Gangsterskie porachunki

Tom 1 cyklu Nieczysta Gra

Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie kobieta znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na komisariat, przestraszona udaje się we wskazane miejsce.

Tam na jej drodze staje przystojny policjant Piotr Górski. Seksowny mundurowy od razu wpada Joannie w oko. Całe szczęście fascynacja okazuje się wzajemna. Oszałamiająca, pełna namiętności znajomość i nieustające pożądanie sprawiają, że Aśka zapomina o złej passie.

Jednak pewnego dnia zachowanie Piotra ulega całkowitej zmianie. Z gorącego kochanka mężczyzna przeobraża się w zimnego drania. Wkrótce wychodzi na jaw, że prowadzi podwójne życie, dalekie od tego zgodnego z prawem. Joanna zostaje zmuszona do wzięcia udziału w nieczystej grze, której reguł do końca nie zna. Choć stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie zdaje sobie sprawy, że przyjdzie jej walczyć nie tylko o uczucia, ale także o własne życie.

Informacje dodatkowe o Gangsterskie porachunki:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-12-16
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Gangsterskie porachunki

Gangsterskie porachunki - opinie o książce

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-12-29, Ocena: 4, Przeczytałam,

Tej Pani @meg_adams_autorka nie trzeba przedstawiać. Kto nie zna musi koniecznie nadrobić, bo warto.

A najnowsza książka autorki jest...

Powiem tak, ale to było dobre 😉. Aż żal było kończyć...

Strasznie uzależnia... Ja przepadałam 🤗.

Czytało się ją lekko i przyjemnie. Nie mogłam się oderwać 😂. Muszę przyznać, że autorka wzbudziła moją ciekawość. Fabuła wciągająca i intrygująca.
A samo zakończenie... no cóż... Musicie się sami przekonać, nic Wam nie powiem.

Meg uwielbiam Cię i poproszę szybko o drugą część.

"Gangsterkie porachunki"

Joanna Maj, młoda dziewczyna, która pracuje w korporacji i nienawidzi swojego szefa. Przypadkiem poznaje przystojnego policjanta z którym wdaje się w plomienny romans. Zrządzeniem losu zostaje wciągnięta w sam środek gangsterkich porachunków. Jak ta historia się zakończy?

Autorka Meg Adams, potrafi zaskoczyć swoimi książkami, miałam okazję poznać ich parę przez co wiedziałam, że tu nic nie będzie jasne i podane na tacy od razy.

Ale od początku. Gdy zaczęłam czytać tę książkę, w pewnym momencie zrobiłam stop! Ponieważ początek mnie nudził i jednocześnie denerwowała mnie Jo, bo jak można pójść do łóżka z facetem którego się nie zna i od razu love story. Zaczęłam myśleć, że Aśka to głupia i naiwna dziewczyna, na którą spojrzał przystojniak a ona zmiękła jak gąbka. Ale, ale kochani! Jak ja się myliłam 😳 autorka, tak świetnie pociągnęła te historie, że do tej pory zbieram się z podłogi i błagam o więcej! ❤️ A Joanna Maj? Ja ją uwielbiam! Naprawdę! Po tym jak została porwana, zmieniła się w waleczna, pyskata i odważna kobietę, która nie bała się sięgnąć po broń, aby tylko zawalczyć o swoją wolność!

Autorka dała nam tą zakręcona i namiętna historie że można spłonąć! Sceny erotyczne, były naszpikowane namiętnością, pasją i ociekały zmysłowością. Uhhh aż mi gorąco, jak przypomnę sobie co tam się działo 🔥

Książka, jest niesamowicie skonstruowana, fabuła jest bardzo wciągająca i tu można wyczuć styl autorki, bo lubi namieszać i zaskoczyć. Bo kompletnie nie spodziewałam się takiego rozwoju sytuacji. Szok.

Ohh bardzo mi się podobała ta książka i się powtórzę, ale czekam na więcej ❤️

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2021-01-10,

Wiecie... jakoś ostatnio mam pecha na książki.
No i niestety dziś znów chyba trochę pomarudzę🤷‍♀️
Pisałam ostatnio, że ja chyba się starzeje, bo tematyka mafijna mnie już chyba tak nie zachwyca jak kiedyś...
A jeszcze teraz pewnie podpadnę, bo ta książka ma dosyć wysokie opinie wszędzie 🙈 No, ale cóż...nic na to nie poradzę, że dla mnie ta książka wypadła średnio🙈

"Gangsterskie porachunki" Meg Adams @wydawnictwoniezwykle to pierwszy tom dylogii pt. "Nieczysta gra". Nie miałam jeszcze okazji czytać "Ochroniarza" tej autorki, bo słyszałam że jest świetny i być może kiedyś po niego sięgnę.

Tymczasem...w tej powieści poznajemy Joannę, która raz po raz wpada w jakieś tarapaty. Pewnego dnia znajduje za wycieraczką samochodu mandat i musi jak najszybciej pojawić się na komisariacie.
Wystraszona kobieta udaje się na wskazane miejsce, gdzie poznaje przystojnego policjanta Piotra Górskiego.
Jak się zapewne domyślacie... mężczyzna wpada Joannie w oko... oczywiście, ze wzajemnością...🙈 I tak zaczyna się ich pełna namiętności przygoda... sielanka się kończy w momencie, gdy jest napad na jej firmę... Joanna przygląda się zamaskowanemu mężczyźnie i rozpoznaje w nim... no wlasnie kogo? Tego Wam nie zdradzę:p
Od tego momentu już nic nie jest takie samo... kobieta wplątała się w mafijne porachunki...
A co tak naprawdę skrywa Piotr?
Przekonajcie się sami!

Także zachęcam serdecznie każdego kto lubi mafijne klimaty. Myślę, że będzie to lektura dla Was :)

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2021-01-26, Ocena: 4, Przeczytałem,

„Pierwszy raz od dawna pozwoliłam sobie na szaleństwo i natychmiast dostałam po tyłku”.

Poznajemy Joannę Maj, kobietę energiczną, inteligentną, o niewyparzonym języku, z dużym poczuciem humoru. Pracuje w korporacji, wiedzie spokojne, ustabilizowane życie. Ma skłonność ładowania się w kłopotliwe sytuacje. Pech ją lubi, albo prześladuje. Pewnego dnia znajduje za wycieraczką swojego samochodu mandat z nakazem natychmiastowego stawienia się na komisariacie. Z niepewnością udaje się w wyznaczone miejsce. Tam trafia na przystojnego policjanta Piotra Górskiego. Między nimi zaczyna iskrzyć. Znajomość intensywnie się rozwija, namiętność i pożądanie zasłaniają wszystko inne. Do czasu, gdy niespodziewanie coś się zmienia. To Piotr z namiętnego, dbającego o jej potrzeby kochanka gwałtownie się zmienia. Staje się zimny, obojętny, wyrachowany. Wkrótce prawda o jego podwójnym życiu wychodzi na jaw. Joanna zastaje wciągnięta w grę, której reguł tak naprawdę do końca nie rozumie. Jej codzienność bardzo się zmienia, robi się niebezpiecznie… Kim tak naprawdę jest Górski?

Powieść ukazuje świat, w którym zderzają się dwie, zupełnie różne jego odsłony. Poukładany, w miarę spokojny i stabilny Joanny, a obok pełen mroku, niebezpieczny, brutalny świat Piotra. Ciekawie i zaskakująco poprowadzony wątek sensacyjny, nic tak naprawdę do końca nie jest jasne. Wkraczamy w świat porwań, pościgów, brutalnej przemocy. W świat, w którym życie ludzkie, a zwłaszcza życie kobiety nic nie znaczą. Rządzi pieniądz i tylko on się liczy. Życie bohaterów, w którym dominują intrygi, tajemnice, manipulacja. Bezsilność, strach, nienawiść. Nerwowe, delikatne napięcie, które wzrasta z rozwojem wydarzeń, jest obecne w całej książce. Kto tak naprawdę jest tym dobrym, a kto jest zły?

Powieść bardzo zaskakuje, autorka wodzi czytelnika za nos i wciąga w intrygi. Czytanie od początku do końca było przyjemnością i niespodzianką. Całość wyważona, inteligentnie przekazana, tworzy razem porywającą historią. Zakończenie – czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałam. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Meg Adams zachwyciła mnie swoim debiutem literackim – Architekturą uczuć. Potem przyszedł Ochroniarz, który nieco ostudził mój entuzjazm, a teraz jestem świeżo po lekturze pierwszego tomu dylogii „Nieczysta gra” – Gangsterskie porachunki. I muszę przyznać, że mimo jednego „ale”, które mam do tej lektury, to Autorka znów sprawiła, że zaczytuję się w jej książkach z nieukrywaną przyjemnością.

Gangsterskie porachunki to historia 26-letniej Joanny Maj, która wiedzie spokojne życie. Pracuje jako asystentka w korporacji, której nie lubi, ale przynajmniej ma stabilną posadę. Jest mało towarzyska, a do tego jest pechowcem i przyciąga kłopoty jak magnez. Gdy pewnego dnia znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na posterunek policji, przestraszona od razu udaje się we wskazane miejsce. Nie ma pojęcia, że ta jedna wizyta na zawsze odmieni jej życie…

Na komisariacie spotyka najbardziej gorące policyjne ciacho, jakie w życiu widziała. Seksowny Piotr Górski od razu przyprawia Joannę o szybsze bicie serca. Jak się szybko okazuje, chemia działa w dwie strony. Aśka szybko oddaje się namiętności z nowo poznanym policjantem, o którym nie wie zbyt wiele. Gdy okazuje się, że Piotr ma dwie twarze – dobrego stróża prawa i złego gangstera – dziewczyna jest w szoku, ale na ucieczkę jest już zdecydowanie za późno… Mimowolnie została wplątana w nieczystą grę, której reguły poznaje w trakcie trwania rozgrywki, a stawką jest życie jej oraz bliskich jej osób.

W książce nie brakuje fabularnych twistów, dzięki którym czytelnik niczego nie może być pewnym, a zakończenie zostawia ogromny niedosyt. Dobrze, że w kwietniu ma ukazać się druga część „Nieczystej gry”, bo to pozostawanie w niepewności co się stanie z błównymi bohaterami mnie dobija.

Meg Adams od wydania Ochroniarza nie spoczęła na laurach. Znacząco poprawiła warsztat oraz fabułę kolejnej powieści. Jedynym minusem dla mnie jest to, że widzę trochę zbyt duże nawiązanie do innej erotycznej serii, ale i z tego Meg wyszła obronną ręką, wprowadzając do fabuły innowacyjne rozwiązania. Nie zdradzę jakie, powiem tylko, że autorce nie brakuje fantazji. Stworzyła naprawdę dobrą fabułę i wyrazistych bohaterów, dzięki czemu od książki trudno się oderwać. Będziecie ją czytać z wypiekami na twarzy i błagać o więcej. Dodatkowy plus Meg ma za dwutorową narrację, dzięki czemu mamy lepszy ogląd sytuacji i lepiej rozumiemy motywacje bohaterów.

Gangsterskie porachunki rozpalą czytelniczki do czerwoności pikantnymi i bardzo namiętnymi scenami seksu. Wszechobecne kłamstwa, intrygi, tajemnice, twisty fabularne w połączeniu z pożądaniem oraz nadzieją tworzą mieszankę wybuchową. Tu żadna decyzja nie może być dobra, a każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje. Gangsterskie porachunki to jeden z najlepszych romansów/erotyków, jakie ostatnimi czasy czytałam.

Avatar użytkownika - ZaczytanaZoska
ZaczytanaZoska
Przeczytane:2023-01-23, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bezczelny prezes
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Bezczelny prezes

Olga Wysocka pomimo młodego wieku odnosi spore sukcesy w branży deweloperskiej. Kiedy dostaje propozycję objęcia kierownictwa nad nowym oddziałem w Krakowie...

Ochroniarz
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Ochroniarz

Niebezpieczne zlecenie. Ryzykowna gra. Zakazana miłość. Dwudziestoośmioletnia Lena Mejer, właścicielka firmy kosmetycznej, z pozoru ma wszystko - pieniądze...