Gangsterskie porachunki

Tom 1 cyklu Nieczysta Gra

"Gangsterkie porachunki"

Joanna Maj, młoda dziewczyna, która pracuje w korporacji i nienawidzi swojego szefa. Przypadkiem poznaje przystojnego policjanta z którym wdaje się w plomienny romans. Zrządzeniem losu zostaje wciągnięta w sam środek gangsterkich porachunków. Jak ta historia się zakończy?

Autorka Meg Adams, potrafi zaskoczyć swoimi książkami, miałam okazję poznać ich parę przez co wiedziałam, że tu nic nie będzie jasne i podane na tacy od razy.

Ale od początku. Gdy zaczęłam czytać tę książkę, w pewnym momencie zrobiłam stop! Ponieważ początek mnie nudził i jednocześnie denerwowała mnie Jo, bo jak można pójść do łóżka z facetem którego się nie zna i od razu love story. Zaczęłam myśleć, że Aśka to głupia i naiwna dziewczyna, na którą spojrzał przystojniak a ona zmiękła jak gąbka. Ale, ale kochani! Jak ja się myliłam 😳 autorka, tak świetnie pociągnęła te historie, że do tej pory zbieram się z podłogi i błagam o więcej! ❤️ A Joanna Maj? Ja ją uwielbiam! Naprawdę! Po tym jak została porwana, zmieniła się w waleczna, pyskata i odważna kobietę, która nie bała się sięgnąć po broń, aby tylko zawalczyć o swoją wolność!

Autorka dała nam tą zakręcona i namiętna historie że można spłonąć! Sceny erotyczne, były naszpikowane namiętnością, pasją i ociekały zmysłowością. Uhhh aż mi gorąco, jak przypomnę sobie co tam się działo 🔥

Książka, jest niesamowicie skonstruowana, fabuła jest bardzo wciągająca i tu można wyczuć styl autorki, bo lubi namieszać i zaskoczyć. Bo kompletnie nie spodziewałam się takiego rozwoju sytuacji. Szok.

Ohh bardzo mi się podobała ta książka i się powtórzę, ale czekam na więcej ❤️

Informacje dodatkowe o Gangsterskie porachunki:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-12-16
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Women_books

Zobacz opinie o książce Gangsterskie porachunki

Kup książkę Gangsterskie porachunki

Gangsterskie tajemnice
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Gangsterskie tajemnice

Zabawne wpadki wypełniające życie Joanny to przeszłość tak odległa, jakby była snem. Teraz rzeczywistość, w której znalazła się kobieta, przypomina koszmar...

Ochroniarz 2. Wilk
Meg Adams0
Okładka ksiązki - Ochroniarz 2. Wilk

Meg Adams powraca z historią ze świata bohaterów bestsellerowego Ochroniarza!To nie narzeczony będzie ją chronił.Niebezpieczny pracodawca. Sekrety, które...