Hotel Walhalla. Przewodnik po światach nordyckich

Tom 0 cyklu Magnus Chase i Bogowie Asgardu

Gratulacje! Zostałeś wybrany na jednego z dzielnych wojowników Odyna i znalazłeś się w hotelu Walhalla. I co teraz?

Ten niezbędny przewodnik po świecie bogów i bogiń, mitycznych istot i fantastycznych stworzeń dziewięciu nordyckich światów został przygotowany specjalnie dla ciebie, znakomity gościu. Zawiera najważniejsze informacje, wywiady, opowieści i osobiste uwagi, żebyś mógł uniknąć niezręcznych sytuacji i zacząć natychmiast i ze wszystkich sił trenować do Ragnaröku. Ratatosk już nigdy nie wyda ci się słodką wiewiórką i nigdy więcej nie pomylisz krasnoluda z elfem!

Mam nadzieję, że Przewodnik po światach nordyckich hotelu Walhalla zapewni ci zarówno oświecenie, jak i rozrywkę podczas twojego wiecznego pobytu w naszej wspaniałej instytucji.

Informacje dodatkowe o Hotel Walhalla. Przewodnik po światach nordyckich:

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2016-08-31
Kategoria: Historyczne
Tytuł oryginału: The Magnus Chase Book of Norse Deities and Mythical Creatures
Tłumaczenie: Agnieszka Fulińska

Kup książkę Hotel Walhalla. Przewodnik po światach nordyckich

Hotel Walhalla. Przewodnik po światach nordyckich - opinie o książce

Słabizna. Bardziej jako ciekawostka i uzupełnienie informacji z cyklu o Magnusie + powplatane kilka mitów nordyckich.

Miecz lata
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Miecz lata

Magnus Chase zawsze sprawiał kłopoty. Od tajemniczej śmierci matki mieszkał samotnie na ulicach Bostonu, przeżywając dzięki sprytowi, który pozwalał mu...

Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Niezbędnik maga z Domu Brooklyńskiego. Przewodnik po świecie egipskich bóstw, i potworów, glifów, i zaklęć, i mnóstwa innych rzeczy

Oficjalny dodatek do książek Ricka Riordana Witaj, nowicjuszu! Mówi Carter Kane. Gratuluję, że dotarłeś do Domu Brooklyńskiego w jednym kawałku...