę mózgu, ale i odpowiedzą na wiele nurtujących nas pytań.

Autorka urzekła mnie swym niezwykle przystępnym i lekkim stylem. Przelała na papier taki wulkan emocji, pasji i uczuć, że jeszcze jestem pod ogromnym wrażeniem, chociaż minęło kilka dni od przeczytania książki.

Kreacja bohaterów jest genialna oraz zasługuje na wielkie brawa. W postaciach jest tyle charyzmy, destrukcyjnej obsesji, targających uczuć, że wydali mi się bardzo realni i mogłam się wczuć w ich relacje.

Jestem zachwycona tą historią, która dogłębnie ukazała nam jak niedojrzali i naiwni byli Przemek, Daniel oraz Eduardo. Przemyślana intryga, która trafiła na podatny grunt zmieniła ich życie w piekło, a piękna przyjaźń obróciła się w nienawiść i chęć zemsty. Szczerość i przede wszystkim rozwaga powinna być na pierwszym miejscu, a nie porywy serca, gdyż konsekwencje jakie niosą za nami chybione decyzje, mogą się ciągnąć przez całe życie.

Jestem pewna, że powieść wpasuje się w wasze gusta i przyjemnie spędzicie z nią czas. Polecam.

Informacje dodatkowe o Zlecenie 999 #królowaserc:

Kup książkę Zlecenie 999 #królowaserc

Demony sukcesu
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Demony sukcesu

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje...

Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Kontynuacja serii pt. „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym...