Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2020-02-26
Tytuł oryginału: 101 Ways to help Stop Anxiety

Lęk i niepokój mogą nas osaczać, zniechęcać do działania i ograniczać nasze decyzje. Kiedy natrętne myśli i rozedrgane emocje zyskują nad nami kontrolę, często nie umiemy sobie z nimi poradzić. Książka prezentuje plan, który pomoże Ci uwolnić się od pułapki, jaką jest życie w ciągłym napięciu.

Dzięki poradnikowi zyskasz m.in.:

praktyczne ćwiczenia, aby powstrzymać lęk przed życiem narzędzia do pokonania lęku w twoich związkach kontrolę nad twoimi codziennymi zmartwieniami ulgę w nadmiernym rozmyślaniu skuteczne sposoby radzenia sobie z lękiem w pracy lub w szkole porady, które pomogą ci odzyskać kontrolę nad życiem

Przestań walczyć z lękiem i podejmij skuteczne działania, by żyć autentycznie. Wykorzystaj metody zawarte w poradniku, zapanuj nad niepokojem i zacznij żyć pełnią życia.

Już teraz rozpocznij nowy rozdział w swoim życiu!

Tanya J. Peterson

Jest certyfikowanym doradcą zajmującym się zdrowiem psychicznym. Autorka cenionych i nagradzanych powieści (Losing Elisabeth, My Life in a Nutshell, Twenty-Four Shadows) oraz poradników z zakresu pomocy psychologicznej. Współpracuje z portalem poświęconym zdrowiu psychicznemu HealthyPlace.com.

Tagi: Asertywność motywacja i poczucie własnej wartości

Kup książkę Jak żyć bez lęku. 101 sposobów, aby się uwolnić od niepokoju, fobii, ataków paniki

Opinie o książce - Jak żyć bez lęku. 101 sposobów, aby się uwolnić od niepokoju, fobii, ataków paniki

Avatar użytkownika - Agata89
Agata89