Kryjówka

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2020-09-16
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381774659
Liczba stron: 496
Tytuł oryginału: Hideaway

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Jeden dzień, pomyślała, jedna chwila, jedna niewinna zabawa. Jak to jest, że ten dzień, ta chwila, ta zabawa wydają się nie mieć końca?

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat, gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

Zdrada, której wtedy doświadczy, nada kształt jej życiu i sprawi, że następne lata będą nieustanną ucieczką przed następstwami traumy. Mimo to przyjdzie moment, gdy Caitlyn zda sobie sprawę, że jeśli nie chce po prostu przetrwać, lecz rozkwitnąć, powinna wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.

Wspomnienie tamtego wieczoru być może nigdy nie przestanie jej ścigać, jednak Caitlyn musi zdecydować, czy liczy się to, przed czym uciekamy, czy to, kto nas znajdzie.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Kryjówka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Kryjówka

Avatar użytkownika - gosiaczeq
gosiaczeq
Przeczytane:2020-11-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2020,

Czytałam już kilka powieści tej autorki. Ma ładny styl pisania. Ta książka jednak mi się trochę dłużyła. Trochę za dużo niepotrzebnych - moim zdaniem - opisów. Niektóre sytuacje wykreowane trochę sztucznie. Najciekawszy wątek szybko urwany. Nie jest to najlepsza z powieści Roberts, które do tej pory miałam w ręku.

Link do opinii
Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2020-10-23, Ocena: 1, Przeczytałem, Posiadam, 52 książki 2020,

Przeczytałam sporo książek Nory Roberts i były one tak porywające,że nie chciało się oderwać od stron."Kryjówka"na tle pozostałych słabo wypada.Nie wiem jak to wytłumaczyć ale im więcej czytam N.Roberts tym bardziej jej książki mnie denerwują.Zdecydowanie ta książka, to ta z tych średnich i przeczytałam ją dla zabicia czasu ale przyznaję,że był to czas zmarnowany.Pomimo informacji,że jest to niby thriller ja tu nie zauważyłam elementów grozy i niepokoju.Wszystko tu jest na siłę budowane i bardzo rozciągnięte.Jest to zwykła obyczajówka z aspiracjami bycia thrillerem.Poza tym gdy czytałam, miałam odczucie jakby tą powieść autorka pisała tylko dla amerykańskich odbiorców,gdzie wszystko jest wielkie, wspaniałe i bogate – taka „Dynastia” na sterydach.
Podsumowując ,osobiście nie polecam "Kryjówki"

Link do opinii
Inne książki autora
Mroźny grudzień
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Mroźny grudzień

Ian MacGregor jest potomkiem pierwszych emigrantów, którzy po przegranej wojnie z angielskim królem osiedli w Bostonie. Gdy brał udział w napaści na angielski...

Córka Clarissy
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Córka Clarissy

Aurora i David byli sobie przeznaczeni, ale nie mieli o tym pojęcia. Wiedziała o tym jedynie matka Aurory, Clarissa, osoba niezwykła – jasnowidząca...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy