Jak Lolek został papieżem

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: b.d
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-7437-412-5
Liczba stron: 160

Ocena: 5 (2 głosów)

Jak Lolek został papieżem to niezwykła opowieść, bo też bohater tej historii jest niezwykły. Biografia Karola Wojtyły, ukazująca jego dzieciństwo, młodość, drogę do kapłaństwa i na Stolicę Piotrową, przedstawiona została w ciekawy i wzruszający sposób. Autor, używając barwnego języka, opisał postać, w której każdy odnajdzie swojego przyjaciela, bliską osobę. To książka do czytania przez całą rodzinę.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Jak Lolek został papieżem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Jak Lolek został papieżem

Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka opowiada jakby o życiu Jana Pawła 2.Książka bardzo mi się podobała ,ponieważ bardzo lubię książka i religijne.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 4, Przeczytałam, WYZWANIE 2015-52 książki,
Treść z uwagi na trudne słowa dosć ciężka do czytania dla dziecka. ale taki 9-10 latek spokojnie może już czytać ze zrozumieniem większości tekstu. Sądziłam, że więcej bedzie o samym dzieciństwie Papieża, ale i tak lektura bardzo ciekawa. Sporo anegdot z życia Karola Wojtyły i nawet lista ulubionych potraw naszego Papieża!
Link do opinii
Avatar użytkownika - astrzelec
astrzelec
Przeczytane:,
Każda książka opowiadająca o życiu Ojca Św jest materiałem wzruszającym czytelnika, bo czytamy o kimś, kogo wydaje nam się bardzo dobrze już znamy. Wyławiamy szczegóły, o których może dotychczas nie wiedzieliśmy i fakt ten cieszy nasze serce.Wzruszajaca książka godna polecenia każdemu czytelnikowi - małemu i dorosłemu.
Link do opinii
Avatar użytkownika - ismenka
ismenka
Przeczytane:,
Postać Karola Wojtyły, tytułowego "Lolka" jest niezwykła sama w sobie. Kiedy po raz pierwszy bierzemy tę książkę w ręce, zanim przeczytamy pierwszy akapit już wiemy że nie oderwiemy się od niej przez najbliższe parę godzin. Jest to opowieść o wspaniałej osobowości, o tak ważnych w naszym życiu wartościach chrześcijańskich , o miłości bliźniego. Ta magia, która emanuje z każdej stronicy jest niezwykle uduchowiająca i pozytywna. Namawia nas do naśladownictwa i napawa szczęściem i pogodą ducha. Jest niezwykle kształcąca i ukierunkowująca idealna jako przewodnik moralny naszych dzieci.
Link do opinii
Inne książki autora
Oblicze Pana
Mariusz Wollny0
Okładka ksiązki - Oblicze Pana

Stworzony po to by zabijać, by nieść sprawiedliwą zemstę, by stawiać niegodziwców przed obliczem Pana. Przez ponad siedemset lat nikomu nie udało...

Kacper Ryx
Mariusz Wollny0
Okładka ksiązki - Kacper Ryx

Nie płaczcie, jeśli żal za postacią Reynevana von Bielau z trylogii Andrzeja Sapkowskiego przepełnia Wasze czytelnicze serca. Oto Kacper Ryx – Inwestygator...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy