Gangsta Paradise. Początek

Tom 0 cyklu Gangsta Paradise

Spin-offy do trzech tomów serii Gangsta Paradise, to gratka dla fanów popularnej mafijnej serii. Rozbudowane opowiadania o Reno, Katanie i Pako, o ich gangsterskich początkach, przyjaźni, a także o dalszych losach, stanowią uzupełnienie bestsellerowej trylogii. Teraz wszystkie trzy spin-offy w jednym wydaniu. Daj się porwać chłopakom z Prozaca i zobacz, jak się to wszystko zaczęło!

RENO POCZĄTEK Kiedy świat pachniał nadzieją na lepsze jutro. Leon Gola, ps. Reno, to zdolny młody biznesmen, który dzięki ojcowskim układom zaczyna przejmować potężne interesy ciemnej strony miasta. Wraz ze swoimi zaufanymi ludźmi, przejmuje lokale, otwiera modny klub Prozac i nawiązuje kontakt z bossem kartelu narkotykowego z Ameryki Południowej, tym samym stając się wiodącym dostawcą kokainy na Europę Wschodnią. Kiedy poznaje Benitę Karczewską, skromną studentkę romanistyki, nie wie jeszcze, że oto spotkał miłość swojego życia. Lecz czy taka miłość będzie mogła przetrwać w świecie brudnych interesów, zemsty i pragnienia władzy?

KATAN POCZĄTEK Kiedy cisza stała się jedynym wybawieniem Jędrzej Katański to wysoko postawiony gangster w organizacji Reno. Ale zanim doszedł do władzy, jego życie przypominało koszmar. Wychowywany był przez matkę narkomankę, stał się ofiarą przemocy i stracił najbliższą mu osobę. W dzieciństwie zmuszano go do milczenia i zamykano w szafie, i od tamtej pory nie potrafi się otworzyć na drugiego człowieka. Historia chłopca, a potem mężczyzny, który tkwił w piekle, aby móc się odrodzić niczym feniks z popiołów.

PAKO POCZĄTEK Nigdy nie zapominam wyrządzonych krzywd. Piotr Pakosławski, pseudonim Pako, zaufany człowiek w organizacji Reno, przedstawia swoją drogę do znalezienia się na szczycie gangsterskiego półświatka. Historia przecierania szlaków w trudnej sztuce bycia ,,chłopcem z miasta", walki o wpływy, przyjaźni i lojalności. Pako Początek to pasjonująca wycieczka po klubach, kasynach, podejrzanych spelunach oraz ciemnych uliczkach i opowieść o tym, jak chłopak z dobrego domu zmieniał się w gangstera, dla którego liczy się tylko jego organizacja.

Informacje dodatkowe o Gangsta Paradise. Początek:

Gangsta Paradise. Początek - opinie o książce

Avatar użytkownika - _mama_wojtka_
_mama_wojtka_
Przeczytane:2023-07-16, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2023,

No i dzisiaj kochani Spin- offy trzech tomów serii Gangsta Paradise ?w tej części możemy poczytać więcej o naszych bohaterach. Niektóre wątki są bardziej rozbudowane i jest to dobry kąsek dla fanów Reno,Katana i Pako.

W ogóle cudownie czytało mi się początek tej książki, aż do momentu, w którym... ???pękło mi serce. Później mamy już właśnie rozwinięty wątek na temat każdego z bohaterów. Na przykład, dlaczego tak się stało, że Katan był taki małomówny itp.

Cała seria jest cudowna i polecam każdemu, kto czuje klimat Dilerki Emocji. Kocham chłopaków, zaczynając od Kastora,Polluksa i innych, aż do gangusów z serii Gangsta Paradise.

Zapewne pokocham też kolejnych, więc czekam na nich z otwartym sercem bookstagramerki

Avatar użytkownika - kamiladebowska
kamiladebowska
Przeczytane:2023-04-29, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,
Zakręty losu. Nowe pokolenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Zakręty losu. Nowe pokolenie

Łukasz i Krzysztof Borowscy prowadzą szczęśliwe i stateczne życie rodzinne u boku ukochanych kobiet. Wydaje się, że tragiczne wydarzenia z przeszłości...

Wybaczenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Wybaczenie

Miłość ma wiele twarzy, a bohaterowie ,,Łatwopalnych" poznali je wszystkie. Przeznaczenie nieraz wystawiło ich uczucia na próbę, a teraz ponownie muszą...