Dzikie karty. Tasowanie w Dżokerowie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2020-01-22
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-8116-828-1
Liczba stron: 638

Tom 9 cyklu Dzikie karty

Ocena: 0 (0 głosów)

W Nowym Jorku szaleje gang obdarzonych przerażającymi mocami mutantów, który zagraża bezpieczeństwu mieszkańców całej metropolii.

Opas, młodociany gubernator Rox, pragnął uczynić Ellis Island bezpiecznym azylem dla dżokerów. Dlatego postanowił zwerbować skoczków, nastoletnich wyrzutków władających supermocami, zdolnych w mgnieniu oka ukraść ciało człowieka.

Jednakże pod przywództwem szalonego wnuka Tachiona skoczkowie z każdym dniem stają się coraz bardziej okrutni i niepowstrzymani, aż wreszcie okazują się najpoważniejszą groźbą, przed jaką dotąd stanęły dzikie karty…

„Ta powieść to jak jazda szaloną kolejką górską – nigdy nie wiesz, co wyłoni się za następnym zakrętem fabuły! Podbijająca adrenalinę akcja, ale też zaskakująco dużo emocji to główne atuty kolejnych przygód superbohaterów ze świata dzikich kart” – „Publishers Weekly”.

 Na podstawie „Dzikich kart” Universal Cable Productions, wytwórnia, która wyprodukowała seriale takie jak „W garniturach” i „Mr Robot”, przygotowuje obecnie serial telewizyjny.

Tagi: Fantastyka

Kup książkę Dzikie karty. Tasowanie w Dżokerowie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Dzikie karty. Tasowanie w Dżokerowie

Inne książki autora
Dzikie karty. Brudne gry
George R.R. Martin; 0
Okładka ksiązki - Dzikie karty. Brudne gry

Na ulicach Dżokerowa wybucha wojna między mafią i Widmowymi Pięściami. Przemoc wyrwała się spod wszelkiej kontroli i nawet asowie i dżokerzy są zmuszeni...

Zobacz wszystkie książki tego autora