Chłopiec, który wrócił z Nieba

Wypadek...
Cud...
I nadprzyrodzone spotkanie, które
może zmienić Twoją opinię na temat Nieba, aniołów i Boga...

Poruszająca relacja o „życiu po życiu”

Gdy pewnego listopadowego poranka Kevin Malarkey jechał samochodem ze swym sześcioletnim synem Aleksem, zderzyli się z innym pojazdem. Alex odniósł ciężkie obrażenia i zapadł w śpiączkę – lekarze nie dawali mu żadnych szans. Jednak po dwóch miesiącach Alex wybudził się ze śpiączki i miał do opowiedzenia niezwykłą historię. Opisywał miejsce wypadku, szczegóły akcji ratunkowej i wydarzenia ze szpitala – mimo że pozostawał wtedy nieprzytomny. Opowiadał też o… nieziemskiej muzyce i aniołach, którzy przeprowadzili go przez bramy Nieba, a także o spotkaniu z Jezusem.

Chłopiec, który wrócił z Nieba to wzruszająca historia zwykłego chłopca, który odbył niezwykłą podróż – do Nieba i z powrotem. To książka, która pomaga uwierzyć w cuda, w życie poza tym światem i w moc ojcowskiej miłości.

Kevin Malarkey jest terapeutą i psychologiem z praktyką poradniczą w Columbus, w stanie Ohio. Ukończył College of Wooster oraz Uniwersytet Stanowy w Ohio. Wraz z żoną Beth mają czworo dzieci: Aleksa, Aarona, Gracie i Ryana.

Alex Malarkey to pierwsze dziecko na świecie, które przeszło „zabieg Christophera Reeve’a”, umożliwiający osobie sparaliżowanej oddychanie bez respiratora. Obecnie Alex potrafi stanąć z pomocą podpórki i porusza się na bieżni w specjalnej uprzęży. Chłopiec wierzy, że pewnego dnia odzyska sprawność. Uwielbia oglądać transmisje sportowe i kibicuje swoim ukochanym drużynom – Pittsburgh Steelers i Ohio State Buckeyes.

Informacje dodatkowe o Chłopiec, który wrócił z Nieba:

Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2013-05-15
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Chłopiec, który wrócił z Nieba

Chłopiec, który wrócił z Nieba - opinie o książce

Po "Chłopiec, który wrócił z nieba" sięgnęłam kierowana własnymi zainteresowaniami. Wspominałam już we wcześniejszych opiniach, że lubię tematykę paranormalną dlatego kiedy zobaczyłam, że książka jest dostępna w bibliotece bez wahania ją wypożyczyłam. Historia opowiada o wizjach Alexa po wypadku oraz to jak rodzina radziła sobie po tej tragedii. Po obrażeniach jakie chłopiec doznał to naprawdę istny cud może jakoś normalnie funkcjonować. Książka skłoniła mnie do zadawania pytań odnośnie życia po śmierci, stanu poza ciałem, śmierci klinicznej. Kwestie tego, że ta historia jest wymyślona zostawię bez komentarza. Nie zmieni to mojego poglądu na te sprawy, ponieważ nadal wierzę w to "co niewidzialne". Czy polecam? Jeśli wierzysz w istnienie życia pozagrobowego i aniołów tak jak ja to książka dla Ciebie, jeśli nie to nie musisz czytać. Tylko się wymęczysz i poczujesz, że ktoś narzuca Ci swoje poglądy.
Avatar użytkownika - magda690
magda690
Przeczytane:2015-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
pytania do Aleksa: P. Co bys powiedział komus, kto ma zmartwienie i sie niepokoi? O. Powiedziałbym po prostu: '' popros o pomoc Boga ''
Avatar użytkownika - MoniaP
MoniaP
Przeczytane:2013-08-14, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Dosyć ciężko mi się ją czytało. Rzeczywiście cud jeżeli chodzi o wyjście chłopca z takiego stanu w jakim był i opis mocnych przeżyć jakie doznał w trakcie śpiączki. Można przeczytać ale lepiej pożyczyć niż kupić.
Wydaje się być bardzo intrygującą książką!