Klatka

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-06-16
ISBN: 9788381955263

UPAJAŁ SIĘ ŚWIADOMOŚCIĄ, ŻE JEST PANEM ŻYCIA I ŚMIERCI, ŻE OD NIEGO ZALEŻY LOS CZŁOWIEKA.

W Puławach w tajemniczych okolicznościach giną ludzie. Śledczy szukają wspólnego mianownika dla okrutnych morderstw. Co łączy zamordowane osoby? Co wydarzyło się na hucznej urodzinowej imprezie przed dwudziestu laty? Policja próbuje rozwiązać zagadkę, ale pojawia się coraz więcej wątpliwości.

KIM JEST WYJĄTKOWO OKRUTNY MORDERCA I DLACZEGO SIĘ MŚCI?

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Klatka

Opinie o książce - Klatka

Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2021-06-29, Ocena: 5, Przeczytałem, Posiadam, 52 książki 2021,

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Krzysztofa Jóźwika i muszę przyznać,że jest rewelacyjne."Klatka" to doskonałe połączenie thrillera i kryminału.Doskonale skonstruowana fabuła,mroczne i drastyczne opisy tortur ,gęsta i mroczna atmosfera sprawiają,że książkę trudno odłożyć na chwilę.Szkoda czasu na odpoczynek by nie umknęło coś szczególnego .No i do tego tajemniczy Pan Życia ,który czuje się Bogiem by wiedzieć kiedy kto ma ponieść śmierć.W jaki sposób maja zginać poszczególne osoby?Te metody morderca znajduje w tajemniczym zeszycie,który staje się jego przewodnikiem.Szczerze mówiąc,kto jest tym zwyrodnialcem domyśliłam się gdzieś w połowie książki ale to w niczym nie przeszkadzało mi by czytać do końca.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się kto za tym stoi i dlaczego mści się na tylu osobach polecam "Klatkę",która z ogromną siłą zelektryzuje czytelnicze emocje.

Zamachowcy
Krzysztof Jóźwik0
Okładka ksiązki - Zamachowcy

Prawda ma zawsze drugie dno. Tajemniczy zleceniodawcy wynajmują za duże pieniądze troje profesjonalistów mających przygotować ataki terrorystyczne...

Dom marionetek
Natasza Socha