Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-07-20
Tytuł oryginału: InvestiGATORS

Tom 2 cyklu InwestyGatory

Mango i Brasz ponownie podróżują kanałami i starają się uratować miasto przed powodzią wywołaną knowaniami Krakerdyla, byłego agenta T.R.O.P.-u.

W wyniku niefortunnej pomyłki wina za wszystko spada na nich...

InwestyGatory wracają z porcją nowych przygód! Tym razem czeka ich ,,pełne zanurzenie''!

Mango i Brasz ponownie podróżują kanałami, starając się uratować miasto przed powodzią wywołaną knowaniami Krakerdyla, byłego agenta T.R.O.P.-u., ale w wyniku niefortunnej pomyłki sami zostają obarczeni winą za wybijające toalety.

W czasie, kiedy krokodyl o formie krakersa z drugiego wypieku szuka zemsty, spod kontroli wymyka się zaawansowany technologicznie robot i zaczyna siać spustoszenie w laboratoriach Świata Nauki. Zdegradowani detektywi zmuszeni są działać pod przykrywką w przebraniach hydraulików, by odzyskać swoje dobre imię, powstrzymać robota i schwytać prawdziwych winowajców, zanim całe miasto zniknie pod wodą, a oni sami zostaną zastąpieni przez Drużynę-B(orsuków).

Druga część InwestyGatorów to jeszcze więcej śmiechu, jeszcze więcej akcji i jeszcze więcej słownych gagów w wykonaniu dynamicznego duetu detektywów!

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Opinie o książce - Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Przed Mango i Braszem niełatwy czas. Woda zagraża miastu, może dojść do zalania, a przez pomyłkę to oni są o to oskarżeni, a na dodatek zostają zdegradowani. Jakby mało było problemów, pewien zaawansowany technologicznie robot wymyka się z kontroli i sieje spustoszenie. Czy uda im się go powstrzymać? Czy udowodnią swoją niewinność?

Tom pierwszy dzieciom się podobał, dlatego z ciekawością zabrały się do czytania tomu drugiego. Jak wrażenia? Tak samo pozytywne. Komiks uważają za świetny, a momentami zabawny.

Ilustracje ładne, przyciągające wzrok i zachęcające do sięgania po komiks.

Naszym zdaniem komiks pt.: „InwestyGatory. Pełne zanurzenie” jest ciekawy, wciągający, pełen przygód. Polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2022-08-04, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Mango i Brasz znowu na tropie!

Opsss.. przepraszam... przecież oni zawsze są na tropie!

Przed Gatorami kolejne poważne zadanie! Jak myślicie, poradzą sobie? Oj na pewno, jednak nie obejdzie się bez "małej" wtopy. Działania pod przykrywką i Specjalna Zaawansowana Antyterrorystyczna Technologia (S.Z.A.T.) to ich codzienność!

Mango i Brasz nie mogą dopuścić do tego, aby tajny kod przemieniający każdą maszynę w KLAJSTRON, wpadł w niepowołane ręce!

Ps. Czym jest KLAJSTRON? Ohh, przecież to oczywiste! Urządzenie to klajstruje ze sobą dwie dowolne rzeczy. Proste, prawda? 😁

Czy nasze Gatory wypełnią powierzone im zadanie?

Przed Wami drugi tom przygód zwariowanych komisarzy! Gatory znów zabiorą nas w podróż kanałami, abyśmy wspólnie mogli rozwiązać kolejną sprawę!

Oprócz głównych bohaterów - Mango i Brasza, pojawią się też ci, których mieliśmy już okazję poznać w pierwszym tomie, m.in. Główna Naukowczyni, czy Generalny Inspektor Nos. Spotkamy też zupełnie nowych agentów! Kim u licha jest Drużyna B?! 😁

Drugi tom to solidna porcja humoru i dobrej zabawy! Śmieszne dialogi, komiczne sytuacje i oczywiście najlepsze przerywniki, czyli teledyski w wykonaniu naszych Gatorów 😉 Do tego ta świetna szata graficzna i mamy ekstra komiks!

Coś dla tych młodszych, jak i starszych czytelnikow. Ja jestem wielką fanką przygód InwestyGatorów! 😍

I czekam na kolejny tom!

Polecam! Coś ekstra!

InwestyGatory
John Patrick Green0
Okładka ksiązki -  InwestyGatory

W świecie przypominającym disneyowski Zwierzogród wszystko jest możliwe - w tym prowadzenie śledztwa przez aligatory-detektywów!   Lubicie podążać tropem...

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała