Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2007-11-27
Język oryginału: Polski

Tom 4 cyklu Felix, Net i Nika

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Co wyniknie z gry, w którą wciągnie przyjaciół? W kim zakocha się samotny dotąd Felix i co ukrywają podziemia Warszawy? Czy nieśmiertelność to dar, czy przekleństwo?

Akcja, humor i ważne pytania. Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was!

Kup książkę Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Opinie o książce - Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-06-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Felix,Net i Nika mają następną zagadkę do rozwiązania.Mama Felixa jest w ciąży i Felix jest niespokojny.Dziecko które jest w brzuchu nazywa bratosiostrą. Okazuję się że w Wigilię Felixowi urodził się brat i siostra-bliźniaki.
Avatar użytkownika - Milunia
Milunia

,,Pułapka Nieśmiertelności'' Rafała Kosika jest jedną z jego najlepszych książek dla nastolatków.

Ksiązka ta jest napisana łatwym do zrozumienia  jeęzykiem. Są tam fragmenty naukowa oraz obyczajowe. Daje ona obraz prawdziwym emocjom nastolatków, a także przedstawia ich trudne decyzje i problemy z jakimy musimy się zmierzać. W tym tomie Rafał Kosik poruszył trudny wątek. Śmierć. Czasem tak trudno się z nią pogodzić. Felix też tak ma.... Sama jestem nastolatką i wiem, że tą ksiązkę każdy mój rówieśnik zrozumie.

W tej części znów szlone wynalazki. Kiedy ucieka Golem- Golem Felx, Net i Nika zaczynają za nim pościg. Ale szkoła jak zawsze przeszkadza. Zwłaszcza, że znienawidzony nauczyciel informatyki staje się coraz bardziej niemożliwy...

Książka od 13 lat

Ta część trochę mniej mi się podobała, ale tak jak poprzednie miała tajęmnicę do rozwiązania. Czytając ją sama starałam się rozwiązywać przeróżne zagadki. Mniej było takich fajnych bohaterów których bym mile wspominała. Jednak ,,Felix, Net i Nika" zawsze będzie serię którą bardzo polubiłam i mam zamiar czytać następne części. Zachęcam do przeczytania.

Avatar użytkownika - anaemia
Przeczytane:2014-03-01, Ocena: 4, Przeczytałam,
Kameleon
Kosik Rafał0
Okładka ksiązki - Kameleon

Nad planetę Ruthar Larcke przybywa z misją ratunkową USS ?Ronald Reagan?. Czterysta trzynaście lat wcześniej zaginął tu statek poszukujący planet do terraformowania...