Łatwo nie będzie

Wydawnictwo: Białe Pióro
Data wydania: 2018-05-30

Nie zawsze to, co widzimy, jest dokładnie takie, jakie nam się wydaje. Pozory mylą, to stara prawda, którą poznajemy często zbyt późno. Zranione serce gna nas czasami bardzo daleko od rodzinnych stron w nadziei na ukojenie, na lepsze jutro, w pogoni za szczęściem. Ślubu nie będzie! Ale co w zamian? Jak potoczą się losy Hanny, zranionej przez narzeczonego w najważniejszym dniu jej życia, w dniu, który powinien być najszczęśliwszym? Jak poradzi sobie z dala od rodziny i przyjaciół? Czy odnajdzie swoje miejsce na obcej ziemi, w innym kraju? Czy może będzie niczym żuraw z jej rodzinnych stron, który po dalekiej wędrówce zawsze wraca do domu.

Wartka akcja rozgrywająca się na Kurpiach i we Frankfurcie nad Menem. Postacie, których nie da się nie pokochać. Wzruszająca, chwytająca za serce powieść, obok której nie można przejść obojętnie.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Łatwo nie będzie

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Łatwo nie będzie

Avatar użytkownika - Jarecka
Jarecka
Przeczytane:2019-04-15, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo spodobała mi się ta podróż w czasie, lata 90 - te, kryzys i emigrujący ludzie za chlebem. Ale bez pozwolenia na pobyt, pracę, bez pieniędzy i kontaktów? Łatwo nie było jak mówi sam tytuł. Interesująca fabuła, wartka akcja, realni bohaterowie. Warta przeczytania.

Avatar użytkownika - Barbara32
Barbara32
Ocena: 6, Czytam,

Niesamowicie sprawnie poprowadzona akcja,  powieść czyta się jednym tchem. Romantyczna, uczuciowa, chwytająca za serce. Przy okazji można się poduczyć gwary kurpiowskiej. Gorąco polecam

Dziewcak. Dziewczyna z puszczy
Małgorzata Urszula Laska0
Okładka ksiązki - Dziewcak. Dziewczyna z puszczy

Losy bohaterów rozgrywają się w otoczeniu przyrody, w pięknym miejscu jakim są Kurpie Zielone. Ich problemy, miłości, smutki i radości osadzone...