Kamogawa. Tropiciele smaków.

Czuła historia nietypowego duetu detektywów i nostalgiczna eksplozja japońskich smaków już od pierwszej strony.

Wspaniały powrót do restauracji pełnej smaków, zapachów i wspomnień. Mała rodzinna restauracja gdzieś przy bocznej uliczce w Kioto. Nagare Kamogawa, emerytowany policjant, zajmuje się gotowaniem, a jego córka sprawami administracyjnymi. Ale na zapleczu prowadzą jeszcze jedną działalność - poszukują smaków z przeszłości. Jak smakowało bento z wodorostami, które ojciec przyrządzał synowi do szkoły? Smażony ryż, który przygotowywała mama wziętej modelki? Miska ryżu z tempurą, którym w przeszłości zajadała się gwiazda jednej piosenki? Pyszna lektura, która rozgrzeje serca i żołądki.

Informacje dodatkowe o Kamogawa. Tropiciele smaków.:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2024-06-19
Tytuł oryginału: Kamogawa Shokud Okawari

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna Proza literacka Współczesna proza literacka

Kup książkę Kamogawa. Tropiciele smaków.

Kamogawa. Tropiciele smaków.
Hisashi Kashiwai0
Okładka ksiązki - Kamogawa. Tropiciele smaków.

Najbardziej apetyczna powieść roku! Pierwsza część bestsellerowej i niezwykle smakowitej japońskiej serii. Za jakimi smakami tęsknimy? Co pamiętamy z...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;