Jesteś moim pragnieniem. Holly

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody

Wyjazd do Włoch miał być dla Holly szansą na zrobienie kariery modelki. Na miejscu postanawia jednak wrócić do swojej dawnej pasji - projektowania ubrań.

Dzięki pomocy szefa, Sergia Carlucci udaje się jej wypuścić własną kolekcję. Szaleńczo zakochany mężczyzna zrobiłby dla Holly wszystko, ale ona po ostatnim nieudanym związku boi się zaangażować w nową relację. Chociaż coraz trudniej przychodzi jej odpychanie atrakcyjnego szefa.

Zarówno Holly, jak i Sergio mają swoje tajemnice. To tylko kwestia czasu, kiedy wyjdą one na jaw. Dodatkowo pewne wydarzenie wywróci do góry nogami życie tych dwojga.

Czy ktoś lub coś będzie w stanie zniszczyć ich miłość?

Informacje dodatkowe o Jesteś moim pragnieniem. Holly:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2023-04-12

Kup książkę Jesteś moim pragnieniem. Holly

Jesteś moim pragnieniem. Holly - opinie o książce

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-06-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednia książka Nany - "Jesteś moją zagadką Honey" bardzo mi się podobała, dlatego postanowiłam sięgnąć także po historię siostry bliźniaczki Honey, czyli Holly, która pisarka opisała na kartach powieści - "Jesteś moim pragnieniem. Holly". Książki co prawda opowiadają o rożnych parach bohaterów, jednak najlepiej czytać je w odpowiedniej kolejności. Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawiło, że książkę pochłonęłam w jeden poranek i od pierwszych stron naprawdę mocno się wciągnęłam. Fabuła książki została w ciekawy sposób nakreślona, dobrze poprowadzona, a główne postaci interesująco wykreowane. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. To postaci, z którymi śmiało moglibyśmy się utożsamić w wielu kwestiach, podzielając podobne troski i dylematy moralne. Holly i Sergio już od samego początku zaskarbili sobie moją sympatię, ciekawiła mnie ich przeszłość oraz co sprawiło, że są tacy, a nie inni. Byłam szalenie ciekawa jak autorka poprowadzi ich relację. Swoją drogą lubię w książkach motyw szef - podwładny i uważam, że Nana w interesujący sposób go tutaj zaprezentowała. Muszę przyznać, że bardzo kibicowałam tej parze i chciałam żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. W tej powieści nie zabraknie przeciwności losu do pokonania, tajemnic, namiętnych momentów i interesujących zwrotów akcji. Super, że mogłam również się dowiedzieć co słychać drugiej z bliźniaczek - Honey, bo bardzo polubiłam tą kobietę. Książka "Jesteś moim pragnieniem Holly" wywołała we mnie naprawdę wiele emocji i świetnie spędziłam z nią czas. Czekam już na kolejne powieści autorki! Polecam!

Avatar użytkownika - Mirela

AUTOR:Nana Bekher autorka

WYDAWNICTWO: PASCAL
LoveBook

Szalona, namiętna, tajemnicza.
Co jeszcze ma do ukrycia?

"Nagle zrobił coś, co znowu mnie zaskoczyło. Ujął moją twarz w dłonie, nachylił się i z czułością pocałował mnie w usta. Początkowo byłam zdezorientowana, ale już po chwili odwzajemniam pocałunek, pogłębiając każde muśnięcie jego warg."

Holly to druga część, która opisuje losy drugiej z bliźniaczek Chambers. Bardzo się cieszę, że autorka napisała tę historię, ponieważ niesamowicie chciałam się dowiedzieć historii tej bliźniaczki.
Te dwie części bardzo różnią się od siebie.
Autorka zabiera nas tym razem w piękne, klimatyczne i słoneczne Bari, w podróż po Włoszech i odnalezienie własnego szczęścia, które okraszone jest niepewnością, ogromnymi emocjami i pasją. Autorka nie raz nas zaskoczy przebiegiem tej opowieści. Nie obędzie się bez piekielnie gorących scen, które dodadzą pikanterii tej historii i rozpalą zmysły.

Książka absolutnie wciąga od pierwszych stron.

"Jesteś moim pragnieniem Holly" to wyśmienity romans, pełen namiętności, pożądania, wirujących emocji, rodzącego się uczucia, ale również nie zabraknie intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Spotkamy się z bohaterami z poprzedniej części i dowiemy się co u nich słychać.
Zachwycił mnie wątek walki o miłość.

Autorka ma lekkie pióro, które sprawia, że przyjemnie płyniemy po kartkach książki, delektując się świetną historią.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Holly i Sergia. Dzięki temu dowiadujemy się, co czują, co myślą, jaki emocje w nich się kryją i czego się obawiają.

Bohaterowie bardzo dobrze wykreowani, różnorodni,
Holly nauczyła się blokować uczucia i bała się zaryzykować i ponownie zakochać. Do nikogo się nie przywiązywała, była niezwykle ostrożna i strach nią rządził, bojąc się zranienia.
Sergio uwielbiam tego faceta, dla Holly gotów był ukraść gwiazdkę z nieba. Ciepły, troskliwy, cierpliwy, przystojny.
Zabiega o Holly i nie odpuszcza i walczy z całych sił.
Główni bohaterowie są po przejściach, które ich zmieniły i walczą ze swoimi demonami i nie tak łatwo im ponownie zaufać. Ich sytuacja jest bardzo skomplikowana i  rozwija się, stopniowo nabierając tempa. Czuć między nimi przyciąganie, iskry płyną między nimi.

Holly zakochała się w słonecznych Bari, a właściwie zauroczyły ją całe Włochy, dzięki Sergio, który rozkochał ją w swoim kraju.
Ten wyjazd miał być dla niej szansą na nowe życie i tak właśnie jest. Zaczyna spełniać swoje skrywane marzenia, jakim jest projektowanie ubrań. Z pomocą Sergia Carlucci, wypuszcza własną kolekcję. Zakochany mężczyzna gotów jest zrobić wszystko, aby zdobyć serce kobiety.
Jednak dziewczyna boi się otworzyć serce i ponownie zakochać, tylko co ma, zrobić jak czuję, niezwykłe przyciąganie a serce walczy z rozumem.
Obydwoje skrywają tajemnice z przeszłości.
Jednak los wystawi ich uczucia na nie jedną próbę, tylko czy wytrwają.

-Czy Holly da sobie szansę na miłość i szczęście?
-Jakie tajemnice skrywa kobieta z przeszłości i dlaczego boi się otworzyć serce?
-Czy Holly odwzajemni uczucia względem Sergia?
-Czy Sergio skruszy mur wokół serca Holly?
-Co się wydarzy w życiu tej dwójki i czy przetrwają próbę ?
-Czy tajemnice przeszłości ujrzą światło dzienne?
-Co chciała ukryć Holly przed mężczyzną?
-Jak rozwinie się relacja głównych postaci?

Dziękuję bardzo autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. 🥰❤️❤️❤️🧡🩷

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-05-04, Przeczytałam,

Tym razem książka poświęcona drugiej z bliźniaczek Chambers. Po wyjeździe Holly do Włoch, ta zaczyna spełniać swoje marzenia i projektuje ubrania. Cały czas pomaga jej Sergio Carlucci. Ten mężczyzna zrobił by wszystko dla Holly, bo jest w niej zakochany. Jednak Holly nie umie pogodzić się z zawodem miłosnym i stratą z przeszłości. Nie umie otworzyć się na nową miłość. Choć próbuje. ALe wychodzi to jej z wielkim oporem. Jednak ta dwójka skrywa przed sobą tajemnice z przeszłości. I to one mogą zaważyć na ich przyszłości. Czy w końcu wyjawią sobie prawdę? A jeśli tak, to jak sobie poradzą z tymi wiadomościami?
Niezwykła historia, w której jedno kocha, a drugie wzbrania się przed miłością. Tajemnice wypływają na światło dzienne w najmniej oczekiwanym momencie. Są osoby, które będą próbowały tutaj namieszać. Ale są też cudowne sceny romantyczne i erotyczne, kiedy to podczas czytania krew nam zagotuje się w żyłach! Polecam książkę z Holly oraz z Honey. Obie części rewelacyjne!!!

Holly Chambers uwielbia świat mody. Jest zdolną projektantką, która dzięki zasłudze swojego szefa może porzucić modeling, by zająć się tym co najbardziej lubi.
   Zresztą Sergio Carlucci przychyliłby jej nieba. On jest w niej szaleńczo zakochany. I zapewne już dawno byliby parą, gdyby nie wydarzenia z przeszłości oraz skrywane tajemnice.
   Czy mimo wszystko jest dla nich szansa? Czy Holly otworzy się dla Sergia i zaryzykuje? Czy on powie jej prawdę? Co lub kto jeszcze stanie im na drodze do pełni szczęścia?

Historia Honey i Nicka, czyli "Jesteś moją zagadką, Honey" była przyjemna i totalnie wciągająca. Komedia romantyczna dla każdej fanki happy endów. Byłam ogromnie ciekawa tego, jaka będzie historia o drugiej z sióstr.
    Na sam początek wypływają już różnice między książkami. Historia Honey była słodka i humorystyczna, a Holly zdecydowanie bardziej chłodniejsza, stonowana i nastawiona na dramaty. Szczerze? Holly okazała się być dla mnie dużo bardziej pasjonująca. Może właśnie dzięki tej dramatycznej strony fabuły. Tych wszystkich wydarzeniom, które budziły grozę i dawały adrenalinie kopa, by weszła na wyższy bieg.
   Wspomniane tajemnice i sekrety zdecydowanie burzyły spokój dostarczając morza niepokoju i obaw. Nie zabrakło elementów zaskoczenia, które dosłownie wbijały w fotel. Znajdziemy tu także zwroty akcji tak bardzo szokujące, że szczękę zbiera się z podłogi. Do tego wszystkiego doskonała kreacja bohaterów.
   Bardzo dobra pozycja dla fanów powieści, w których dynamika nie pauzuje a tylko sukcesywnie się rozkręca. To historia miłosna, która wymagała od bohaterów poświęceń i podejmowanego ryzyka. Nie sposób jest się oderwać od czytanego tekstu. Nie tak łatwo również powrócić do rzeczywistości, gdy oczyma wyobraźni przenosimy się do bohaterów i ich słodkiego życia okraszonego sokiem z niezwykle cierpkiej cytryny. Niczym samym życiem pisana.
   Zachęcam do lektury. Najlepiej z zachowaniem chronologii aczkolwiek znajomość historii Honey nie jest moim zdaniem wymagana.

Polecam

Współpraca reklamowa: Love Books

#recenzja

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-04-28, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

"Jesteś moim pragnieniem Holly" to drugi tom dylogii o bliźniaczkach. Jeśli poznaliście już Honey to teraz poznacie Holly. Dziewczyna wyjeżdża do Włoch, by zrobić karierę w modelingu. Na miejscu wraca do swojej pasji, projektowania ubrań. Jej szef Sergio Carlucci jest zachwycony jej zachwycony jej projektami. Zakochany w Holly gotowy jest zrobić dla niej wszystko, ale ona ma złe doświadczenia z mężczyznami i boi się zaufać.
Czy Holly oprze się przystojnemu szefowi?
Jak potoczą się ich losy, gdy na jaw wyjdą ich tajemnice?
Tego dowiecie się z tej książki.

Nana Bekher za każdym razem zachwyca mnie swoim piórem. Klimatyczne i słoneczne Bari, gorące i namiętne sceny, tajemnice i intrygi, zaskakujące zwroty akcji, świetnie wykreowani bohaterowie. Autorka potrafi trzymać w napięciu oraz poruszać trudne tematy. Mamy tutaj bohaterów, którzy niosą za sobą bagaż złych doświadczeń i walczą z demonami przeszłości.
Jeśli jesteście ciekawi jak rozwinie się ich relacja to przeczytajcie tę książkę. Ja śledziłam ich losy z bijącym sercem i nie mogłam oderwać się od tej książki.
Ten namiętny romans dostarczył mi mnóstwo emocji i wrażeń.
Autorka ponownie skradła moje serce i z niecierpliwością będę czekała na kolejne historie spod jej pióra. Każdą książkę biorę w ciemno.
Zachwycająca na maksa! Rewelacyjna!

Polecam gorąco!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-04-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Rąbka tajemnicy o Holly, autorka zdradziła już w części „Jesteś moją zagadką. Honey”. Po przeczytaniu tej pozycji, nie wyobrażałam sobie nawet aby nie sięgnąć po kontynuację i dogłębnie poznać historię Holly i Sergia.

Holly, to niezwykle atrakcyjna kobietą, ze smykałką do projektowania, przed którą wybiegi stoją otworem. Jednak jest coś czego kobieta nie potrafi przeskoczyć. Otworzyć swoje serce na miłość, pozwolić sobie kochać i być kochaną. Jednak jak to mówią, miłość nie pyta o zgodę tylko trafia człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Sergio darzy kobietę szczególnym uczuciem. Cierpliwie czeka i wydeptuje sobie ścieżki do jej serca, czy uda mu się zburzyć mury, które wybudowała przed wszystkimi?

Historia bohaterów mnie urzekła. Przeszłość głównej bohaterki, która tak wiele przeszła, doskonale tłumaczy jej zachowanie i ostrożność. Jej relacja z Sergiem, mężczyzną, który nie odpuszcza, dopóki nie osiągnie celu rozwija się stopniowo, a on sam krok po kroku stara się zdobyć zarówno serce jak i umysł Holly. Czy kobieta zamknie za sobą przeszłość by ponownie pokochać?

Bohaterowie są świetnie wykreowani. Oboje skrywają głęboko swoją przeszłość a ta potrafi się odezwać w najmniej oczekiwanym momencie. Czy i tak będzie tym razem? Książka jest napisana w przyjemnym i lekkim klimacie, czyta się ją bardzo szybko. Nie zabrakło tu zwrotów akcji, które budują napięcie i utrzymują je do ostatniej strony. Gorące sceny, które tak lubię w twórczości autorki są dopełnieniem tej przyjemnej lektury. Niezwykle przyjemne było również „spotkanie” Honey i Nicka, którzy pojawiają się w tej historii jako postacie drugoplanowe. Do relacji bohaterów chce wtrącić się ktoś trzeci, kto szybko nie odpuści i posunie się do wielu sztuczek, aby osiągnąć swój cel. Czy tej osobie uda się rozdzielić bohaterów? Co jeszcze przygotował dla nich los?

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„W jednej chwili zawalił się mój cały świat. Nie mogłam złapać oddechu, a moje serce pominęło kolejne uderzenie.

-Dany… - szepnęłam przerażona.

Tak bardzo chciałam się mylić, ale przecież stałam obok niego, widziałam go bardzo dokładnie”.

Piękne, słoneczne Bari miało być szansą Holly na rozwinięcie kariery modelki. Po dłuższym namyśle kobieta postanawia jednak wrócić do swojego dawnego hobby — projektowania ubrań. Nowe miejsce, nowa praca to także doskonała okazja na nową miłość. Wokół Holly nieustannie kręci się jej nowy szef Sergio, widać, że wpadła mu w oko. Szaleńczo zakochany mężczyzna zrobi wszystko dla ukochanej. Niestety nie wszystko jest takie proste, jakie mogłoby się wydawać.

Czy dwójka ludzi dostanie szansę na miłość? Obydwoje mają swoją przeszłość, czy będą w stanie zrobić krok naprzód?

Bardzo czekałam na historię drugiej z bliźniaczek. Holly w pierwszej części dała nam się poznać ze strony, która niekoniecznie przypadła mi do gustu. Po poznaniu jej myśli, uczuć i rozterek przekonujemy się, że jest wcale taka zła. To zraniona i zagubiona kobieta, która potrzebuje szczęścia.

Sergio to bardzo uparty osobnik, krok po kroku dążył do swego celu. Przekonać i rozkochać w sobie Holly. Czy uda mu się zdobyć serce dziewczyny? Polubiłam go od samego początku, wydawał się taki sympatyczny i opiekuńczy. Nie myliłam się.

Autorka zabiera nas w podróż po pięknych Włoszech. Klimat przedstawiony w książce był wręcz bajeczny. Czułam się, jakbym spacerowała razem z bohaterami po tych wszystkich miejscach.

Fabuła rozwija się stopniowo, by w pewnym momencie przyspieszyć. A to, co się dzieje pod koniec, totalnie mnie zaskoczyło. Autorka zaserwowała wątek, którego się nie spodziewałam. Dodało to nutkę adrenaliny i niepewności o losy bohaterów. Historia napisana jest w dobrym stylu, przez książki Nany wręcz się płynie. Trudno się od nich oderwać, ja za każdym razem jestem zachwycona. I chcę więcej.

W drugim tomie występują również bohaterowie z poprzedniej części, więc nie martwcie się o ich brak. Poznacie również nowe postacie, które dostarczają wielu emocji. Zwłaszcza jedna bohaterka dobitnie działała mi na nerwy.

Na ten moment nie umiem Wam powiedzieć, którą siostrę lubię bardziej. Obie na swój sposób są wyjątkowe i warte uwagi.

Przekonajcie się sami. Polecam serdecznie.

Holly to  druga z bliźniaczek. Honey poznaliśmy w poprzedniej książce i muszę przyznać, że czekałam na nią z niecierpliwością. Historia Honey bardzo mi się podobala ale dostaliśmy tam także przedsmak historii Holly, który mnie zaintrygował.

Holly decyduje się przyjąć propozycje Sergia i wyjeżdża do Włoch. jest nimi zachwycona a w dodatku Sergio zatrudnia ja u siebie jako modelką. Zakochany w niej mężczyzna zrobi dla niej wszystko. Tym czymś na początek jest własna linia zaprojektowanych ubrań. Dziewczyna nie chce się angażować w nowy zwiążek ale wszystko się zmienia gdy nawiązują skomplikowaną relację. Kiedy wszystko zaczyna się układać na horyzoncie pojawia się  Perla. Czy Holly będzie szczęśliwa? Czy uda jej się pokonać przeciwności?

Sergio to młody mężczyzna, który prowadzi dom mody. Kiedy poznaje Holly robi wszystko by była jego. Sprowadza ja do Włoch, daje pracę, wypuszcza kolekcję ubrań i próbuje zdobyć jej serce. Kiedy w końcu los daje mu szanse i Holly otwiera się na niego, w jego życiu pojawia się była żona. Początkowo pomaga jej się odnaleźć po śmierci jej męża ale gdy to komplikuje jego relacje z Holly ucina kontakt. Za sprawą wypadku wszystko się zmienia. Czy Sergio posłucha serca? A może da się zmanipulować byłej żonie? Którą kobiet wybierze?

Historia ciekawa, intrygująca i zupełnie inna niż historia jej siostry bliźniaczki. Holly skrywa bolesną tajemnicę. To, co wydarzyło się w jej przeszłości wpływa na teraźniejszość. Nie potrafi nawiązać bliższej relacji z mężczyznami, poza seksem najczęściej jednorazowym. Sergio stał się dla niej czymś więcej ale boi się zaufać i chce pozostać z nim na stopie przyjacielskiej. Wszystko jednak się zmenia gdy okazuje się, że ją i Sergia łączy coś więcej niż przyjaźń. Nie tylko dobry seks ale i uczucia, a nawet coś więcej. Daje mu szansę ale musi walczyć o mężczyznę. Wie, że Sergio ja kocha ale gdy na horyzoncie pojawia się była żona a Sergio ulega wypadkowi, Holly musi wykazać się cierpliwością, siła i zawalczyć o swoje szczęście.

Postacie są świetnie wykreowane także te poboczne. Autorka stworzyła świetną historią ze świetnymi bohaterami. Holly to młoda twarda babka, która przeszłą wiele. Jednak myślałam, że jej historia będzie bardziej zadziorna. Fabuła mniej skomplikowana, bardziej przewidywalna niż poprzednia ale równie emocjonująca. Polubiłam Holly już w pierwszej części, gdzie była dość odważna, pewna siebie. Tu poznajemy ją od innej strony. A może autorka w poprzedniej części nas zwiodła tą pewnością siebie? Holly ma w sobie duże pokłady serca.  Sergia polubiłam już także w historii Honey. Młody pewny siebie i tego co czuje do Holly, dla której zrobi wszystko.

Lekka i przyjemna historia z nutką intryg i tajemnic i ciekawymi zwrotami akcji. Czy pokochałam historie Holly tak sama jak jej siostry? Mam mieszane uczucia która lepsza. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Polecam obie tak samo bo każda jest wyjątkowa.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-04-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

Po cudownej historii Honey nadszedł czas na jej siostrę bliźniaczkę Holly,która namieszała w związku swojej siostry.Holly z pozoru wydawała się szalona dziewczyna dla której liczy się tylko zabawa.Dopiero gdy poznamy ja bliżej dowiadujemy się o jej przeszłości,stracie i rozczarowaniu.Bo życie przynosi wiele niezaplanowanych chwil,które zmieniają w człowieku wiele.Tak sie stało także z nasza bohaterką…
Sergio od początku wzbudził we mnie pozytywne uczucia.Potrafił być cierpliwy,otwarty i waleczny.Nie boi sie wyzwań i walki o miłość…
Aby nie było kolorowo autorka wprowadza osobę z przeszłości,które bardzo zaczęła mieszać.Jest przebiegła,wyrachowana-dążąc do upragnionego celu.Aż gotowało sie we mnie,gdy jej zachowania raniły naszych bohaterów.Dzięki temu jest nieprzewidywalne i emocjonalnie.Dodatkowo chwile niebezpieczeństwa o swoje życie dodaje historii barwności i sytuacji,że trudno odłożyć książkę!Rozszerzenie fabuły o prace a zarazem pasje Holly-projektowanie było dopełnieniem historii.

Pojawia się także Honey z która bardzo się polubiłam przy jej historii.Wsparcie siostrzane jest nieocenione i bezcenne.
Chętnie przeczytałabym jeszcze o dalszych losach naszych bliźniaczek,ponieważ są ciekawymi postaciami,które przezywają mnóstwo wydarzeń w swoim życiu.Może to kiedyś uda

To lekka i bardzo ciekawa powieść,ktora jest idealna na wieczór.Świetnie napisana z nutą intryg i tajemnic,które warto odkryć samemu.
Gorąco polecam historie Holly i Honey❤🔥Musicie je poznać.

„Czułam się jak kompletna idiotka i jednocześnie tak, jakbym go właśnie straciła. Nie potrafiłam z nim być, jednak nie potrafiłam też patrzeć, gdy on był z inną”

To, że Sergio stracił głowę dla Holly, było wiadome od samego początku. Lecz to jak długa droga czeka go, by przekonać ją do siebie, tego się nie spodziewał.

Dziewczyna z góry zaznaczyła, że nie jest gotowa na jakikolwiek związek, a od upojnej nocy spędzonej z gorącym nieznajomym, który obecnie zresztą jest narzeczonym jej bliźniaczki, całkowicie zrezygnowała z jednonocnych seksualnych uniesień.

Służbowe stosunki tych dwoje w pięknym włoskim Bari i nie tylko, powoli rozpalają pożądanie i namiętność, przed którą tak bardzo próbują się powstrzymać. Jednak gdy w końcu dochodzi do ich całkowicie nieprzewidzianego zbliżenia, wszystko zmienia się diametralnie.

Plany i wydarzenia zawodowe dziewczyny, rozwijają się w zastraszajacym tempie. Zakochany Sergio robi wszystko, by Holly, dosłownie z każdej strony czuła jego miłość, zaangażowanie w walkę o jej przychylność i atencję.

Jednak trudne wspomnienia z przeszłości obojga, oraz ciąg wydarzeń, mających związek z pojawieniem się „tej trzeciej” może zrujnować wszystko, co powoli zaczęli budować  i jeszcze sprawić, że któremuś z nich pęknie serce…

A zaczęło się tak niewinnie.

Romantycznie, pejzażowo, uroczo, intymnie. I nagle Bang, akcja nabiera tempa, rumieńców, znikąd spadają na czytelnika petardy, które totalnie szokują i ani my, ani sami bohaterowie do końca nie wiemy, jaki to wszystko będzie miało finał.

Oj tak! Nana Bekher potrafi zaskoczyć i tym razem znowu się nie zawiodłam.

Emocjonalność, uczuciowość, pikanteria, niespodziewane wydarzenia i nieproszona „harpia” w tle, to wszystko w skrócie charakteryzuje historię drugiej z bliźniaczek Chambers, która osobiście bardziej skradła moje serce niż pierwsza.

Nie mnie jednak obie historie gorąco polecam!

Avatar użytkownika - wariatka
wariatka
Przeczytane:2023-04-28, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2023, 52 książki 2023,

??OPIS??

Płomienny romans, słoneczne Bari, luksusowy dom mody

Czy ktoś lub coś będzie w stanie zniszczyć ich miłość?

??RECENZJA??

Nana Bekher to pierwsza polska autorka, jaką zaczęłam czytać na platformie wattpad i dosłownie przepadłam w jej książkach.

W książkach tej autorki co chwilę coś się dzieje. Więc tu nuda nie grozi. Podobają mi się również ciekawe i gorące sceny erotyczne jakich w książkach nie brakuje.

Ale Holly zdecydowanie,  według mnie, wyróżniła się na tle innych powieści tej autorki. Lekka powieść z silną bohaterką, która opierała się przed urokiem Sergia. To mi się najbardziej podobało i oczywiście nieziemski włoch, który bardzo pobudzał wyobraźnię.

Powieść pochłonęłam na jeden raz i już z niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki.

Bardzo polecam???

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-04-13, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

??? RECENZJA ???
"Broniłam się przed tak poważnymi deklaracjami, ale byłam szczęśliwa. Nie czułam się, jakby miał się zawalić mój świat, wręcz przeciwnie, wszystko nabrało dodatkowych barw."

Współpraca reklamowa z @nana_bekher_autorka @lovebook_stronymilosci

Kolejna z bliźniaczek, Holly właśnie dostała swoją szansę na rozwój kariery. Modeling był jej pasją, natomiast projektowanie miłością życia. Sergio otwierał przed nią nie tylko drzwi do wielkiej kariery, ale także i swojego serca. Wiedział, że na tą kobietę warto czekać. Holly była niepewna, przepełniona obawami po przykrych doświadczeniach, ale coś ją ciągnęło do tego przystojniaka, który ofiarował jej wszystko o czym mogła tylko zamarzyć. Tej dwójce potrzeby był czas na poukładanie pewnych spraw, ale los przewidział dla nich inny bardzo zaskakujący finish, zdecydowanie zrzucając na nich kilka niespodzianek. Jedne będą przyjemne, inne trochę mniej. Na domiar złego ktoś będzie chciał wejść jako trzeci do ich układu, a to już się przede wszystkim nie spodoba  Holly.

Czekałam i wreszcie się doczekałam. Ogromnie się cieszę, że mogłam poznać historię drugiej i bardziej tajemniczej z sióstr bliźniaczek. Holly była modelką ale kochała projektowanie. Tutaj idealną rolę odegrał Sergio, który odnalazł szansę dla siebie. Był właścicielem domu mody, więc mógł wykorzystać każdy z jej niebywałych talentów. Otwarcie mówił o uczuciach, dawał tak bardzo potrzeby dziewczynie czas na poskładanie swojego rozsypenego serduszka do kupy, okazywał wsparcie. Holly ukrywała przeszłość i wstydziła się przyznać do swoich bolączek. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli, kiedy wydawało by się, że są na dobrej drodze szczęśliwego zakończenia, spada na nich kilka zaskakujących niespodzianek. Jest to książka, którą czyta się z lekkością i ogromną przyjemnością. Pokazuje słabości i wartości życia, miłość do granic i ułudę, którą niektórzy żyją nadal, przyjemności i przykre wydarzenia, z którymi los każde się mierzyć. Bohaterowie będą musieli włożyć wiele ciężkiej pracy w ten związek, wykazać ogrom cierpliwości, bowiem wystarczy chwila by zniweczyć wszystko, co udało im się zbudować. Kolejna książka Nany, która znakomicie umiliła mi chwile, i którą z czystym sumieniem mogę polecić.

Avatar użytkownika - Librariada
Librariada
Przeczytane:2023-04-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

Główną bohaterką "Jesteś moim pragnieniem Holly" Nany Bekher jest siostra bliźniaczka Honey, bohaterki poprzedniego tomu. Holly nieźle namieszała w życiu siostry, a teraz chce poukładać swoje życie. Wyjazd na Bari, nowe wyzwania i towarzystwo przystojnego Sergia sprawią, że jest gorąco i intensywnie. Otwarcie adorujący ją szef nie jest jej obojętny, ale Holly już się kiedyś sparzyła i boi ponownie zaufać mężczyźnie. Czy da szansę miłości? Przekonajcie się sami...
Ponowne spotkanie z Holly uważam za bardzo udane. Miałam swoje wyobrażenie o niej, ale Autorka znów mnie zaskoczyła. Poznałam nieco inną stronę tej bardziej szalonej z bliźniaczek - i spodobała mi się. Mamy tu romans, ale Autorka nie oszczędza bohaterów i czytelników - co jakiś czas zaskakując zwrotem akcji. Na pewno nie jest nudno, a początkowa sielanka szybko mija. Czyta się szybko I bardzo przyjemnie. Polecam !

Holly ma szansę na zrobienie kariery modelki, jednak jej pasją jest jeszcze projektowanie ubrań.. staje przed możliwością rozwoju swoje kariery dzięki przystojnego Włochowi, który przyjeżdża policjant nią i zabiera do siebie. Oboje czują do siebie przyciąganie, jednak kobieta bardzo mocno wzbrania się przed tym uczuciem, wręcz obsesyjnie. Dlaczego? Otóż dlatego, że przeszłość kobiety była dla niej tak bolesna, że zamknęła się na uczucia.. woli być sama, lub przeżyć jednorazową przygodę niż się zaangażować.. Tylko jak się oprzeć Sergio? Przecież on się nie poddaje, walczy o kobietę.. daje jej wsparcie i bezpieczeństwo.. Czy kobieta będzie w stanie dać mu szansę?

"Jesteś moim pragnieniem Holly", to historia o drugiej siostrze.. I tak jak przeczytałam emocji tu nie zabrakło. W rej części już od początku dało się polubić główną bohaterkę, która została przedstawiona w zupełnie innym świetle niż w części pierwszej. Jednak moim zdaniem możecie te historie przeczytać niezależnie od siebie, lub po prostu nie po kolei.. ale ja serdecznie Wam polecam przeczytać je obie, bo obie historię są świetne.. pierwsza bardziej zabawna, w tej poruszane są trudne tematy, oboje z głównych bohaterów mają swoje tajemnice, które w pewnym momencie ujrzą światło dzienne, bo niestety zaczną zjadać ich od środka. Czasami też, sami się gubili w swoich uczuciach, trochę jak dzieci.. ale zawsze odnaleźli drogę do siebie, a to jest najważniejsze ?? Bardzo miło spędziłam czas z tą książką i zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej!

Niebiańskie tsunami
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Niebiańskie tsunami

,,Niebiańskie tsunami", czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy! Nadia rozstała się z Ethanem już cztery lata temu. Ponieważ związek zakończył...

Przez żołądek do
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Przez żołądek do

Ashley Flores jest cenioną i bardzo utalentowaną szefową kuchni. Niejeden właściciel restauracji marzy, by dla niego pracowała. Lecz nie on. Nie Milton...