Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego

Dekalog, słowo po słowie z Księdzem Janem Kaczkowskim

Słuchaliśmy Go, bo na co dzień żył tym, co głosił. Docenialiśmy Go, bo poważnie traktował ludzkie problemy. Podziwialiśmy Go, bo do ostatnich chwil cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości.

Wśród wywiadów udzielonych przez ks. Jana Kaczkowskiego znalazł się również ten, który właśnie oddajemy do rąk czytelników. To rozmowa o sprawach fundamentalnych - Dekalogu i codziennych trudnościach życia zgodnie z przykazaniami.

Ksiądz Jan Kaczkowski nie pouczał, raczej dzielił się swoim doświadczeniem. Był wiarygodnym świadkiem i dlatego jego słowa są tak cenne.

Do wywiadu dołączamy płytę z kilkoma wyjątkowymi nagraniami, wśród których znajduje się także Ostatnia droga krzyżowa ks. Jana Kaczkowskiego nagrana dwa miesiące przed jego śmiercią.

Informacje dodatkowe o Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego:

Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego - opinie o książce

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2019-06-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Bardzo mądra książka w formie wywiadu. Ks. Kaczkowski odpowiadał na pytania dotyczące dekalogu, a potem został przytoczony wpis jego rozważań na temat spowiedzi. Lektura skłania do przemyśleń. Miło dodatek w formie płyty.

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2017-04-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Ostatnia Droga krzyżowa z ks. Janem Kaczkowskim
Jan Kaczkowski0
Okładka ksiązki - Ostatnia Droga krzyżowa z ks. Janem Kaczkowskim

Każdy ma własną Drogę krzyżową. Ta jest ostatnią Drogą ks. Jana Kaczkowskiego. Dla wierzących i niewierzących. Dla wojowników i pacyfistów. Dla pracowników...

Samarytanin, kapelusznice i kot czyli JAK SKUTECZNIE POMAGAĆ? Audiobook
Jan Kaczkowski0
Okładka ksiązki - Samarytanin, kapelusznice i kot czyli JAK SKUTECZNIE POMAGAĆ? Audiobook

Z nagrania dowiesz się: - kiedy nie powinienem pomagać innym? - czy zawsze należy mówić prawdę? - jak nawracają się zatwardziali antyklerykałowie? -...