InwestyGatory

Tom 1 cyklu InwestyGatory

W świecie przypominającym disneyowski Zwierzogród wszystko jest możliwe - w tym prowadzenie śledztwa przez aligatory-detektywów!

Lubicie podążać tropem zagadek? Uważacie, że detektywi mają fascynującą fuchę? Jeśli tak, koniecznie wyruszcie tropem przygody z InwestyGatorami, agentami T.R.O.P.-u (Tajnego Resortu Oddziału Policji).

Zarówno Mango, jak i Brasz posiadają umiejętności detektywistyczne, mają niesamowite gadżety i zaawansowane technologicznie zestawy S.Z.A.T. (Specjalnej Zaawansowanej Antyterrorystycznej Technologii), a żeby dostać się do swojej kwatery głównej, puszczają się w głąb kanału! Praca detektywa nie jest jednak wcale łatwa - aby rozwiązać sprawę zaginionego restauratora Wąsiora, detektywi będą musieli stawić czoło zamaskowanemu przeciwnikowi w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, zażegnać kryzys w Świecie Nauki, a także upiec ogromny tort.

InwestyGatory to nie lada gratka dla fanów Dogmana i Batpiga, którzy szukają kolejnego komiksu pełnego absurdalnych gagów, kibelkowego humoru i zakręconych zwrotów akcji.

Informacje dodatkowe o InwestyGatory:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-07-20
Tytuł oryginału: InvestiGATORS

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Kup książkę InwestyGatory

InwestyGatory - opinie o książce

Mango i Brasz to dwójka detektywów, którzy są bardzo dobrzy, w tym, co robią. Posiadają nie tylko umiejętności, ale również dysponują świetnym sprzętem. Pora na śledztwo. Pewien restaurator znika, a ta dwójka musi go odnaleźć. Łatwo nie będzie, a przeciwnik okaże się sprytny, na dodatek to nie jedyna sprawa, jaką muszą się zająć. Dadzą radę?

„InwestyGatory” to nowość wydana nakładem wydawnictwa Jaguar i tom pierwszy okazał się po prostu świetny. Komiks pełen przygód, zagadek, niebezpieczeństwa, a do tego duża dawka humoru.

Głównymi bohaterami są Mango i Brasz, aligatory, którzy są detektywami. To postacie, ciekawe, dające się lubić.

Wizualnie komiks jest świetny. Ilustracje przyciągają wzrok, są pełne kolorów.

„InwestyGatory” to według nas świetny komiks z przygodami dwóch detektywów. Z wielką przyjemnością polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2022-08-05, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Poznajcie Mango i Brasza! To nie są zwykłe aliGatory! Ci dwaj to agenci Tajnego Resortu Oddziału Policji (T.R.O.P.). Wyposażeni w szczególne umiejętności detektywistyczne, a także w najnowszej technologii sprzęt, Gatory stawią czoła zagadce kryminalnej! Są zawsze na tropie! 😁

Mango i Brasz mają za zadanie rozwiązać sprawę zniknięcia pewnego restauratora Gustawa Wąsiora. Zagadka nie będzie łatwa! Przed Gatorami wielkie wyzwanie!

Razem z naszymi bohaterami udamy sie w podróż kanałami (tak, tak - Mango i Brasz podróżują rurami kanalizacyjnymi 😁), aby wspólnie rozwiązać sprawę.

Czy nam się to uda?

Przygotujcie się! Czeka na nas pokręcona zagadka kryminalna, ale... i spora dawka humoru!

"InwestyGatory" to pierwszy tom serii komików o szalonych przygodach wyjątkowych agentów. Mango i Brasz to naprawdę ciekawy duet - trochę się posprzeczają, pośpiewają i dogadają 😁 Nie brak im szalonych, czasami naprawdę  absurdalnych pomysłów!

Gagi, żarty sytuacyjne, gra słów...po prostu dobra zabawa!

Komiks został świetnie wydany. Barwne ilustracje zdecydowanie zachęcają do poznania przygód Gatorów. Tłumaczenie - zabawnie i przystępnie!

Pssst... na końcu komiksu czeka dodatek -  odkryjemy, jak narysować Mango i Brasza w kilku prostych krokach 😉

"Inwestygatory" to komiks zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelnikow (kategoria wiekowa to 9-12+). Powiem Wam, że bawiłam się doskonale!

Drugi tom zwariowanych przygód Gatorów to "InwestyGatory: Pełne zanurzenie".

Dajcie się porwać agentom T.R.O.P. i skoczcie prosto w kanał... ku przygodzie! 😁

Polecam!

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414
Przeczytane:2022-07-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Ostatnimi czasy komiksy stały się znów moją miłością. Jak za szkolnych, podstawówkowych lat. Chwila relaksu z obrazkami i fajnym humorem. Taka bajka nie tylko dla młodzieży, ale i dla dorosłych.

Inwestygatory to dwa aligatory. Agenci, detektywi , gliniarze zwał jak zwał. Grunt, że są nie tylko zabawni, ale i skuteczni. Potrafią spłukać
się w kibelku by kanałami dotrzeć tam gdzie chcą. Tam, gdzie czeka robota, zagadka do rozwiązania.

Tym razem muszą odnaleźć słynnego piekarza Wąsiora, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach i nikt nie wie gdzie się znajduje. Czy im się uda? Czy ktoś go porwał? A jak tak to w jakim celu? I co ma z tym wspólnego Brasz, jeden z agentów?

Lekka, zabawna, śmieszna. Bawiłam się przy tej lekturze przednio. Więc jeśli szukacie czegoś innego, oryginalnego dla siebie bądź dla swojej pociechy to ta książka będzie idealna.

Pełne zanurzenie. InwestyGatory
John Patrick Green0
Okładka ksiązki - Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Mango i Brasz ponownie podróżują kanałami i starają się uratować miasto przed powodzią wywołaną knowaniami Krakerdyla, byłego agenta T.R.O.P.-u. W wyniku...