Grzech Reeda

Tom 4 cyklu Sinners & Reapers

Agnieszka Siepielska, w czwartym tomie serii Sinners & Reapers, zabiera czytelników do świata pełnego niebezpiecznych mężczyzn i wyjątkowo brudnych tajemnic. Każda z książek przedstawia odrębną historię jednego z członków klubu motocyklowego. Poznajcie opowieść Reeda.

UDAWANE UCZUCIA CZASEM ZAMIENIAJĄ SIĘ W AUTENTYCZNE. I TO SZYBCIEJ, NIŻ KTOKOLWIEK MÓGŁBY PRZYPUSZCZAĆ.

Reed początkowo nie przejawia najmniejszej chęci, żeby ulec namowom starszego brata i wdać się w romans z Ellie, która - być może - przyczyniła się do nieszczęść, jakie spotkały członków klubu Sinners & Reapers. W końcu postanawia wziąć udział w intrydze zaplanowanej przez Paxtona, nie spodziewa się jednak, że gra, która z założenia miała jedynie służyć zdobyciu informacji, obudzi

w nim uczucia, przed którymi chciał uciec, i że tak trudno będzie ją zakończyć. Ellie stanie się jego grzechem, a za grzechy trzeba czasem zapłacić wysoką cenę...

Informacje dodatkowe o Grzech Reeda:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-06-29

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Grzech Reeda

Grzech Reeda - opinie o książce

Czwarty tom cyklu Sinners &Reapers okazał się dla mnie pasjonującą lekturą, przez którą zarwałam pół nocy, ale uważam, że warto było. Historia trafiła w mój gust i naprawdę świetnie spędziłam te kilka godzin na czytaniu. Jeśli nie czytaliście poprzednich tomów to nie zrażajcie się. Każdą książkę można czytać osobno, jednak dobrze jest znać wszystkie.

Reed to brat Paxtona, w którym podkochuje się Ellie. Klub motocyklowy podejrzewa, że jest ona zamieszana w handel organami i wie kto odpowiada za wszystkie nieszczęścia jakie ich spotkały. Dlatego Reed zmuszony zostaje do nawiązania romansu z tą kobietą. Mimo niechęci mężczyznę pociąga coś w Ellie i budzą się w nim uczucia, o których chciałby zapomnieć. Rozdarty Reed między lojalnością do rodziny a uczuciem do dziewczyny, wplątuje się w wielkie kłopoty.

Kto tak naprawdę stoi za handlem organami? Czy Ellie posiada informacje, które tak bardzo pragnie poznać Paxton? Dlaczego Reed unika miłości i zaangażowania w związek? Czy zdoła przezwyciężyć wszystkie przeciwności i okazać uczucia?

Książka okazała się bardzo ciekawa i trzymała mnie w niepewności aż do samego końca. Fabuła wciąga i wywołuje wiele emocji, dynamiczne zwroty akcji intrygują oraz zaskakują, a zakończenie nie jest oczywiste i przewidywalne. Postaci są charakterne, o silnej osobowości, zdecydowanie wyróżniające się z tłumu.

Autorka ma lekki i przystępny styl, co ułatwiało zrozumienie treści oraz pozwoliło na szybkie czytanie. Na łamach powieści dużo się dzieje, nic nie jest oczywiste.
Niebezpieczeństwo, intrygi, wątek kryminalny, wciągająca akcja i mega gorące sceny królują w tej książce.

Kalejdoskop uczuć jakie we mnie się pojawiały były bardzo silne i totalnie różne. Pałałam gniewem i złorzeczyłam na głównego bohatera, by za chwilę zmienić do niego swój stosunek i rozpływać się w zachwycie. Do tego ile pasji i namiętności w scenach zbliżeń. Oj dzieje się tam! Zapewniam was kochani.

Moim zdaniem koniecznie powinniście sięgnąć po ten tom jak i całą serię, która zapewni wam niezapomniane wrażenia oraz na pewno zaciekawi. Nuda wam nie grozi. Jeszcze długo po zakończeniu czytania będziecie o niej rozmyślać. Polecam.

Uwielbiam pióro autorki. Każda książka ma w sobie lekkość co sprawia, że czyta się jej książki rewelacyjnie. To tom czwarty serii i muszę przyznać się, że pierwszy, jaki czytam. Po tym, co przeczytam muszę jednak szybko nadrobić pozostałe książki w serii.

Ellie to młoda dziewczyna, która ma za sobą ciężkie dzieciństwo. Od zawsze była zakochana w Reedzie, ale ten nie zwracał na nią uwagi. Kiedy po postrzale dochodzi do siebie jej życie zmienia się o 180 stopni. Wplątana w szereg różnych rzeczy próbuje odnaleźć spokój. Ale wydarzenia nie ułatwiają jej tego. W dodatku Reed  nie ułatwia jej życia. Jednocześnie przyciąga i odpycha dziewczynę. Co nim kieruje?

Reed ma za zadanie uwieść Ellie i wyciągnąć od niej informacje. Początkowo nie chce brać w tym udziału ale dziewczyna go do siebie przyciąga. Jednocześnie jej nienawidzi co chce ją chronić. Wydarzenie sprawiaj, że Reed musi wybrać czy chronić Ellie przed braćmi, czy przed sobą samym.

Historia napisana jest rewelacyjnie. Nie ma miejsca na nudę, pełno tajemnic, intryg, niedomówień ale i gorących scenek erotycznych. Nie zabraknie ostrych scen , kłótni i zabawnych momentów. Dodatkowym atutem są rozdziały, które pisane są nie tylko z perspektywy Elli czy Reeda ale i pozostałych bohaterów. Każdy rozdział jest podpisany, tak że wiemy kto będzie narratorem danego rozdziału. To duże ułatwienie. Początkowo są to rozdziały głównie Ellie i Reeda, z czasem dochodzą te z punktu widzenia Nikki czy Paxtona. Każdy idealnie wkomponowuje się w ten kolejny. Nie ma nieścisłości, wszystko do siebie pasuje.

Postacie są świetnie opisane, aż czuć ich emocje. Autorka ma talent do tworzenia takich historii i bohaterów, które pochłaniają nas w zupełności. Dodatkowo rozdziały są krótkie, co sprawia, że nie mamy przesytu danego wątku. Historia nie należy do słodkich. Pełna emocji, trudnych przeżyć, niedomówień i bohaterów działających pod wpływem chwili i emocji. Zakończenie zaskakujące i intrygujące oraz sugerujące nam,że będzie tom 5. Kto będzie bohaterem kolejnej części? Mam pewne podejrzenia. Polecam

Avatar użytkownika - annaszymczak
annaszymczak
Przeczytane:2022-09-02, Przeczytałam,

Sięgając po czwarty tom serii Sinners&Reapers szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiedziałam czego mam się po nim spodziewać. Poprzednia część nawet mi się podobała ( co można faktycznie sprawdzić po wcześniejszej recenzji), ale po tom pierwszy ani drugi na chwilę obecną nie sięgnęłam. Może to przez nawał pracy, a może przez to, że jednak nie za bardzo moje klimaty? Nie wiem sama... A jak to z tą częścią było? Sprawdźcie sami.

Reed początkowo nie przejawia najmniejszej chęci, żeby ulec namowom starszego brata i wdać się w romans z Ellie, która być może - przyczyniła się do nieszczęść, jakie spotkały członków klubu Sinners & Reapers. W końcu postanawia wziąć udział w intrydze zaplanowanej przez Paxtona, nie spodziewała się jednak, że gra, która z założenia miała jedynie służyć zdobyciu informacji, obudzi w nim uczucia, przed którymi chciał uciec i że tak trudno będzie ją zakończyć.

Udawane uczucia czasem zamieniają się w autentyczne. I to szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Przyznam jedno - książkę się naprawdę szybko czyta, dosłownie chwila moment i dochodzimy do jej końca. Ale czy fabuła i to co w sobie zawiera jest na pewno jakieś wartościowe? No nie do końca tak jest, choć kilka momentów takich udało mi się znaleźć, ale czy powieści tego typu faktycznie tego wymagają? Nie sądzę- raczej mamy się przy nich odprężyć, dobrze bawić i ... za dużo nie myślec. I to się autorce dokładnie tak udało!

Co do samej fabuły w powieści powiedziałabym, że jest ona dość tajemnicza, intrygująca i interesująca w pewnym sensie. Dużo się tu dzieje, złego i dobrego zarazem, a język jakim autorka się posługuje za bardzo nie jest taki grzeczny, co dodaje wszystkiemu z lekka pikanterii. W książce mamy też wiele momentów pełnych emocji, każda decyzja podjęta tutaj jest przemyślana, niosąca wiele wszelakich konsekwencji -- daje to duży plus dla naszej autorki oraz ich bohaterów. Akcja w powieści jest dynamiczna, rozwija się z każdą stroną bardziej i coraz bardziej wciąga w to czytelnika. Tak jak pisałam wcześniej co do języka - jest on dość ostry i wulgarny, no ale czego się by spodziewać przy tak wyrazistej historii ( no i sama okładka też za grzeczna przecież nie jest).

Co do bohaterów stworzonych nam tu przez autorkę - każdy z nich ma swoje problemy, każdy z nich jakoś próbuje sobie radzić co sprawia, że łatwiej jest nam polubić te postacie, jakoś "wejść" w ich życie. Ułatwia to bardzo czytanie takich historii.

Podsumowując:

"Grzech Reeda" Agnieszki Siepielskiej to powieść dość interesująca, na jeden wieczór. I to dosłownie. Autorka wie jak zaciekawić czytelnika i to robi. Lekka, dość przemyślana historia, która wciąga i będzie trzymać was do samego końca- na nudę z pewnością nie będziecie tu narzekać! A momentami nawet i wzruszająca ... Polecam sięgnąć po tę część i serię, nie da się przejść obok niej obojętnie.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-08-27, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

"Grzech Reeda" to czwarty tom z serii Sinners & Reapers.
Ponownie zagłębiłam się w lekturę, w której rządzą motocykliści. Poznajemy historię Ellie i Reeda. Mężczyzna za namową starszego brata ma uwieść Ellie, zdobyć informacje, a następnie ją porzucić. Reed nie wie, że ta gra będzie niebezpieczna, bo obudzi w nim uczucia, przed którymi chciał uciec, a pożądanie sprawi, że nie będzie mógł zapomnieć o Ellie.
Czy uda mu się zdobyć informacje oraz odkryć prawdę? Czy Reed przeciwstawi się całemu klubowi, by uchronić Ellie?
Przekonajcie się sami.
Świetna i wciągająca fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Między Ellie a Reedem czuć taką chemię i pożądanie,  że na samo wspomnienie o tym robi się gorąco i dostaje się wypieków na twarzy. Będzie gorąco,  namiętnie i niebezpiecznie.
 Autorka stworzyła powieść pełną namiętności,  tajemnic oraz niespodziewanych zwrotów akcji.
Nie będziecie nudzić się ani przez chwilę.
Autorka zapewniła mi prawdziwy rollercoaster emocjonalny oraz wiele razy zaskoczyła mnie.
 Jeśli szukacie ciekawych historii o motocyklistach to ta seria totalnie Was zachwyci. Jednak zacznijcie czytać od pierwszego tomu.
Autorka ma fajny styl i lekkie pióro.  Jej książki czyta się z ogromną ciekawością.  Nie mogłam odłożyć tej książki i spędziłam z nią przyjemnie czas.
Czekam na następne książki autorki.
Warto przeczytać całą serię.
Polecam gorąco!

Reed Hays za namową brata przystaje na intrygę. Uwiedzie Ellie, bo być może ona zna odpowiedzi na pytania, na tajemnice, które doprowadziły do nieszczęść, jakie spadły na Sinners & Reapers. Nie przypuszczali jednak, że wszystko wymknie się spod kontroli w chwili, kiedy Reed poczuł do Ellie coś więcej. Coś, co stanowi grzech.
   Ellie od zawsze darzyła uczuciem Reeda. Niestety bez wzajemności. Teraz, gdy wreszcie mężczyzna zwrócił na nią uwagę jest szczęśliwa. W końcu nie jest sama. Ale już wkrótce kolejny raz jej serce rozsypie się w drobny mak.
   Co zrobi Reed? Co zrobi Ellie? Jest dla nich szansa, czy Ellie kolejny raz zostanie sama? Czy ona wie coś, co może być pomocne? O co w tym wszystkim chodzi?

Uwielbiam serie motocyklowe. Pokochałam je i ciągle odczuwam niedosyt. Szczególnie, że Sinners & Reapers idealnie wpasowały się w mój czytelniczy gust.
   Od razu zaznaczę, że każdy z tomów opisuje oddzielną historię. Inną parę bohaterów, aczkolwiek w każdym kolejnym oni się przeplatają. Można śmiało czytać bez znajomości wcześniejszych wydarzeń, aczkolwiek warto je znać. Tak jak ja - za mną trzy części ale brakuje mi "Damy Paxtona". Na szczęście książka już zamówiona i niedługo poznam wszystko. Koniecznie muszę to nadrobić, bo bardzo mnie ciągnienie.
   Autorka kolejny raz bardzo dobrze pokazała klub motocyklowy niczym wielką rodzinę. Zgraną paczkę, która pójdzie za sobą w ogień. Staną murem i zrobią wszystko dla tych, których chronią. A że kobiety bikerów słyną z szaleństwa i totalnie zaskakujących pomysłów, bywa wesoło, zabawnie ale także niebezpiecznie. Dlaczego? Bowiem w końcu wpadają w tarapaty a ich mężczyźni, niczym rycerze na blaszanych rumakach muszą je ratować. A to zdecydowanie fajnie podkręca akcję, dodaje dynamiki i uzupełnia fabułę.
   Humor, powaga, ogień i żar oraz mnóstwo ryzyka i czyhającego niebezpieczeństwa. Taka właśnie jest kolejna część świetnej serii. Pełna niedomówień, pełna spięć i strzelających iskier pożądania. Tej chemii, która nasyca atmosferę.
   Autorka kolejny raz skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości. Wciągnęła w wykreowany świat. Pokazała historię ludzi, dla których rodzina jest najważniejsza. Tak samo jak bezpośrednio kobiet, które do nich należących. Zapewnienie spokoju jest dla nich priorytetem.
   Bardzo zaskakująca, intrygująca i przewrotna. Dostarczyła mi wielu emocji i wrażeń. Czytałam ją z wielką przyjemnością.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo Muza S.A.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-07-13, Ocena: 5, Przeczytałem,

Reed początkowo nie chciał ulec namową brata by wdać się w romans z Ellie, która według członków klubu Sinners & Reapers przyczyniła się do nieszczęść jakie ich ostatnio spotkały. W końcu postanawia wziąć udział w intrydze, by zdobyć informacje od Ellie, nie spodziewał się jednak, że ta kobieta obudzi w nich uczucia, przed którymi Reed chciał uciec. Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Czego dowie się Reed? Jak na intrygę zareaguje Ellie?

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednie jej książki przypadły mi do gustu, dlatego też postanowiłam sięgnąć po czwarty tom z serii #sinners&reapers, czyli "Grzech Reeda". Autorka ma niezwykle lekkie pióro, co przekłada się na szybkość czytania książki, ja pochłonęłam ją w niespełna dwie godziny. Fabuła została w intrygujący sposób nakreślona i poprowadzona, a ja z ogromnym zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów i byłam ciekawa jak autorka poprowadzi ich relacje. Historia jest przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi ich zdecydowanie lepiej poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, jakie emocje nimi targają oraz zrozumieć ich postępowanie, czy decyzję. Bardzo podobało mi się to, jak autorka nakreśliła relacje między Reedem, a Ellie, te momenty w których było czuć, że się w sobie zakochują. Życie bohaterów kręci się wokół członków klubu motocyklowego, ich zwyczajów, przekonań, poraz kolejny można zauważyć jak należący do klubu ludzie są lojalni, bez problemu wskoczyliby za sobą w ogień, tego jestem pewna. To jedna z tych historii w których nie ma nawet chwili na nudę, akcja pędzi jak szalona, dostarczając czytelnikowi wielu skrajnych emocji. Byłam również ciekawa co słychać i bohaterów poprzednich części tego cyklu i super, że autorka pokazała również kawałek ich dalszego życia. Jeśli lubicie książki z motywem motocyklowym, to myślę, że ta książka, jak i cała seria będzie idealna dla Was! Polecam! Moja ocena 8/10.

Avatar użytkownika - lettoaletto
lettoaletto
Przeczytane:2022-07-10,

🏍ℜ𝔢𝔠𝔢𝔫𝔷𝔧𝔞🏍

Oj, długo nam autorka kazała czekac na czwarty tom "Sinners&Reapers", ale było warto. 😊
Z początku ciężko było mi się połapać w fabule, ale dość szybko przypomniałam sobie bohaterów i zależności, jakie między nimi występują.🥰
Dostajemy tu historię Ellie i Reeda. Wraz z Nikki tworzyli kiedyś paczkę przyjaciół, ale wszystko rozpadło się przez... miłość.
Żeby nakreślić sytuację, przypomnę, że Nikki w przeszłości spotykała się z Reedem, a teraz jest żoną jego brata- Paxtona. Ellie zaś zawsze kochała Reeda i bardzo cierpiała po stracie przyjaciół.😔
Teraz ich drogi ponownie się przecięły, ale w niezbyt miły sposób. Paxton namówił Reeda, aby ten zbliżył się do dawnej przyjaciółki w celu zdobycia informacji. Jednak nieoczekiwanie coś, co miało być udawane, stanie się prawdziwe. Tylko czy nie będzie za późno? 🥺
Na ile kobieta jest wplątana w handel organami? 😱

Autorka, tak jak w poprzednich częściach, trzyma nas w napięciu i serwuje nam cały kalejdoskop emocji. Powiem szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona do związku Reeda i Ellie ze względu na ich przeszłość i tak naprawdę nadal nie jestem do końca przekonana co do tego faceta. 😁 Bywało, że traktował Ellie okropnie i właściwie przez lata odrzucał jej miłość, a po czymś takim ciężko chyba się pozbierać, nie tracąc godności. Było mi naprawdę szkoda głównej bohaterki, bo nie dość, że straciła przyjaciółkę i przyjaciela, to jeszcze bywała przez niego upokarzana, nazwijmy to po imieniu.
Ale tak już wygląda trudna miłość, miejmy tylko nadzieję, że znajdzie ona szczęśliwe zakończenie. 😊

Czytając o przeżyciach Ellie z młodości i ogólnie, o całej jej historii, krajało mi się serce. Ale autorka lubi nas gnębić trudnymi tematami, a my lubimy, kiedy to robi, prawda? 😁
Wszystko wynagradza romantyzmem, który pojawia się nawet wśród oschłych bikerów, a także zabawnymi i gorącymi momentami, przełamującymi poważne i bardzo bolesne tematy.
Oczywiście, nie zabraknie tu punktu widzenia Nikki i Paxtona, w końcu są dosyć blisko z parą głównych bohaterów, a i reszta klubu wtrąci swoje trzy grosze w tę historię.
Joanna Siepielska wie, jak napisać książkę, aby się przez nią po prostu płynęło, i udało się jej to również tym razem. "Grzech Reeda" to lektura zarówno na gorące, letnie dni, jak i na chłodniejsze wieczory. 😁 Bardzo się cieszę, że ta seria jest kontynuowana i mam nadzieję na rychłe wydanie kolejnej opowieści z podwórka Klubu "Sinners&Reapers!😁
Tę oceniam na 7,5/10🥰

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-07-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Agnieszki Siepielskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Autorka ma na swoim koncie już 8 napisanych przez siebie powieści kilka antologii. I wiecie co? Wszystkie jej powieści zasilają moja biblioteczkę. Jak tylko pojawiła się informacja o wydaniu „Grzech Reeda" nawet się nie wahałam, wiedziałam, że co by się nie działo, muszę tę książkę mieć. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Muza Grzeszne Książki miałam możliwość zrecenzowania tej pozycji, za co z całego serca dziękuję.

Elle, wydaje się zamieszana we wszystkie okrutne wydarzenia, które spotkały Klub Sinners & Reapers, w ostatnich miesiącach. Jednak nic nie jest oczywiste a prawda nadal czeka w ukryciu. Reed ma za zadanie dowiedzieć się co tak naprawdę kryje się pod powierzchnia a środkiem do celu ma być uczucie Elle do niego. Jednak czy mężczyzna zachowa obojętność w relacji a to co miało być tylko grą, faktycznie nią pozostanie?

Po raz kolejny podkreślę, że kocham wszystkich członków z klubu MC, jednak tym razem, Reeda miałam ochotę kilkukrotnie ukatrupić za jego postępowanie wobec Elle. A ją samą po prostu pokochałam, choć może nie była idealna to jednak jej postawa wobec innych, wrażliwość, przeszłość, która nie należała do szczęśliwych poruszyła moje serce, i gdy kolejne ciosy w nią trafiały moje własne serce pękało. Nie zabrakło nam tu diablicy Nikki i jej babskiej ekipy, która jak zawsze dodaję pazura całej powieści i wpada szturmem w życie głównych bohaterów.

Uwielbiam twórczość autorki. „Grzech Reeda” - jest kolejną, która trafiła na moją półkę i z pewnością niejednokrotnie do niej wrócę. Czas spędzony przy lekturze był czystą przyjemnością. Książkę czyta się lekko a autorka w swoim stylu przeplata wątki sensacyjne, wydarzenia dodające fabule akcji, namiętne sceny dodające pikanterii z tymi pełnymi humoru oraz zabawnymi dialogami, które urozmaicają lekturę. Z pewnością nie będziecie się nudzić. Gorąco polecam!

Ellie, Nikki i Reed kiedyś tworzyli zgraną paczkę, jednak to było dawno, teraz Ellie jest niemile widziana w klubie, do którego należy Reed i Nikki. Kobieta podejrzewana o udział w handlu organami. Członkowie klubu pragną nie tylko rozwiązać tajemnice, ale również pomścić śmierć bliskich. Postanawiają wykorzystać uczucie, jakim młoda kobieta darzy Reeda. Namawiają go, aby się do niej zbliżył i zdobył cenne informacje i chociaż początkowo nie chce o tym myśleć, w końcu się zgadza.
Życie Ellie od dawna nie jest łatwe i przyjemne. Nic nie jest takie, jak innym się wydaje, a ona skrywa wiele bolesnych sekretów. Reeda straciła już dawno, a raczej zrozumiała, że tak naprawdę nigdy nie był jej. Teraz straciła również Nikki, co ją mocno boli, ale nie widzi wyjścia z sytuacji, w jakiej się znalazła. Została jej tylko restauracja, której jest właścicielką. Nigdy nie przestała kochać Reeda, jednak wie, że nic z tego nie będzie. Kiedy mężczyzna zaczyna się koło niej kręcić, coraz częściej pojawiać w jej życiu, budzą się w nim uczucia, których nie planował. Ellie zaczyna dla niego znaczyć więcej, niż powinna, a przed nim decyzje, od których będzie wiele zależeć. Nic nie jest takie, jak się wydaje, a tajemnice, które wychodzą na światło dzienne, wiele zmieniają. Jak potoczy się historia Reeda i Ellie? Czy mają szansę być razem? Jakie sekrety skrywa kobieta? Co ma wspólnego z handlem narządami? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

To czwarty tom, z której serii dwa pierwsze mnie zachwyciły, tom trzeci trochę mniej. Jaki się okazał ten? Według mnie świetny. Historia była ciekawa i wciągająca, z szybką akcją i ciekawymi jej zwrotami. Momentami mocno byłam zaskoczona tym, jak bohaterka ją poprowadziła. Pełna niebezpieczeństw, „niegrzecznych” mężczyzn, sekretów, a przy tym przyjaźni, miłości.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Ellie to młoda kobieta, która czuje się samotna, niechciana, niekochana i to od dawna. Skrywa wiele tajemnic, które tak naprawdę niszczą ją od środka. Wiele przeszła w swoim życiu, a jednak się nie poddała, walczyła o siebie. To bohaterka, którą nie tylko polubiłam, ale również mocno jej kibicowała.
Reed jest bratem Paxtona, członkiem klubu Sinners & Reapers. To mężczyzna z jednej strony niebezpieczny, zbuntowany, silny, mający własne zdanie, z drugiej oddany bliskim. Osobiście go polubiłam, chociaż były momenty, kiedy miałam ochotę nim mocno potrząsnąć.

„Grzech Reeda” to książka, która mnie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2022-10-22, Ocena: 6, Przeczytałam,

,,Za każdym razem, gdy go widzę, zapiera mi dech w piersi. Obserwuję z zachwytem jak lekki, letni wiatr rozwiewa jego ciemne, kręcone włosy. Mogłabym się tak gapić całą wieczność(...) Chciałabym w końcu zebrać w sobie tyle odwagi, żeby podejść i oderwać od niej ręce chłopaka, do którego wzdycham dniami i nocami. Jednak powstrzymuję się, pamiętając, z jakiego powodu pozostaję w cieniu."

Książka jest napisana z perspektywy postaci, więc dokładnie wiemy co robią, co mówią i przede wszystkim co czują, gdyż bywa, że słowa nie zawsze pokrywają się z uczuciami. Zapoczątkowuje ją wstęp z czasu wstecznego, kiedy to ona marzyła o nim. Obiecuje sobie wtedy, że pewnego dnia Reed będzie jej. Następnie każdy nowy rozdział to są czasy obecne, gdzie czytamy ich historię tylko z perspektywy jednej postaci. Przepięknie ozdobne pióro, które nawet rzeczy błahe ukaże jako piękne i jakby magiczne. Postacie wiedzą czego chcą, choć niekiedy muszą to przemyśleć na spokojnie. Mają wyróżniające się charaktery i cechy przodujące. Już od pierwszego wersu można się w książce zakochać, gdyż wciąga nas niemiłosiernie. Bardzo ciężko jest ją odłożyć na bok z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest bardzo wciągająca fabuła, która co jakiś czas zaskakuje nas znakami zapytania. Są wątki, które poznalibyśmy najlepiej od razu. A drugim powodem są krótkie rozdziały, gdzie co rusz człowiek obieca sobie, że jeszcze tylko jeden i wezmę się za ten obiad. Cóż, tak szybko tego obiadu nie było:-)
Wchodząc w losy bohaterów czytamy o tym, że Reed nie jest zainteresowany pewną dziewczyną, lecz musi to zrobić. Niekiedy pragnienie poznania odpowiedzi na dawne pytania zmusza go do postępowania w niezbyt rozważny sposób. Wciąż nie daje mu spokoju pewna śmierć, a wychodzi na to, że w ten sposób może się tego dowiedzieć. Nie spodziewa się jednak, że jego aktorskie wyczyny pozostawią otwarte drzwi z przeszłości. Nagle wszystko zacznie się zmieniać, a uwierzcie mi, że tutaj było o czym czytać:-) To chyba najlepszy tom z tych, co wyszły dotychczas. Bardzo ją polecam!

Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2022-08-26, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2022,

?Recenzja?

"A potem on wraca. Tak inny, odmieniony [...] Mija mnie za każdym razem tak obojętnieje, jakbym niczym nie zapisała się na kartach jego historii."

Agnieszka Siepielska powraca z czwartym tomie serii Sinners & Reapers, gdzie ukazuje nam losy kolejnego motocyklisty, tym razem Reeda oraz Ellie.

Dziewczyna odkąd pamięta, była zauroczona, a wręcz można powiedzieć, zakochana w Reedzie, jednak nigdy nie należała do niego i nie wiadomo czy ten stan się zmieni. Przez skrywaną tajemnice stała się wrogiem członków klubu. Reed ze znanych sobie powodów zbliża się do niej, jednak ona nie wierzy, że co piękne może być prawdziwe.
Paxton wymyślił plan, który z początku nie podobał się Reedowi, ale ostatecznie dał się namówić. Co z tego wyniknie? Czy zdrajcy poniosą zasłużone konsekwencje?

Autorka nie zwalnia tempa i po raz kolejny oddaje w nasze ręce, fantastyczną historię, od której nie sposób się oderwać. Ale jaka to jest książka!!! Tajemnica, którą skrywała Ellie, była starannie ukrywana i tak szybko niedane było nam jej poznać i jest to największy plus, bo aż do ostatnich stron nie wiemy, jaka okaże się prawda. Każdy z bohaterów na swój sposób jest zagubiony i niepewny tego, co czuje, a uwierzcie mi, ich uczucie jest tak silne, że mogliby spowodować ogromny wybuch.
Nie zabraknie akcji, która momentami przyprawi was o dreszcze, wybuch złości, łez i smutku. Będzie też radość i ulga, że w końcu to, co złe się skończyli. Razem z bohaterami będziecie przeżywać ich rozterki i problemy, które są ich nieodłącznym elementem. Na pewno nie będziecie mogli narzekać na nudę i brak wrażeń, bo ich jest tutaj pod dostatkiem.
Mimo że poznałam dopiero dwóch motocyklistów, to na pewno wkrótce to zmienię, aby poznać całą czwórkę.

Nie możecie przejść obojętnie obok tej pozycji. Jeśli świat motocyklistów jest waszym ulubionym, to ta historia będzie idealna na miło spędzony wieczór.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-08-06, Ocena: 6, Przeczytałem,

Kochani Paxton i jego paczka powracają.

" GRZECH REEDA " to czwarta część serii Sinners&Reapers, która zabiera nas w świat klubu Motocyklowego.

W tej historii poznamy REEDA i Elli.

Życie Elli nigdy nie było usłane różami.

Bo Ile w życiu można można znieść bólu, upokorzeń, zawodów i ciosów prosto w serce?

Tak wygląda jej życie, od dziecka było pełne bólu, nieszczęścia i przykrości jakich nie szczędził jej los.

Tylko miłość do Reeda pozwalała nie rozsypać się jej jak domek z kart.

Lecz tu też została odepchnięta.

Gdy wyjeżdża jej jedyna przyjaciółka, dziewczyna zostaje sama.

Aż pewnego dnia na jej drodze ponownie staje Reed a dziewczyna znowu otwiera na niego swoje serce.

Lecz Elli nie wie że Klub ma wobec niej plan w którego wykonaniu udział ma wziąć Reed.

Gdy prawda wyjdzie na jaw co stanie się z dziewczyną?

Czy Reed wykona zadanie powierzone mu przez brata?

Historia tej pary była chyba najlepsza jak na razie ? przez połowę książki łzy leciały mi ciurkiem. Tak mnie pochłonęła że przeczytałam ją w niecałe cztery godziny (tak to jest jak się na bezsenność cierpi?).

Ale tyle emocji ile tu było to sztos. Gdy świat Elli ponownie się wywracał a jej serce pękało ja płakałam razem z nią.

Aż mąż kazał mi zrobić test ciążowy bo mam wahania nastrojów.

Pokochałam tę historię i to bardzo.

Mam nadzieję że to nie koniec przygód klubowych braci i poznamy jeszcze kilka z nich.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość przeczytania tej historii.

Avatar użytkownika - Mirela

SINNERS&REAPERS #4

AUTOR : Agnieszka Siepielska

Wydawnictwo : AKURAT
Wydawnictwo MUZA SA

" Wtedy uświadamiam sobie, że czas ruszyć do przodu i pora przestać żyć marzeniami z dzieciństwa, które już dawno minęło. Tylko dlatego nie minęła miłość do niego?
Każdego dnia nosząc ją w sobie, bo pozwala przetrwać mi własne piekło, o którym nikt nie ma pojęcia. "

" GRZECH REEDA " to czwarta część seri Sinners&Reapers, która zabiera nas w świat  klubu Motocyklowego.

Każda z części przedstawia innego członka klubu motocyklowego.
Tym razem poznamy historię REEDA i ELLIE.

Kocham tą serię, tu zawsze coś się dzieje.
Od samego początku autorka serwuje nam dobrą akcje, wydarzenia które przyśpieszają bicie serca, pełne emocji i niebezpieczeństw.

Grzech Reeda to historia gdzie znajdziecie dynamiczną akcję, zwroty akcji, rollercoaster emocji, które targają bohaterami , tajemnice do rozwikłania , ból, garść niedopowiedzeń, które zmieniły wszystko. A to wszystko okraszone nutką dobrego humoru. Super ponieważ cały czas przeplatają się bohaterzy z poprzednich części.
Uwielbiam tą rodzinkę niesfornych i groźnych bikerów i ich piekielnie szalonych dam.
Te kobiety, jak coś wymyślą, to ubaw po pachy ?.

Grzech Reeda czyta się w zawrotnym tempie. Jak wejdziesz do tego świata niegrzecznych bikerów, nie zatrzymasz się. A gdy ujrzysz ostatnią stronę będziesz zszokowana, że to już koniec. Bo będziesz chcieć więcej i więcej.

Książka dostarcza mi wiele wrażeń i emocji.

Autorka ma lekki i przyjemny styl w odbiorze. Ja uwielbiam jej styl i książki.

" Nigdy nie było w moim życiu długotrwałego szczęścia i nigdy nie będzie. Nie mam zamiaru nadal się oszukiwać. Po co? To jak chwytanie się cienkiej nitki, żeby wydostać się z morskich głębin."

Ile w życiu można można znieść bólu, upokorzeń, zawodów, ciosów prosto w serce...?

Takie było właśnie życie Ellie, pełne nieszczęść, bólu, upokorzeń od samego małego. Od zawsze grzeczna, spokojne stała z boku i przyjmowała wszystko na siebie.
Tylko jak długo można żyć złudzeniami.
Miłość do Reeda utrzymywała ją na powierzchni, pozwalała przetrwać własne piekło przez które przechodziła i nik o tym nie miał pojęcia. Ale tu również została odepchnięta, raniona i to przez osobę którą kochała od dziecka. Niestety jak codzień musiała zmierzyć się z szara rzeczywistością.
Dokładnie zdaje sobie sprawę, że Reed nigdy nie będzie jej, ale nadzieja umiera ostatnia, głupia ona. Marzy o tym, aby uczucia do mężczyzny w końcu się ulotniły.
Czy to wogule jest możliwe.
Zostaje postrzelona, ledwo uchodzi z życiem. Bikerzy obwiniają ją o wszystko co najgorsze i że ona stoi za tym co się stało z ich rodziną.

Opowiedziana jest z perspektywy Reeda, Elli, ale również znajdziecie kilka rozdziałów Nikki.
Super zabieg, bo dowiadujemy się o wielu żeczy z życia bohaterów. Poznajemy ich myśli, emocje, uczucia, dlatego postępują tak a nie inaczej.
Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, barwni i charakterni.
Relacja między głównymi postaciami jest bardzo skomplikowana, przez niedomówienia z czasów młodości, a oni trwają w niewiedzy przez lata,pelna bólu. Ciągnie ich coś do siebie, a pożądanie wybucha niczym granat.

Bardzo było mi żal Elli, tyle co ona przeszła, ale nie poddawała się szła na przód pod prąd.

Reed Hays powraca i przewróci ponownie świat Ellen.

" BĘDZIESZ MOIM PRZEWINIENIEM PRZECIWKO KAŻDEMU PUNKTOWI Z KODEKSU KLUBU. BĘDZIESZ MOJĄ WINĄ WOBEC MOICH BRACI. BĘDZIESZ MOIM GRZECHEM. ALE TYLKO MOIM."

Paxton wpada na diabelski pomysł, aby Reed zbliżył się i owinął wokół palca i nie tylko Elli, by wyciągnąć z niej informacje. Są przekonani, że dziewczyna przyczyniła się, do tego co spotkało ich rodzinę.
Mimo niechęci Reed postanawia, że zdobędzie informacje od kobiety. Tylko nie przewidział jednego, że dawno skrywane uczucia do niej wypłyną na powierzchnię i z czasem wszystko zmieniają.
Członkowie klubu dają dziewczynie popalić i do zrozumienia że w ich rodzinie nie ma dla niej miejsca i nie należy do ich rodziny.

Ale czy Elli stanie się jego grzechem, za które przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę.

-Czy Elli ruszy do przodu i przestanie żyć marzeniami, które nie chcą się ziścić.

- Czy zda sobie w końcu sprawę z tego, że emocje znikają, które targały ją na widok mężczyzny.

- Czy w jej sercu i życiu zaświeci słońce i będzie szczęśliwa.

- Czy Redd przejrzy na oczy.

- Czy Elli jest zamieszana w handel organami.

- Czy stanie się grzechem Reda.

- Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za grzechy.

- Czy Redd da szansę sobie.

Polecam

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-07-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Są książki, które czytamy obranym przez siebie tempem, nie zwalniając nawet na moment.

Są również takie, którym musimy poświęcić więcej czasu, aby nie przeoczyć najmniejszych szczegółów, by móc oddać się im z pokorą i odpowiednim namaszczeniem.

Grzech Reeda zdecydowanie należy do drugiej grupy.

Po raz kolejny możemy zatopić się w świecie klubu motocyklowego i oddać się ich regułom, które mimo wszystko mają na celu dobro swoich braci i ich kobiet.

Tym razem do świata niestrudzonych jeźdźców zawita kobieta z przeszłości, która była niczym cień Reeda od najmłodszych lat. Oczywiście sielanka i bajkowe love story nie będzie miało tu miejsca?

Wraz z nią do motocyklowego świata mężczyzn wpadnie wiele pytań, a odpowiedzi na nie, będą musiały zostać wyciągnięte sposobem.

Do czego posunie się biker, aby zdobyć to, na czym mu zależy? Czy na pewno będzie to informacja?

Główna bohaterka, choć wykreowana została na ofiarę, ma w sobie wielki ogień, który niczym żywioł, potrafi przedrzeć się do najmniejszych szczelin i objąć to, czego pragnie. Jest bardzo silną osobą, która mam wrażenie, że czerpie siłę z własnych niepowodzeń. Po każdym kopniaku odradza się niczym Feniks z popiołu. Jest silniejsza, choć jej serce również zostaje wystawione na próbę.

Reed nie zawsze był twardzielem. Jako dziecko nie raz borykał się z problemami, tak pasującymi do zwykłych nastolatkowych rozterek. Jednak dziś jest mężczyzna z krwi i kości, który potrafi w mgnieniu oka stać się brutalem.

Niestety, jego emocje potrzebują silnych więzów, aby móc utrzymać je na wodzy. Choć podświadomie wie czego pragnie, to przyznanie się do tego wymaga od niego wiele czasu.

Akcja została poprowadzona bardzo płynnie, a narracja wieloosobowa rozwikłała wiele niedopowiedzeń. Ponad to, jako ogromna fanka "Nikki, pie­przo­nego utra­pie­nia, Preston", płakałam ze śmiechu, kiedy czytałam kolejne jej pomysły poskromienia swojego mężczyzny. Ich spory chyba nigdy mi się nie znudzą.

Uwielbiam odsonę autorki w MC. Gołym okiem widać, jak dobrze czuje się w tym temacie.

Dziękuję wydawnictwu @wydawnictwomuza i autorce @asiepielska za egzemplarz recenzencki.

Leandro
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Leandro

Czwarta część serii Synów Zemsty to historia Leandro Mancuso (przyrodniego brata Viviany) oraz Hayley, odnalezionej córki Antonio Valenti. Już w poprzedniej...

Cena prawdy
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Cena prawdy

Młodość i naiwność często idą w parze - Ava w bolesny sposób przekonuje się o tym na własnej skórze. Żeby ratować rodzinny majątek, wychodzi za mąż...