HUNTER X HUNTER: TOM 6

Podniebna Arena…
Wznoszące się wysoko nad ziemią święte miejsce każdego wojownika! To tu Gon zamierza trenować, by spłacić dług zaciągnięty u Hisoki. Po dotarciu na poziom 50 Gon i Killua spotykają użytkownika sztuki Shingen-ryu, Zushiego.
Czym jest tajemnicze „Ren”, o którym mówi?!

Informacje dodatkowe o HUNTER X HUNTER: TOM 6:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2024-01-25, Ocena: 4, Przeczytałem,

PODNIEBNY TRENING

,,Hunter × Hunter". Tomik szósty. No coraz bardziej dragonballowe się to staje - takie przynajmniej mam wrażenie - ale jako fan ,,Smoczych kul" nie mogę się z tego nie cieszyć. Zresztą, jak czerpać, to od najlepszych, a tu to właśnie widzimy. Oczywiście nadal wszystko jest przede wszystkim ,,hunterowe", shounenowe, no dokładnie takie, jakiego oczekujmy, chcemy i z przyjemnością w to wchodzimy. Ja wszedłem, bawiłem się, jak zawsze, znakomicie, trochę pośmiałem, trochę poemocjonowałem i chcę więcej.

Pora na trening Gona w Podniebnej Arenie! Co go tu czeka? I dokąd go to zaprowadzi?

HUNTER X HUNTER: TOM 1
Yoshihiro Togashi0
Okładka ksiązki - HUNTER X HUNTER: TOM 1

Tytuł Łowcy daje możliwości zdobycia wielkich bogactw, sławy, dostępu do tajnych informacji i działania niemalże ponad granicami prawa. Jednak żeby go...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska