Jestem już normalna?

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2018-09-05
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788380739055
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: Am I Normal Yet?
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Marta Faber

Tom 1 cyklu The Spinster Club

Ocena: 5 (2 głosów)

Wszystko, czego pragnie Evie, to bycie ,,normalną". I teraz, kiedy już niemal odstawiła leki, chodzi do nowej szkoły, w której nikt nie zna jej przeszłości, a na liście do odhaczenia została jej już tylko jedna rzecz, zanim przyzna się przed sobą, że jest już normalna. Ale związki mogą nieźle namieszać w głowie - to coś, o czym nowe przyjaciółki Evie, Amber i Lottie, wiedzą aż za dobrze. Ale jak dziewczyny mają ją uchronić przed popełnieniem strasznego błędu, jeśli nic nie wiedzą o jej sekretach?

Kup książkę Jestem już normalna?

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Jestem już normalna?

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-08-18, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Dla młodzieży,

"Jestem już normalna?"Holly Bourne to pierwszy tom z cyklu " The Spinster Club Series". Książka należy do literatury młodzieżowej.
Książka opowiada historię Evie. Dziewczyna pragnie przede wszystkim tego, żeby być "normalną". I teraz kiedy już niemal odstawiłam leki, chodzi do nowej szkoły w której nikt nie zna jej przeszłości ma nadzieję że wreszcie jest już blisko celu. Jednak związki mogą nieźle namieszać w głowie. To coś o czym nowe przyjaciółmi Evie wiedzą aż za dobrze. Przed Amber i Lottie trudne wyzwanie. Jak mają uchronić Evie przed popełnieniem straszliwego błędu kiedy nic nie wiedzą o jej sekretach ?
Przekonajcie się sami!
Powieść napisana jesy bardzo dobrze i uważam, że jest warta polecenia i przeczytania, ponieważ przede wszystkim porusza naprawdę bardzo ważny temat.

Link do opinii
Avatar użytkownika - anoola
anoola
Przeczytane:2020-09-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki - 2020,
Inne książki autora
Przeznaczeni
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - Przeznaczeni

Dobrze się zastanów zanim się zakochasz. Gorące uczucie, nadciągający kataklizm, sensacja i najwyższa stawka. Gdy jest się zakochanym jest o co...

I co ona ma zrobić?
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - I co ona ma zrobić?

Lottie - przyjaciółka Evie i Amber - zostaje osaczona przez dwóch mężczyzn w drodze do college'u. To wydarzenie głęboko wpływa na dziewczynę...

Zobacz wszystkie książki tego autora