Prezentowany zestaw ćwiczeń usprawniających percepcję słuchową przeznaczony jest dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Z książki mogą korzystać zarówno terapeuci na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, jak i rodzice podczas pracy z dzieckiem w domu.

Zebrane ćwiczenia to m.in.:

wskazywanie sylaby, którą różnią się wyrazy; wyszukiwanie ukrytych słów; łączenie cząstek słów i wypowiadanie wyrazu; wpisywanie brakującej litery i łączenie wyrazu z obrazkiem; układanie zdań z usłyszanych wyrazów; wypowiadanie słowa złożonego z usłyszanych zbitek głosek.

Każde zadanie zostało ułożone tak, by można było do niego wrócić i na innym materiale słownym powtórzyć daną umiejętność. W środku książki zamieszczono wkładkę z Materiałami dla dziecka do ćwiczeń wymagających wykorzystania obrazków lub tabelek.

Informacje dodatkowe o Chodzą słuchy maluchy, czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2023-10-31
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Chodzą słuchy maluchy, czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej

Chodzą słuchy maluchy, czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej - opinie o książce

Anna Tońska-Szyfelbein0
Okładka ksiązki - Chodzą słuchy 2. czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych

Prezentowany zestaw ćwiczeń usprawniających percepcję słuchową przeznaczony jest dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych...

Chodzą słuchy czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową
Anna Tońska-Szyfelbein0
Okładka ksiązki - Chodzą słuchy czyli ćwiczenia usprawniające percepcję słuchową

Dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Książkę polecamy wszystkim, którzy borykają się z błędami w czytaniu i pisaniu oraz mają...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz