Koma

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2017-03-15

Współczesna historia Romeo i Julii, namiętność i zbrodnia, osadzona w małomiasteczkowych realiach, inspirowana najwspanialszą

historią miłosną wszech czasów.

Ulica skąpana w strugach deszczu świeci pustkami. Wzdłuż niej, w precyzyjnym urbanistycznym szyku,

wyrasta szpaler czteropiętrowych bloków.

Starsza kobieta udaje się na komendę policji, żeby zgłosić zaginięcie syna.

Młody chłopak, Karol Górski, prymus w najlepszym liceum w mieście, znika bez śladu.

Pani burmistrz zapada w śpiączkę i walczy o życie na oddziale intensywnej terapii pobliskiego szpitala.

W bagażniku jej samochodu zostają znalezione ślady krwi.

Czy te dwie sprawy łączą się w jakiś sposób?

Jak daleko można się posunąć w imię miłości?

Kobieta i mężczyzna, współcześni Romeo i Julia, małe, senne miasto i wielkie uczucie, które wymyka się konwenansom.

Piękna opowieść, inspirowana najwspanialszą historią miłosną wszech czasów.

Kup książkę Koma

Opinie o książce - Koma

Avatar użytkownika - leonia
leonia
Przeczytane:2017-06-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Opowieść o zagubieniu i samotności w jakiej żyje wielu ludzi uwikłanych w związki bez uczucia, które gdzieś po drodze wypaliło się i nikt nie zabiegał o to aby je podtrzymać. Opowieść o tym, jak niewiele wiemy o ludziach, którzy dzielą z nami życie. O hipokryzji, która jest naszym narodowym sportem. O tym jak łatwo jest się pogubić w uczuciach, kiedy popadamy w rutynę i codzienność. To prosty dowód na to, że nie da się porozumieć z drugą osobą nie rozmawiając z nią. I na to, że najbardziej samotni czujemy się wśród ludzi.
Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2017-08-13, Ocena: 4, Przeczytałam,
Żmijowisko
Wojciech Chmielarz0
Okładka ksiązki - Żmijowisko

Żmijowisko to opowieść Wojciecha Chmielarza oferującego nam nową historię poświęconą tragedii zmieniającej życie, niszczące je oraz wpływające na to jak...

Wampir
Wojciech Chmielarz0
Okładka ksiązki - Wampir

Mateusz nie miał powodu pragnąć śmierci. Był zwykłym dwudziestolatkiem. Studiował socjologię, ale planował przenieść się na informatykę. Chciał podróżować...

Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska