Jak Lolek został papieżem

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7437-412-5

Jak Lolek został papieżem to niezwykła opowieść, bo też bohater tej historii jest niezwykły. Biografia Karola Wojtyły, ukazująca jego dzieciństwo, młodość, drogę do kapłaństwa i na Stolicę Piotrową, przedstawiona została w ciekawy i wzruszający sposób. Autor, używając barwnego języka, opisał postać, w której każdy odnajdzie swojego przyjaciela, bliską osobę. To książka do czytania przez całą rodzinę.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Jak Lolek został papieżem

Opinie o książce - Jak Lolek został papieżem

Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka opowiada jakby o życiu Jana Pawła 2.Książka bardzo mi się podobała ,ponieważ bardzo lubię książka i religijne.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 4, Przeczytałam, WYZWANIE 2015-52 książki,
Treść z uwagi na trudne słowa dosć ciężka do czytania dla dziecka. ale taki 9-10 latek spokojnie może już czytać ze zrozumieniem większości tekstu. Sądziłam, że więcej bedzie o samym dzieciństwie Papieża, ale i tak lektura bardzo ciekawa. Sporo anegdot z życia Karola Wojtyły i nawet lista ulubionych potraw naszego Papieża!
Avatar użytkownika - astrzelec
astrzelec
Każda książka opowiadająca o życiu Ojca Św jest materiałem wzruszającym czytelnika, bo czytamy o kimś, kogo wydaje nam się bardzo dobrze już znamy. Wyławiamy szczegóły, o których może dotychczas nie wiedzieliśmy i fakt ten cieszy nasze serce.Wzruszajaca książka godna polecenia każdemu czytelnikowi - małemu i dorosłemu.
Avatar użytkownika - ismenka
ismenka
Postać Karola Wojtyły, tytułowego "Lolka" jest niezwykła sama w sobie. Kiedy po raz pierwszy bierzemy tę książkę w ręce, zanim przeczytamy pierwszy akapit już wiemy że nie oderwiemy się od niej przez najbliższe parę godzin. Jest to opowieść o wspaniałej osobowości, o tak ważnych w naszym życiu wartościach chrześcijańskich , o miłości bliźniego. Ta magia, która emanuje z każdej stronicy jest niezwykle uduchowiająca i pozytywna. Namawia nas do naśladownictwa i napawa szczęściem i pogodą ducha. Jest niezwykle kształcąca i ukierunkowująca idealna jako przewodnik moralny naszych dzieci.
Oblicze Pana
Mariusz Wollny0
Okładka ksiązki - Oblicze Pana

Stworzony po to by zabijać, by nieść sprawiedliwą zemstę, by stawiać niegodziwców przed obliczem Pana. Przez ponad siedemset lat nikomu nie udało...

Kacper Ryx
Mariusz Wollny0
Okładka ksiązki - Kacper Ryx

Nie płaczcie, jeśli żal za postacią Reynevana von Bielau z trylogii Andrzeja Sapkowskiego przepełnia Wasze czytelnicze serca. Oto Kacper Ryx – Inwestygator...