Faces of revenge

Tom 2 cyklu Cleveland MC

Członkowie klubów Outlaw Runners MC i Dark Knights MC mogą się cieszyć chwilowym spokojem. Zawarli silny sojusz przeciwko nieznanemu wrogowi, opierający się na szacunku i zaufaniu. Ludzie, którzy stali za porwaniem Chloe, odpuścili i zniknęli z horyzontu. Jednak Michael, prezes Outlaw Runners, stanie oko w oko z kolejnymi problemami – nagłym i niespodziewanym pojawieniem się Rachel. To z nią przed wstąpieniem w szeregi klubu łączyła go silna więź i młodzieńcza miłość. Właśnie ta kobieta, którą skrzywdził, porzucając bez pożegnania, ponownie wstrząśnie jego światem. Nie wie jednak, że Rachel ma swoją własną misję, w dodatku jej pojawienie zbiega się w czasie z serią niepokojących incydentów, które uderzają w oba zaprzyjaźnione kluby.
Przysłowie głosi: stara miłość nie rdzewieje, ale czy i tak będzie w tym przypadku? Czy zraniona kobieta jest zdolna wybaczyć i puścić w niepamięć wszelkie krzywdy? I przede wszystkim – kto próbuje ich zniszczyć?

Informacje dodatkowe o Faces of revenge :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-12-06
ISBN: 9788367852036
Język oryginału: Polski

Kup książkę Faces of revenge

Faces of revenge - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk

Cykl : Cleveland MC #2

Wydawnictwo : Dlaczemu
@_dlaczemu

♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

" Utrzymywałam się na powierzchni, choć potężna otchłań smutku niejednokrotnie próbowała mnie wciągnąć pod powierzchnię, zaciskając wokół mojego ciała swoje macki. Tylko nadzieja trzymała mnie przy życiu..."

" Faces of revenge " to kontynuacja serii Cleveland MC! Jest to kolejna część tej niesamowitej historii o motocyklowym klubie..

To jest naprawdę emocjonująca historia, która trzyma czytelnika w napięciu i chce się więcej!

Autorki od samego początku wprowadzają nas w świat klubów motocyklowych i konfliktów, które się w nich dzieją..
Opisują sojusz między Outlaw Runners MC i Dark Knights MC, który buduje napięcie i ciekawość..
Autorki używają silnych emocji, takich jak szacunek, zaufanie, miłość i zdrada, aby wciągnąć czytelnika w historię.. Wprowadzają również wątek z porwaniem Chloe, który dodaje dramatyzmu i tajemniczości..
Autorki zostawiają nas z wieloma pytaniami i tajemnicami, które sprawiają, że chcemy poznać dalsze losy bohaterów i odkryć, kto stoi za incydentami w klubach..

Opisując emocje bohaterów, autorki potrafią wczuć się w ich sytuację i sprawić, że czujemy się z nimi związani.. Dodatkowo, opisując klub motocyklowy i jego tajemnice, tworzą atmosferę pełną zagadek i intrygi..

Styl autorek jest naprawdę wciągający i pełen napięcia.. Od samego początku, czytelnik jest wplątany w intrygującą historię, która rozwija się stopniowo i zaskakuje na każdym kroku.. Autorki potrafią tworzyć realistyczne postacie, które mają swoje silne emocje i motywacje.. Opisy są bardzo obrazowe i pomagają nam wczuć się w atmosferę świata motocyklowych klubów..

Narracja jest dynamiczna i pełna akcji, co sprawia, że trudno jest oderwać się od książki.. Autorki umiejętnie budują napięcie, stopniowo odkrywając kolejne tajemnice i zaskakujące zwroty akcji.. Czytelnik jest ciągle zaskakiwany i zmuszony do zgadywania, co stanie się dalej..

Ponadto, autorki potrafią poruszać trudne tematy emocjonalne i relacje między bohaterami.. Przeplatają wątki miłości, zdrady, lojalności i zemsty, tworząc wielowymiarowe i interesujące historie..

" Czasem miłość to za mało, a czasem jest jedynym, czego potrzeba, by być szczęśliwym..."

Kluby motocyklowe Outlaw Runners MC i Dark Knights MC zawierają sojusz, aby stawić czoła nieznanemu wrogowi.. Po porwaniu Chloe, wrogowie nagle znikają, dając klubom chwilę spokoju..

Jednak spokój nie trwa długo, gdyż Michael, prezes Outlaw Runners, niespodziewanie spotyka Rachel, kobietę, z którą miał silne więzi i młodzieńczą miłość.. Przeszłość wkracza w jego życie, ponieważ Rachel ma własną misję i pojawienie się w klubie zbiega się w czasie z serią tajemniczych incydentów, które zaczynają dotykać oba zaprzyjaźnione kluby..

Michael musi zmierzyć się z własnymi demonami, ponieważ nie wie, że Rachel skrywa własne tajemnice..

Shades of Revenge
Magdalena Jachnik, Ewelina Kwiatek0
Okładka ksiązki - Shades of Revenge

Chloe Eaton i jej brat Michael przez całe życie byli przekonani, że wyjazdy ich ojca są związane z delegacjami w pracy. Nie mieli pojęcia, że mężczyzna...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;