Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Tom 2 cyklu InwestyGatory

Mango i Brasz znowu na tropie!

Opsss.. przepraszam... przecież oni zawsze są na tropie!

Przed Gatorami kolejne poważne zadanie! Jak myślicie, poradzą sobie? Oj na pewno, jednak nie obejdzie się bez "małej" wtopy. Działania pod przykrywką i Specjalna Zaawansowana Antyterrorystyczna Technologia (S.Z.A.T.) to ich codzienność!

Mango i Brasz nie mogą dopuścić do tego, aby tajny kod przemieniający każdą maszynę w KLAJSTRON, wpadł w niepowołane ręce!

Ps. Czym jest KLAJSTRON? Ohh, przecież to oczywiste! Urządzenie to klajstruje ze sobą dwie dowolne rzeczy. Proste, prawda? 😁

Czy nasze Gatory wypełnią powierzone im zadanie?

Przed Wami drugi tom przygód zwariowanych komisarzy! Gatory znów zabiorą nas w podróż kanałami, abyśmy wspólnie mogli rozwiązać kolejną sprawę!

Oprócz głównych bohaterów - Mango i Brasza, pojawią się też ci, których mieliśmy już okazję poznać w pierwszym tomie, m.in. Główna Naukowczyni, czy Generalny Inspektor Nos. Spotkamy też zupełnie nowych agentów! Kim u licha jest Drużyna B?! 😁

Drugi tom to solidna porcja humoru i dobrej zabawy! Śmieszne dialogi, komiczne sytuacje i oczywiście najlepsze przerywniki, czyli teledyski w wykonaniu naszych Gatorów 😉 Do tego ta świetna szata graficzna i mamy ekstra komiks!

Coś dla tych młodszych, jak i starszych czytelnikow. Ja jestem wielką fanką przygód InwestyGatorów! 😍

I czekam na kolejny tom!

Polecam! Coś ekstra!

Informacje dodatkowe o Pełne zanurzenie. InwestyGatory:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-07-20
Tytuł oryginału: InvestiGATORS
Dodał/a opinię: blondeside

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Pełne zanurzenie. InwestyGatory

Kup książkę Pełne zanurzenie. InwestyGatory

InwestyGatory
John Patrick Green0
Okładka ksiązki -  InwestyGatory

W świecie przypominającym disneyowski Zwierzogród wszystko jest możliwe - w tym prowadzenie śledztwa przez aligatory-detektywów!   Lubicie podążać tropem...