Córka bajarza

Książka „Córka bajarza” została wydana w ramach drugiej edycji konkursu literackiego „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”.

„Córka bajarza” to debiut literacki Moniki Radzikowskiej, laureatki pierwszego etapu konkursu „Piórko 2016.”, kierowanego do autorów tekstów. Ilustracje przygotowane do zwycięskiej opowieści, wyłonione w drugim etapie konkursu, wykonała Monika Biała.

Motywem przewodnim historii „Córka bajarza” jest pokazanie, że warto pokonywać trudności i przezwyciężać własne lęki. Książka podpowiada, co w życiu jest najważniejsze, dodaje nadziei i wiary w szczęśliwe zakończenie.

Informacje dodatkowe o Córka bajarza:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Tytuł oryginału: Córka bajarza

Tagi: bajki dla dzieci

Kup książkę Córka bajarza

Córka bajarza - opinie o książce

Piękna opowieść o tym że wszystko czego potrzebujemy żeby czuć się szczęśliwi jest w każdym z nas. Bajarz który mieszka w wiosce i przychodzi do niego wiele osób by słuchać opowieści, któregoś dnia zaczyna czuć sie żle i nie może już snuć opowieści. Jego córka udaje się w długą wędrówkę by znaleźć opowieść dla mieszkańców swojej okolicy. Piękna opowieść i pomysł na nią jednak jakby trochę zabrakło warsztatu pisarskiego. Książeczka jest adekwatna dla starszych przedszkolaków i starszych.

Avatar użytkownika - krzysztofadamski
krzysztofadamski
Przeczytane:2023-03-19, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2023,
Ewolucja, czyli wycieczki do dalekich krewnych
Monika Radzikowska0
Okładka ksiązki - Ewolucja, czyli wycieczki do dalekich krewnych

Największe odkrycia Darwina zaczęły się od jego morskiej podróży dookoła świata. A jak zakończy się Twoja wędrówka po świecie nauki? Ta niezwykła książka...